Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Manga & anime - zagadki II

Polecane posty

Normalnie zdziwiony byłem, ze to tyle się utrzymuje, w końcu to takie oczywiste :] Lag zamiast lewego oka ma czerwony bursztyn z uwięzionym w środku owadem. Ze swojej broni strzela własnym sercem, choć oczywiście nie dosłownie. W każdym razie Mariusz zadaje następny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f019g7.jpg

Kto to i z jakiego anime się urwał?

Podpowiedź: Postać jest najlepszym przyjacielem głównego bohatera tego anime, a przy tym jest naprawdę niezłym okazem otaku. Wraz z głównym bohaterem chcę zrobić grę visual novel i zarobić na tym fortunę.

Podpowiedź 2: Za anime odpowiedzialne jest studio GONZO. Mam ten tytuł w Complete na MAL'owskiej liście a i ocenę dałem mu sporą (i zasłużoną moim zdaniem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za postać przedstawiona na obrazku i z jakiej mangi/anime jest.

2cyfg35.jpg

@Podpowiedź 1: Za wersją anime stać będzie pewne studio, które lubi się bawić "różną" stylistyką, ma specyficzne "odwały animacyjne" i nie tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie o tej zagadce zapomniałem, wybaczcie :sweat: . W każdym razie należy się wam podpowiedź:

Chodzi o pewną serię anime, choć mogłoby się to tyczyć również głównego bohatera. Wyraźne elementy fantastyczne i ecchi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedziem.

aa8ag.jpg

Jak się nazywa i z jakiej mangi (oraz anime) jest ten pan?

Podpowiedź:Manga jest o dwóch dziewczynach które łączy parę spraw np.wiek.

Do tego dochodzi muzyka która jest dość istotnym (przynajmniej w anime) punktem.

Podpowiedź 2: Imiona głównych bohaterek są takie same. Imię to jest również tytułem serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...