Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

java

Co wybrać PS3 czy PC

Polecane posty

zgadzam się nawet sam coś w tym stylu napisałem w moim pierwszym poście w tym temacie ;]

Mnie się tylko o cenę rozchodziło i o nic więcej

Hmm, a czy przypadkiem nie pisałeś już czegoś o graniu na 40'' TV?

No to ja Ci zazdroszczę bo mam E8400, GTX275 i też 4GB Ramu i takiego komforty jak Ty nie mam. Pewnie przez Vistę.

Mam Vistę i konfigurację komputera słabszą od tej podanej przez Ciebie, a mimo to żadna gra odpalona w wysokich rozdzielczościach i detalach nie stanowiła problemu.

Abstrahując, obydwie platformy są dla mnie rewelacyjne i obydwie mają swoje wady oraz zalety. Ponieważ gry na PC są tańsze, to zazwyczaj kupuję wersje na tę platformę; nie chciałbym jednak zrezygnować z możliwości pogrania w np. Uncharted 2: Among Thieves, GoW 3 czy Heavy Rain na ekranie 42'' HD Ready. Tak wiem, to truizm ale kwestia wyboru między tymi dwoma platformami to naprawdę kwestia indywidualnych preferencji gracza i nie ma sensu przekonywać innych na siłę do swoich racji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem nie jest to pismo o grach na pc, bo jest to pismo dla GRACZY PECETOWYCH a niech każuale z xboxami idą czytać swoje pisma, mają przecież ich tak dużo! Co prawda styl pisania wygląda jakby pisały w nich dresy przy piwku, ale to przecież odpowiedni poziom dla konsolowców, czyż nie pctowcy? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

lol a mnie tam pasuje, że w CDA piszą o konsolach i co ukrzyżujesz mnie i redaktorów za to, że rozwijają pismo ??

NIe czaję takiego podejścia ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

o lol pozostawię to bez komentarza, rozumiem jak by cda zaczęło pisać o samochodach czy innych tematach niezwiązanych z pismem ale konsola-granie, pc-granie ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

o lol masz konsole ? Pewnie nie. Ja mam przyjemność posiadania PC i PS3 i jakoś nie zauważyłem tego, że granie na PC a na konsoli to dwie różne rzeczy ?

Może mnie uświadomisz czym się to różni? Gracz który pogrywa na konsoli to nie gracz? Jakoś nie zauważyłem tego, że zmieniają się w pismo o konsolach ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL - tyle odnośnie wypowiedzi McChickena.

Może tego nie zauważyłeś, ale na zachodzie co 2 osoba ma w domu konsole i czy tego chcesz czy nie w Polsce tez jest ich coraz więcej. Ludzie w naszym kraju wreszcie przestają myśleć o konsolach jako o zabawkach dla małych dzieci (także ogólnie o grach jako takich) więc niebywałą głupotą byłoby zamykanie się na ten segment rynku growego przez CDA. Według mnie to naturalna kolej rzeczy. A co do casuali, xbox i ps3 to raczej hardcore'owe konsole z naciskiem na tą drugą. Wii to jest konsola dla casuali. Radzę odrobić lekcje i przejrzeć listę gier na te platformy.

Żeby nie było, sam gram na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co gdyby w spożywczaku nagle zaczęli sprzedawać żarówki? Może i są przydatne i fajne, ale ja potrzebuje ziemniaków. Właśnie dla tego nie chce aby CD-A było pismem dla konsolowców, bo ja potrzebuje gier na PC i TYLKO na PC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla tego nie chce aby CD-A było pismem dla konsolowców, bo ja potrzebuje gier na PC i TYLKO na PC...

(podkreślenie moje)

Czyli jeśli TY nie potrzebujesz, to znaczy że nikt nie potrzebuje, ponieważ to TY się najlepiej znasz i wiesz co chcą inni. Mówić Ci "Legion"?

Jakby w warzywniaku leżały jabłka to byś się obraził i ich nie kupował? Przecież to prawie ta sama branża, warzywa i owoce, ale w jednym sklepie można sprzedawać tylko ziemniaki i buraki, a w drugim tylko jabłka i gruszki, bo przecież by się bałagan zrobił. Bo po co mięć w jednym czasopiśmie wiadomości o dwóch prawie że bliźniaczych branżach, najlepiej udawać że jedna nie istnieje, nie mówimy o "problemie" konsol to go nie ma, olać wszystko co nie jest PC. PC POWER! Tak? Bo przecież rynek wcale się nie zmienia, cały czas wygląda tak jak 20 lat temu, wcale nie ma coraz większej ilości graczy grających na konsolach, to tylko urojenia zapaleńców, którzy zmieniają coś co nie jest potrzebne. A JA chce aby w CDA dodawali konsolowe pełniaki bo tak! Bo ja sądzę że tak lepiej i tak ma być!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że ziemniaki i żarówki to dwie służące do zupełnie innych celów rzeczy. Myślę, że GRY konsolowe mają sporo wspólnego z GRAMI na PC, poza tym w CDA wcale nie ma tak dużo o grach na platformy inne niż PC. Jest wiele świetnych gier na konsole (Heavy Rain, God of War 3) o których warto się czegoś więcej dowiedzieć nawet nie posiadając PS3 czy X360. Sam nie mam (jeszcze?) konsoli, ale uważam że trzeba iść z duchem czasu, w dodatku wiele gier konsolowych wychodzi po jakimś czasie na komputery,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93
A co gdyby w spożywczaku nagle zaczęli sprzedawać żarówki? Może i są przydatne i fajne, ale ja potrzebuje ziemniaków. Właśnie dla tego nie chce aby CD-A było pismem dla konsolowców, bo ja potrzebuje gier na PC i TYLKO na PC...

Z tej wypowiedzi wnioskuje, że zakupów w hipermarketach nie robisz?W końcu tam jest wszystko: żarówki, ziemniaki,ciastka,itp.itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedziłem punkt sony w celu obejrzenia MP3'jek itp i spotkałem tam sprzedawcę-konsolowca... trafił na trudnego klienta (mnie) bo na pc'towca ortodoksa i zaczeła się 3-godzinna dyskusja na temat konsol i PC (nawet troche ludzie sie zatrzymalo w celu posluchania i wsparcia którejś ze stron) dowiedziałem się różnych rzeczy :))

- Pan sprzedawca twierdził że PC'ty są bez przyszłości bo używają karty graficznej a nie procesora :P (grafa liczy kilkanaście razy szybciej niż procesor, ale to szczegół...)

- Pan sprzedawca twierdził że wszystkie gry są na początku pisane na MAC'u ( !!! ) aby potem je przepisywać na windowsa i linuxa (lol'd hard)

- Pan sprzedawca twierdził ze Xbox jest podupadająca konsolą (wyniki sprzedaży mówią co innego... ale byłem w punkcie sony więc można mu nie mieć tego za złe)

- Pan sprzedawca twierdził że twórcy nie przenoszą gier z konsol na PC bo grafika na PC sobie nie poradzi z ich obsłużeniem ( n/c )

- Pan sprzedawca twierdził że grafika w rozd 1920/1080 będzie wyglądać tak samo na telewizorze 32* jak i na 70* ( :) )

- Pan sprzedawca nie wspomniał o braku antialiasingu na konsoli

- Pan sprzedawca zjechał Xboxa

- Pan sprzedawca zniszczył mnie jak powiedział że na PS3 mógły by hulać na full detalach 2 odpalone naraz crysisy

Macie konsolowcy swoich "specjalistów", my zamiast wymyślać cuda na obronę swojej platformy przedstawiamy wam potwierdzone fakty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale granie na PC a granie na konsoli to dwie różne rzeczy i dwa różne community, CDA zawsze stawiało na prawdziwych graczy a nie każuali, daltego się burzę że zaczynają się zamieniać w pismo o konsolach

A na jakiej podstawie rozróżniasz, że granie w powiedzmy GTAIV na PC to hardkore, a na Xo to każualowe lamerstwo?

Prawdziwy gracz nie rozróżnia platformy na jakiej gra bo to dla niego bez znaczenia... jak by mi GoWIII ruszyło na zegarze ściennym to bym nie roztrząsał tego czy wypada na nim grac tylko bym się cieszył grą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest różnica bo powinieneś wiedzieć że na PC do żadnej gry nie ładuje się autoaima... pozatym dałeś przykład gry która była zkażualizowana pod konsole, przytocze cytat kominka "[...]gdyby ta gra nie była robiona pod konsole zginął bym już 50 razy"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie wiem jak takowego auto aima w God of War włączyć. Wiem natomiast jak można go włączyć w MasEffect na PC. Tak więc jak widzisz w PCtowych tytułach też go sobie możesz włączyć.. bo masz np kaprys grana na padzie, bo tak łatwiej a gry maja bawić a nie stresować, czy po prostu "bo tak". Skoro jednak dla ciebie wyznacznikiem hardkorowości jest autoaim... z takimi argumentami nie sposób polemizować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania. Choćby było najbardziej kontrowersyjne. Esencją forum jest wymiana poglądów a nie banowanie tych z których zdaniem się nie zgadzamy (zakładając że potrafią je przedstawić kulturalnie).

@McChicken

Spróbujmy inaczej. Co rozumiesz pod pojęciem "prawdziwy gracz"? Czy ktoś grajacy na PC to automatycznie prawdziwy gracz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie prawdziwy gracz to taki który chce grę ukończyć, być w nią dobry, chce czuć satysfakcję gdy ją ukończy po trudach i stresach, a w multi chce czuć nawet jak zostaje pokonany, że to był dobry GF bez żadnych auto-aimów i zjechał tego prosa własnym skillem do niskiego hp. Nie jest prawdziwym graczem każual dla którego granie ma być bezstresowe, który chce zerowego poziomu trudności i gra tylko 1h po pracy... prawdziwy gracz może być i na konsoli i na PC, jednak więcej jest ich na PC dlatego mogę go nazwać platformą dla prawdziwych graczy.

A no i wiadomo że nie każdy PC'towiec musi być prawdziwym graczem, tak samo jak nie każdy konsolowiec każualem (co nie są mają w domu też PC'ta :P) Ile się mówi o noobach i dzieciach neo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...