Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Dzisiaj fenomenalna gra. OMIsie i KAT naprawdę wiedzieli oco kaman w Versusie. Mimo znikomej ilości godzin nie miałem praktycznie jakichkolwiek zastrzeżeń co do ich gry. Była dobra komunikacja, niekiedy świetne akcje zespołowe infami i niemało failów całej naszej drużyny, na szczeście tylko w pojedynczych akcjach. Sam Karnawał jak karnawał. Sprawdziła się forumuła, kto zaczyna finał wygrywa całego Vera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie, ale moje zmęczenie wynikające z ledwie odbytej podróży z Krakowa :P sprawiło by, że lamiłbym jeszcze bardziej niż zwykle... zapewne w akompaniamencie szalenie irytującej krytyki. Tak czy inaczej, powróciłem & znów melduję się do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo był plan pograć Crash Course w L4D, możliwe, że na achieva Nothing Special.

Proszę nie zapominać o mnie, jeśli będziecie robić to osiągnięcie. :wink:

Dobra, plan odnośnie tego jest taki: zaczynamy jutro o 20:00 versus na Crash Course z celem zrobienia achieva Nothing Special, więc bądź gotowy. Jeśli będzie więcej osób online wtedy (np. w sumie 9), to wejdziesz na czas tego versusa na moje miejsce, bo ja już mam ten achiev - potem zagramy normalnego versusa na jakiejś innej mapie, o ile Crash Course pójdzie sprawnie i sądzie achiev.

Żaden ze mnie ekspert. Gram czysto dla zabawy i nie ćwiczę swoich "umiejętności", jak to robią osoby biorące udział w różnych turniejach.

Grałem z tobą jedną kampanię w L4D2 - z mojej perspektywy byłeś tam ekspertem, wiedziałeś co robić i jak współpracować z drużyną. Masz ograne mapy, wiesz gdzie iść, a my wczoraj na drugim etapie The Passing nie za bardzo wiedzieliśmy gdzie teraz pójść i zrobiliśmy dwa kółka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gra była dla mnie w nowym składzie i muszę powiedzieć, że grało mi się całkiem przyjemnie. Nieraz nawet niezłą akcję udało się skleić. Przegraliśmy 1000 punktów. :smile:

Miałem nadzieję, że te 2000 uda nam się nabić, ale niestety zabrakło kilku.

Aha - raczej nikt by Cię nie krytykował, bo takich krytykantów jest na forum dwóch - nie powiem o kogo chodzi, można się domyślić w zasadzie. Nie było ich dzisiaj.

@Up: Jeśli nic nie wyskoczy - będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cieniu

zależy do jakiego teamu byś trafił. Ja dzisiaj trafiłem na stefana, pawello i kogoś jeszcze (nie kojarzę po nicku). w zależności od etapu szło nam średnio (jeden minimalnie wygrany etap), źle lub jeszcze gorzej. Oczyma wyobraźni wydziałem Pawła przełykającego resztki zjedzonej podczas gry klawiatury, ale jednak nie dał poznać po sobie wielkiej frustracji, nawet kiedy ładnie zapowiadający się plan mojej akcji chargerem pokrzyżowała kolejka, która mnie...przejechała.

Fajnie było. Gratulacje dla zwycięskiej drużyny. Miejscami różnica klas była aż nadto widoczna (prócz jednego etapu, który WYGRALIŚMY! Ole!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do krytyki. Jeśli jest ona naprawdę uzasadniona i przedstawiona w normalny sposób bez stękania i jojczenia to raczej bym się nie przejmował. Zawszę dąży się do jak najlepszego ogrania, raz będzie fail po tej akcji wytłumaczy ci ktoś co żle zrobiłeś i już będziesz pamiętać co masz zrobić dobrze następnym razem. Kilka razy byłem krytykowany(niestety sposobem jojczenia :tongue: ) i rzeczywiście nie jest to fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się po prostu nie lamić :) Grało się przyjemnie miałem kilka wpadek przestraszenie Witch no i to że mnie Tank dopadł. Komunikacja była dobra Tomoslav świetnie robiłeś za lidera :)) OMisie miał drobne problemy z kompem. W pewnym momencie Stefano chciał pożyczyć 500 punktów aby było weselej :) Wygraliśmy 2817 do 1973 Dzięki za grę :) Mam nadzieję że to jutro powtarzamy :))

103153552-1.jpg

103154941-1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczyma wyobraźni wydziałem Pawła przełykającego resztki zjedzonej podczas gry klawiatury, ale jednak nie dał poznać po sobie wielkiej frustracji, nawet kiedy ładnie zapowiadający się plan mojej akcji chargerem pokrzyżowała kolejka, która mnie...przejechała.

Masz bujną wyobraźnię. Moja klawiatura jest cała. Mogę nawet zdjęcie wstawić. :tongue:

To z chargerem to też była po części moja wina, bo o tych wagonikach sam nawet nie pomyślałem, a powinienem Ci o tym powiedzieć.

I dla mnie nie ma znaczenia, czy ktoś gra 1000 h i wymiata, czy dopiero zaczyna - ważne, żeby chciał współpracować. Wtedy na pewno nie będę "jojczył", bo widzę, że się stara, a to normalne, że coś może nie wyjść, zwłaszcza na początku. Wiem, że takie gadanie w stylu "jak mogłeś tak zlamić. przez ciebie nie wyszło" potrafi nieźle zdołować, bo na mnie też tak nieraz krzyczeli.

Ja mogę co najwyżej poradzić co ktoś zrobił źle, żeby w przyszłości poszło mu lepiej. Ale sam też nie wiem przecież nie wiadomo ile.

Pretensje mogę natomiast mieć, gdy ktoś nie chce współpracować, albo co gorsza specjalnie przeszkadza.

@Up: Ustalam, że wystarczy śledzić temat, a będziesz wiedział kiedy kto ma chęć pograć w versusa. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerkos nic mi nie wyszukuje jak wpisuje twój nick. A wpisuje z dwoma "s" na końcu :smile: Wpisz w wyszukiwarkę na Steamie Tomoslav i mnie dodaj. Avatar z Hunterem. Niestety jakiś Niemiec od dłuższego czasu posiada mój nick :dry:

Aha już wiem czemu nic mi nie wyszukiwało. Nie skonfigurowałeś profilu, a nick się zgadza. Tylko profil sobie zrób żebyś nie był jakimś nouł nejmem z Kambodży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy Versus był naprawdę świetny, Tomoslav ogarniał naszą drużynę i przygotowywał dobre zasadzki, naprawdę bardzo przyjemnie się grało.

Niestety, to chyba przez burzę były skoki/spadki napięcia i komputer mi się 2 razy wyłączył, co było nieco irytujące, ale grało się świetnie.

Jeśli dziś także gracie Versusa o 21, to postaram się ponownie być i z chęcią z wami po raz kolejny zagram : )

PS: Z chęcią zagram w tej samej drużynie ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem grę wczoraj, już widzę, jak niektórzy też włączają. :smile:

Założyłem lobby, które się w 30 sekund samo zapełniło - zdążyłem tylko dwa invity wysłać.

Ahmed chciał wejść, ale nie zdążył. Potem coś Norbi pisał, że ni mógł być. Dzisiaj będę o 21, jak się wyrobię z ty osiągnięciem Nothing special w jedynce. Jak by co, to Tomoslav może się mnie zapytać, ile mi jeszcze zostało, to najwyżej byście z 5 minut zaczekali. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poszukuję" chętnych (2) do gry w dodatkowe kampanie w godzinach od 9:20 do 23:00. Dla tych którzy nie umieją "wgrywać" dodatkowych map (czytaj:kampanii) z chęcią wytłumaczę i prześle linki do pobierania (bardzo powolnego :sad: ) Mój nick w grze (taki sam jak tu). Gra na poziomie trudności zaawansowany lub ekspert ... "ogłoszenie" zamieszczam dlatego, że w tak zacnej grze nie mogę znaleźć za dużo chętnych do gry w owe dodatkowe kampanie (bardzo fajne zresztą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...