Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

Drogą dedukcji: pisałeś w stosownym temacie, że ukończyłeś drugi epizod The Walking Dead. Wskazuje to na świeże wspomnienia związane ze

śmiercią Larry'ego, który to wciąż kisił drobne w kieszeni spodni, pomimo raczej niewielu okazji do ich wydania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Od odgadnięcia zagadki minęły już dwa dni, więc zgodnie z regulaminem ja zadam zagadkę. Będzie to mój opis postaci:

Wbrew swojej woli został ocalony i policzony w poczet tych, których wielu nienawidzi.

Myślę, że nie trudno jest odgadnąć.

EDIT: Jak narazie wszyscy żle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zlecenie mam na... Ciebie !? No trudno, chyba zarobię na tobie trochę złota.

Na kogo jest zlecenie ?

@darth - nie

@Nolaan - może nie

@darth oraz Praemislaus - nie, jest to dokładnie ostatnie zlecenie w grze. Do tej pory to my robiliśmy te zlecenia przez całą kampanię (a nawet nie jedną).

@Praemislaus w edicie - również źle, nie szukajcie tego w żadnych grach z bronią palną w roli głównej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że podpowiedzi w editach zostaną uznane za wystarczające no ale skoro tak to podsumowując :

Ostatnie zlecenie mam na... Ciebie !? No trudno, chyba zarobię na tobie trochę złota.

-W grze nie ma broni palnej jako takiej do użycia

-Jest to ostatnie zlecenie

-Mogliśmy (nie musieliśmy) wykonywać zlecenia od tego pana w niejednej kampanii podczas całej gry.

Następna podpowiedź jutro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę

Ostatnie zlecenie mam na... Ciebie !? No trudno, chyba zarobię na tobie trochę złota.

-W grze nie ma broni palnej jako takiej do użycia

-Jest to ostatnie zlecenie

-Mogliśmy (nie musieliśmy) wykonywać zlecenia od tego pana w niejednej kampanii podczas całej gry.

I nowe podpowiedzi:

-Zleceniodawca i cel to ludzie, choć jeden jest iście piekielny

-Ten sam zleceniodawca odwiedził i lasy, i miasta, i cmentarze i miejsce, gdzie toczy się ta rozmowa

Wszyscy do tej pory źle i nie jest to RPG, wg CDA jest to strategia (ale ma elementy RPG)

@Abyss - ale pytanie było o to NA kogo jest zlecenie a nie kto je daje ( co prawda zapomniałem to przenieść z poprzedniej strony ale chyba mi to wybaczycie smile_prosty.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...