Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie dłużej jak miesiąc temu miałem przyjemność pogrywania w ten tytuł, więc się pamięta co nieco wink_prosty.gif

A więc czas na moją zagadkę. No to może tak:

-Don't leave me. My love. Please don't leave me.

-What did you call me?

-It doesn't matter. The important thing is i know how we can reach the tower...

Z jakiej gry pochodzi ten dialog. Nie pytam o osoby biorące w nim udział, bo odgadnięcie gry sprawi że podanie postacie będzie łatwizną (traktować jako podpowiedź :] ).

wahadlo - rzekłbym trafiony zatopiony, ale powiem: trafiony, lecz nadal żyje ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jako że nie chcę organizować tutaj turnieju strzeleckiego, to powiem że chodziło o PoPa The Sands of Time smile_prosty.gif Rozmowa między Farah a Księciem. Niech wahadlo obmyśla kolejną zagadkę wink_prosty.gif

PS. Gallu - zgadza się, obecnie pogrywam w WW tongue_prosty.gif Ale nie jest to wersja z czasopisma. Po prostu zacząłem po raz kolejny maraton z Księciem i pogrywam od Piasków z 2003 do Piasków z 2010 biggrin_prosty.gif Genialna seria gier od Ubi smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obmyśliłem coś takiego (nie jest to cytat):

O nie, moja załoga została rozrzucona, a ja nie umiem nawet skakać. Trudno, muszę im pomóc.

@MrYoshi - żebym moderatora musiał pouczać, że ten temat to "Co to za postać z gry" nonono.gif Gra trafiona, ale czekam na postać (co zajmie minutę wyszukiwania w google :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...