Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Manga & anime - zagadki II

Polecane posty

No dobra, z jakiej mangi/anime pochodzi ten fanart (sorry ale nie jestem dość dobry w rysowaniu) :

girlst.th.jpg

Oj myślałem że to szybciej pójdzie.

Podpowiedź:

Anime/manga opowiada o chłopaku jeżdżącym na rowerze po Japonii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwaser jest tak niemądry, że aż przyjemny

Hmm...no loli

robiąca wiadomą(tzn.: jak na to anime) rzecz z tą panią "z niewinną miną", by później całą podłogę w krwi i wnętrznościach pozostawić można uznać za niemądrą rzecz ;P

Zagadka - cóż to za postać na obrazku:

29xub11.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinypic z rana i wczesnego popołudnia bodajże crasha miał, bo teraz mi i na pierwszej, i na drugiej przeglądarce dość normalnie załadowało obrazek. Ale jakby cuś link na imageshacka:

zag1.th.jpg

I podpowiedź przy okazji: postać baaaaardzo(ale to bardzo bardzo) znana w Japonii/i nie tylko, chociaż żadnego poświęconego anime(z tego co mal mówi)póki co nie ma(pojawia się jedynie pobocznie/jest do niej nawiązanie w niektórych tytułach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SnI czeka sobie, czeka i chyba jeszcze poczeka niestety. No ale nic, macie zagadkę:

Obrazek 1 + Obrazek 2 = ?

Mam nadzieję, że obraz nie narusza żadnych punktów regulaminu ;] Chodzi o postać, raczej proste.

Poko: nie, chodzi o faceta

Podpowiedź:

Jak już powiedziałem wcześniej chodzi o faceta. Obraz przedstawia nimfę Echo, a w tym pierwszym chodzi o pewną charakterystyczną cechę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna podpowiedź, tym razem w nowym poście:

Poszukiwana postać pochodzi z pewnej mangi, mam ją na swojej liście.

Tutaj wklejam też resztę podpowiedz tak żeby wszystko było na miejscu.

Obrazek 1 + Obrazek 2 = ?

Jak już powiedziałem wcześniej chodzi o faceta. Obraz przedstawia nimfę Echo, a w tym pierwszym chodzi o pewną charakterystyczną cechę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to zamierzałem napisać na podstawie mojego ponownego przeczytania JoJo, które zaplanowałem po skończeniu SBR, a SBR może się skończyć za rok, dwa albo i dłużej, dlatego nie będzie to tak prędko :)

Podaj z jakiego anime pochodzi postać na poniższym screenie, dodatkowe punkty za napisanie swoich domysłów co do dalszego rozwoju tej sceny:

http://d.imagehost.org/0656/cosplay1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujmy szczęścia. O ile, podług nazwy obrazka, to nie jest żadne nawiązanie, widzimy koleżankę Plug z Guilty Pleasure Fight Ippatsu! Juuden-Chan!!

Widać, że miała bidulka ciężki dzień, do tego właśnie znajduje się w objęciach jakiegoś mackostwora. Przypuszczam, że bohaterka ma na sobie jakąś yukatę... W takim razie, właściciel tych fioletowych tentakli szukał dziewczyny przez cały dzień. Znalazł ją i postanowił się grzecznie przywitać. A potem oboje poszli (zakładając, że to czas festiwalu) podziwiać pokaz sztucznych ogni, popijając sobie przy tym mrożoną herbatkę. Tak to musiało być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...