Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Umie mi ktoś odpowiedzieć na pytanie, czy na steamgifts, kiedy zrobię gift private lub steam group, doda mi wydaną kasę na licznik (wartość gry do mojej sumy $ wydanych na prezenty)?

Zrobiłbym wtedy prezent dla forumowiczów...

@Edit

Łokej:

http://www.steamgifts.com/giveaway/saUne/c...lobal-offensive

CS:GO, forumowicze only ;)

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GreenManGaming do soboty za darmo można dodać do swojego konta Disciples II: Gold Edition. Nawet jeśli nie jesteście zainteresowani tą grą to i tak warto, bo od soboty będzie można ją wymienić na 5$ i tym samym kupić za to inną grę.

Promocje:

Total War: Shogun 2 $7.48 (-75%, podpina się do Steama)

Sonic Generations $10.17 (-66%, Steam)

Star Wolves 3: Civil War $4.98 (-75%)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie jesteście zainteresowani tą grą to i tak warto, bo od soboty będzie można ją wymienić na 5$ i tym samym kupić za to inną grę.

Skąd taka informacja? Do tej pory zawsze naliczali wymianę zależnie od kwoty za jaką kupiłeś i np. wcześniejsze darmowe gry można oddać tylko za 0.20$

edyta-znalazłem:

If Disciples 2 isn't your thing, don't fear! From Saturday, you'll be able to trade in Disciples for $5 / ?3 credit towards ANY game on the site! Combine that with some of our pre-order offers and you could be picking up games like Sleeping Dogs for under ?20!
Edytowano przez sonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, link do informacji o Disciples II: TUTAJ

Jeśli nie macie konta na GreenManGaming poproście znajomych o referal linka. Jeśli założycie konto przez taki link, to po wydaniu 2$ obaj dostaniecie po 2$ na konto gmg. Szczegóły TUTAJ

Ważne: link przeniesie was na stronę główną i musicie założyć konto w ciągu jednej sesji przeglądarki.

Jeśli nie znacie nikogo, zawsze możecie skorzystać z mojego referala ;)

GMG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Metrem meczą i męczą, już 300 razy była na to promocja. Jest jeszcze ktoś, kto nie zakupił tej gry? ;)

Przypominam o losowaniu dla forumowiczów, jeszcze tylko godzinka:

http://www.steamgifts.com/giveaway/saUne/c...lobal-offensive

Tylko 20 osób, myślałem, że tu więcej ludzi zagląda :P

~~~~

Jest jakiś sposób, by sprawdzić, czy dany STEAM key działa? Oczywiście tak, by po sprawdzeniu nadal był aktywny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na Muve Digital już aktywna:

- Might & Magic Heroes VI za 74,90 zł

- Heroes of Might & Magic V za 17,45 zł

- Might & Magic: Clash of Heroes za 17,45 zł

/

Warto przypomnieć jeszcze raz o trwającej promocji na greenmangaming:

Disciples 2 za 0.00$ z możliwością wymiany w sobotę na równowartość 5$!

Dodatkowo dla osób, które zarejestrują się spod linka referencyjnego dodatkowe 2$ wpadną zupełnie gratisowo w momencie dokonania zakupu jakiegoś tytułu! Poniżej zamieszczam takowy link:

http://www.greenmangaming.com/?gmgr=dadixoqe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyc jak przypisać to Disciple 2 do konta na GMG? Bo gdy otwieram tą stronę, to wyskakuje strona GMG ale bez żadnego info na temat produktu, tylko surowy "HUD" strony (czyli góra i dół strony, środek gdzie powinny znajdować się informajce i inne duperele nie pokazują się).

Z góry dzięki za podpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyc jak przypisać to Disciple 2 do konta na GMG? Bo gdy otwieram tą stronę, to wyskakuje strona GMG ale bez żadnego info na temat produktu, tylko surowy "HUD" strony (czyli góra i dół strony, środek gdzie powinny znajdować się informajce i inne duperele nie pokazują się).

Z góry dzięki za podpowiedź.

Na glownej stronie, mniej wiecej w polowie masz tabelke TOP10 i tam mozesz sobie wybrac Disciples 2. A potem juz standardowo, kupic i przejsc przez procedure zakupu :) Wtedy gra przypisze Ci sie do konta.

Ps. Brak polskich znakow ze wzgledu na telefon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 3 na GamersGate za 10 euro

Kupowałem tylko na Steamie, ale SR3 kusi mnie, ale tylko za 10$, a nie euro, i stąd pytanie : czy używanie proxy jest bezpieczne, czy można używać wtedy haseł do PayPala i jaki serwer polecacie (strona, czy coś do wpisania do ustawień przeglądarki?)?

//edit: źle spojrzałem i myślałem że 10$ :dry: , teraz myślę czy brać za 44 bez pudełka czy 60 z pudełkiem jak za 3 tygodnie do platyny wejdzie

Edytowano przez ArcherX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 3 na GamersGate za 10 euro

Kupowałem tylko na Steamie, ale SR3 kusi mnie, ale tylko za 10$, a nie euro, i stąd pytanie : czy używanie proxy jest bezpieczne, czy można używać wtedy haseł do PayPala i jaki serwer polecacie (strona, czy coś do wpisania do ustawień przeglądarki?)?

//edit: źle spojrzałem i myślałem że 10$ :dry: , teraz myślę czy brać za 44 bez pudełka czy 60 z pudełkiem jak za 3 tygodnie do platyny wejdzie

Nie wiesz czy warto tutaj masz Demo Online SR3 Klikasz , Wymagana jest tylko Java i sobie normalnie grasz kampanie bez możliwości zapisu itd ... Na stronie klikasz "Play Live Demo in Browser"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...