Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Przepraszam za te kilka postów o Bastionie (już je skasowałem), ale miałem problem z publikacją postu.

Jak ktoś ma pudełkową wersję Supreme Commander może spróbować aktywacji przez Steam'a. Ja aktywowałem mój klucz z wersji Biedronkowej. Co ciekawe, oprócz podstawki do konta został dodany też dodatek Forged Alliance. Dowód: http://imageshack.us/photo/my-images/193/lolwutzx.png/

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ciekawe, może spróbuję tego tricku z moim egzemplarzem ze ZK, choć w sumie chyba tylko po to, by dodać sobie tę grę do Steama :). Swoją drogą nie wiem, czy to nie jakiś bug, sprawdziłem, i SupCom oraz FA mają osobne CD-keye (może po prostu Steam ich nie rozróżnia - jedne i drugie są w formacie XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX - ale to też byłby pewnie bug). Fakt, że po zarejestrowaniu klucza z HL dostaje się gratis dodatki do niego (OF i BS, TFC chyba też), ale SupCom to nie gra Valve :).

A tak przy okazji, jakby ktoś nie zauważył, mamy Daily Deal na Evil Genius, jak ktoś jest wyposzczonym fanem Dungeon Keepera i podobnych może te 2,50? zaryzykować, oczywiście o ile jeszcze w EG nie grał (był chyba w tej samej cenie na Summer Sale, więc teraz to jakaś super okazja nie jest). Tylko ostrzegam, gra ma trochę wad (brak multi, momentami rozgrywka się dłuży, np. gdy czekamy na zgromadzenie określonych środków na koncie), trochę kompensuje je humor (wiadomo, w DK też go nie brakowało :)), stylizacja realiów na pierwsze filmy z Bondem i rewelacyjny soundtrack autorstwa Jamesa Hannigana i ś.p. Richarda Josepha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś chętny do kupna mi Humble Indie Bundla, bo nie dam rady tego zrobić samemu ? Kwotę oddałbym w postaci PaySafeCard za 20 zł. Jak ktoś byłby chętny, niech napisze priva, bo HIB interesuje mnie głównie dla Binding of Isaac. Piszę już teraz, by ewentualny kupiec wydał mniej, bo średnia zapewnie szybko urośnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na platformie Steam można znaleźć dużo fajnych i interesujących gier w przystępnych cenach. Cały czas przeglądam ofertę na Steam'ie, ostatnio na Halloween była promocja, gdzie nabyłem Left 4 Dead (obie części) za 40 złotych. Od czasu do czasu na stronie głównej czasopisma CDAction pojawiały się newsy dot. promocji w różnych sklepach o dystrybucji cyfrowej (Impulse, Direct2Drive, Good Old Games).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma pudełkową wersję Supreme Commander może spróbować aktywacji przez Steam'a.

Ciekawe. Zwłaszcza, że nie ma jej na liście gier z możliwą aktywacją w FAQ (przy okazji: kody do SC ze strony CDA nie są aktywowalne. W sumie trochę szkoda).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś do odsprzedania grę Left 4 Dead 1 jako gift na steam?

Proszę o odpowiedź, wiele osób składało się na 4 - paki gier może komuś została jedna, zgłosiłbym się wcześniej ale miałem problemy z rejestracją na CDA (nie rozpoznawało kodu weryfikującego mimo że był prawidłowo wpisywany, próby ze słuchu też nie działały, teraz zostało to naprawione) gdy mi już się udało okazuje się że promocja zakończona. :) Złośliwość losu, czekam na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i wersji SupComa ze Złotej Kolekcji nie da się aktywować na Steamie (sprawdzałem tylko klucz z "podstawki"). Cóż, w sumie żadna strata :).

A żeby nie było tak całkiem OT - Daily Deal na Conflict: Denied Ops (-75%) a na GOG promocja na gry Enlight Software (seria Capitalism, seria Seven Kingdoms, Warlords Battlecry 3, Restaurant Empire), rabat tym większy, im więcej pozycji się kupi (jedna 35%, każda kolejna zwiększa rabat o 5% aż do 60%, jak się ma już którąś grę z listy, to startowy rabat zaczyna się od pozycji, która odpowiada liczbie posiadanych gier - jak ma się już np. jedną, to przy pierwszej wybranej grze z promocyjnej listy rabat będzie 40%).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki: http://steamprofile.com/ - właśnie ustawiłem sobie tam sygnaturę (zapewne jak wielu forumowiczów) i chciałem się zapytać czy to bezpieczne? Chodzi mi o dane do mojego konta na steam? Fajnie że wyświetla wszystkie informacje z profilu, ale wolałbym wiedzieć że to jest ok.

Druga sprawa - czy u Was też ostatnio w trakcie ściągania Steam się zawiesza a w menadżerze zadań proces steam.exe pochłania od 50-52 % CPU? Pisałem o tym na forum steam ( dla zainteresowanych http://forums.steampowered.com/forums/show...488&page=3) i wynika z tego że dużo ludzi ma z tym problem - mnie pomogła aktualizacja BETA i czekam co dalej, jak u Was?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...