Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

Darth Traya z KoTOR 2.

Sugeruję poczekać na potwierdzenie poprzedniej zagadki...

EDIT: Jakby co - wiem dokładnie, kim była Darth Traya - nie jedno miała imię - ale nie chcemy tu spoilerować, racja?

@down: WAGHHH!!! :trollface: Wreszcie szybszy jestem od Ciebie... :D

EDIT II: Nie dam mu wygrać tak łatwo... Dla wszystkich zainteresowanych - na dole znajdował się post niko22 spóźniony z odpowiedzią o minutę... chciał takim chwytem zatuszować swój brak refleksu... ALE NIE MA TAK ŁATWO!!! :D To zemsta za wszystkie te razy, kiedy on był szybszy ode mnie... ;]

EDIT III: Poczekam jendkowoż, aż Kampor potwierdzi słowa princefana... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

princefan ofc poprawnie :)

[CIACH] nie wrzucaj takich dużych obrazków. Niektórzy mają wolnego neta i wczytywanie strony z tym artem będzie trwać wieczność. Lepiej zrobisz, jak skorzystasz np. z ImageShack i wstawisz miniaturkę. - Stillborn

Spoko :trollface:shadowsofthepastbyinnoc.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja, zgadza się...?

Dajcie mi chwilę... muszę znaleźć coś extra trudnego... ;]

EDIT: Obiecałem, więc takoż zagadkę Wam daję... Ja nie łamię danego słowa... :icon_twisted:

Przytoczona rozmowa to CYTAT, słowo w słowo z oryginalnej wersji gry. W drugiej wypowiedzi rozmówcy B owo "xxx" to taki zastępnik imienia postaci... żebyście nie mieli za łatwo...

A: You slaugthered them all?

B: Yes, my Lady. They resisted our forces.

A: This was not my plan.

B: xxx had specific orders.

A: I'm your commanding officer! You will listen only to me!

Moje pytanie brzmi - kim jest rozmówca A i z jakiej gry pochodzi... Oczywiście, ze względu na klasę zagadki życzyłbym sobie usłyszeć nie tylko imię rozmówcy A, lecz także choć jedno zdanie o nim - czyli np. kim jest i czym się zajmuje...

Dla wybitnych znawców tematu pytanie dodatkowe - kim jest tajemniczy xxx? Pytanie nieobowiązkowe, ale odpowiedź zawsze jest mile widziana...

Powodzenia. ;) Przyda się... :icon_twisted:

EDIT: Przepraszam, że kazałem tak długo czekać, ale musiałem znaleźć ten dialog i go dokładnie spisać. Zajęło mi to nieco czasu.

EDIT II: HAH! Wiedziałem, że Was tym złamię... ;) No to może pierwsza podpowiedź... hmm... poszukiwana postać jest jednym z bohaterów cRGPa...

EDIT III: Pierwsze koty za płoty... skoczny i gerbilos, to niestety nie to. awet nie szukajcie w KoTORach... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o Anielicę Uriel z Darksiders?(w końcu Lady)

Ale nie wiem,kim byłby xxx,może anioł Abaddon?

Chociaż on był głównodowodzącym anielskiej armii,Uriel go kochała i podporządkowywała się mu...

A Darksiders jest po części cRPG-iem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy post, nowa strona...

A: You slaugthered them all?

B: Yes, my Lady. They resisted our forces.

A: This was not my plan.

B: xxx had specific orders.

A: I'm your commanding officer! You will listen only to me!

:icon_twisted:Muahahahahahahahaha! [demoniczny śmiech Veldrasha]

Nie żebym chciał być okrutny, ale WSZYSCY ŹLE!!! :trollface: Powiem więcej - nawet nie jesteście blisko poprawnej odpowiedzi. Tak więc, skoro szukana postać pochodzi z cRPGa... co by tu Wam jeszcze podpowiedzieć... hmm... może tak - jedna z tych gier, która przez niektórych światowych ważniaków (nadmienię, nie wszystkich) pośród krytyki gier uważana jest za czystą rewelację, gdy tymczasem jest to gra cokolwiek... hmm... nieznana?

wrestlefan i Elev8tor - te raporty może za to, że szukamy (znaczy... szukacie) nie tyle samej gry, co postaci z owej. Rzucanie samymi tytułami nie pomoże - przecież nawet nie miałbym czego uznać...

EDIT: kubasliwa i pikaz - obaj błędnie. Dla pikaza wskazówka dodatkowa - gra JEST cRPGiem, a nie "posiada elementy"... ;]

EDIT II: PODPOWIEDŹ - szukana gra została wydana na przełomie wieków - można tak rzec. Szukana postać zaś to w pewnym sensie... hmm... sojusznik klasy "rzut na taśmę". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę, że zagadka trwa, a że odpowiedź znałem od początku (bo i w tę grę grałem), lecz chciałem dać szansę innym, odpowiem:

A - rozmówcą, a raczej rozmówczynią jest niejaka Selina - jedna z najładniejszych (przynajmniej w moim guście) postaci w świecie gier wideo (aczkolwiek artworki ją przedstawiające uważam za strasznie liche), a będąca jedną z postaci (ważnych) w grze zwanej Septerra Core - jednej z najbardziej niedocenionych gier (co wiązało się z wąskim gronem dystrybutorów w naszym kraju (zaszczyt ten powędrował do KŚGry) i niewielką reklamą, gdyż studio wielkich kokosów nie wypuściło).

Sama gra jest dość bogata, aczkolwiek ja (w przeciwieństwie do Veldrasha) uważam, że zostaje ona za Tormentem i Falloutem. Co jak co, ale obaj przyznajmy, że jest to świetna gra, zwłaszcza, że każdy... "świat" jaki odwiedzamy, jest inny - fantasy, SF, postapokaliptyczny... Dość wyboru. Również dźwięki są niczego sobie, aczkolwiek odrobinę przynudzają po kilku godzinach. Za to postacie są bardzo zróżnicowane i mają sporo możliwości ataku. Dodając do tego technologię połączoną z magią (za czym zazwyczaj bardzo nie przepadam, aczkolwiek tutaj zostało to przedstawione w zjadliwej formie, nie to co Forge w HoM&M) oraz zróżnicowanych bossów, otrzymujemy bardzo dobrą rozrywkę... Wątpię jednak, czy jest ona dostępna gdzieś jeszcze w sprzedaży poza portalami próbującymi wprowadzić do ponownego obiegu stare tytuły.

A oto awatar tej postaci:

Swoją drogą, XXX jest imieniem jednego z antagonistów, z ambicjami... cóż, powiedzmy po prostu, że ma mesjańskie ambicje, aczkolwiek w dość... osobliwy sposób. Imienia nie zdradzę, za to gorąco zachęcam do postarania się o ten tytuł, bo naprawdę warto.

A co do nowej zagadki:

I sometimes think that I understand the feeling you call loneliness.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł cwaniak i "pokozaczył"... zniszczył moją demoniczną chwilę... wiadomo, że to Selina z Septerry. ;) Był nawet tak pewien swojego zdania, że od razu zagadkę zadał...

Cwaniaczek, no nie? Następnym razem taką zagadkę dam, że nawet behemort Was nie poratuje... :D

Zagadka powyżej zadana przez behemorta jak najbardziej w mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...