Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Zagadki słowne vol. 3

Polecane posty

Ech, stare czasy Pentium II... Jedna z najlepszych gier na poprzednim pececie. Pamietam turlanie papierowej kuleczki po poziomych szynach prostopadlych do podlogi... dziwilem sie jak to jest niby mozliwe :)

Take yo archer, train him well, and send da tank to the hell.

Moze wyszla szarada, ale to nie bylo zamierzone :)

Tyt0k: nope.

47: falsch! Dieses Computerspiel ist kein FPS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie taka scenka pojawiła mi się przed oczami, jak przeczytałem Twoją zagadkę :).

Zagadka:

Trochę glam rocka w całkiem porządnej, choć nieco zapomnianej grze. A to wszystko oparte na komiksie.

@Down - nie panowie, nawet jeśli z komiksem dobrze myślicie, to jedną ze składowych mojej zagadki jest także glam rock. Nie zapominajcie o tym, bo to bardzo ważna składowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas na podpowiedź:

Trochę glam rocka w całkiem porządnej, choć nieco zapomnianej grze. A to wszystko oparte na komiksie.

Glam rock - najpopularniejsza kapela

FPS - gra, o którą mi chodzi

Komiks - to taki bonusik, bo kiedyś był dodawany zeszyt do tej gry (komiks, o tej samej nazwie, co gra).

EDIT:

Proszę, użyjcie google... i nie statsujcie. Przecież wszystko jest w zagadce i podpowiedziach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pamiętniczku. Nie ma to jak dobry początek dnia. Budzi się człowiek w szpitalu, a tu do ciebie od razu strzelają. No skandal normalnie. Dobrze, że mogę chociaż zatrzymywać pociski.

Co to za gra?

EDIT: Źle wszyscy jak do tej pory.

Podpowiedź:

mogę chociaż zatrzymywać pociski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...