Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

W takim razie miałeś szczęście, ponieważ u mnie nadal jedyne co się wyświetla to ten komunikat:

We are working to transition to our new server schema to support the overwhelming interest in this bundle. We expect to relaunch sometime in the next 24-48 hours. We will update everyone via Twitter. We're sorry for the inconvenience!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się udało kupić, tak gdzieś koło 12:30. Potem, przy wylogowywaniu, strona padła, ale przezornie skopiowałem klucze do notatnika :).

Mam pytanie - bonusy są dla wszystkich, nie ma jakichś szczególny warunków (np. wpłata powyżej średniej) do spełnienia, by je dostać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę właśnie nad Magicka Collection. Wprawdzie mam Magicke, ale bez DLC. Tylko wtedy muszę też zabulić 2,29 Euro za nią, bo osobno dlc nie są w promocji tylko sama kolekcja lub podstawka. Ale i tak tanio bo samo jedno dlc jest 5.99 euro.

@edit

Hm, ale nie wiem jak wygląda zapłacenie w dolarach, w ING mam kartę Visa, ale jak czytałem na necie to jest w euro możliwość chyba jedynie płacenia, a nie mam innej opcji.

Do tego na Steamie jest więcej dlc, bo na amazon jest wypisane co zawiera, ale np The Star's Are Left nie ma.

@edit2

Pomyliłem się pisząc że płacę w dolarach a tak naprawdę to w Euro.

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up na amazon jest za 5 dolarów Magicka Collection

Ale jeżeli wolisz na steam...

Samą grę polecam. Co prawda jest po angielsku i trochę wnerwia jak sam się zabijesz, ale ogólnie jest spoko.

A ja kupiłem MW2 na amazon za te marne 4,99$

Jak na Call of Duty to grosze...

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę właśnie nad Magicka Collection. Wprawdzie mam Magicke, ale bez DLC. Tylko wtedy muszę też zabulić 2,29 Euro za nią, bo osobno dlc nie są w promocji tylko sama kolekcja lub podstawka. Ale i tak tanio bo samo jedno dlc jest 5.99 euro.

@edit

Hm, ale nie wiem jak wygląda zapłacenie w dolarach, w ING mam kartę Visa, ale jak czytałem na necie to jest w dolarach możliwość chyba jedynie płacenia, a nie mam innej opcji.

Do tego na Steamie jest więcej dlc, bo na amazon jest wypisane co zawiera, ale np The Star's Are Left nie ma.

Mam Visę w innym banku, ale u mnie jeśli płacę na Amazonie czy Steam, to jest to jako "transakcja kartą" opisane, więc jest przewalutowanie jedynie (różnice wobec przelicznika walutowego w Google to jakieś 20gr, co jest po prostu związane z kursem danego dnia). Jeśli masz konto internetowe, bo bardzo prawdopodobne, że tak samo będzie u Ciebie.

Edytowano przez Angrenbor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up na amazon jest za 5 dolarów Magicka Collection

Ale jeżeli wolisz na steam...

Samą grę polecam. Co prawda jest po angielsku i trochę wnerwia jak sam się zabijesz, ale ogólnie jest spoko.

O tu nie mogę się zgodzić Magicka może być po polsku. Kupiłem na amazonie. Wystarczy zmienić w ustawieniach w steam. I muszę dodać że całkiem fajnie gra się w co-opie. A co ważne, mimo tego że ciężko jest trafić na nie rozpoczętą grę. Ale kiedy samemu się ją stworzy to wystarczy chwilę zaczekać i osoby dołączają.

Edytowano przez walle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtopowo, ale w tym HIBie zachęcam do wspierania tylko EFF i charity: water. To jedyne sensowne organizacje charytatywne. EFF walczy z zapędami polityków i korporacji do wprowadzania cenzury internetu, a charity: water broni się samym konceptem - jeśli ktokolwiek oglądał kiedyś programy podróżnicze, to wie że ludzie w trzecim świecie piją zgniłą wodę z brudnych kanistrów i naprawdę warto im pomóc.

Child's Play to jakiś żart, a ARC to bardziej korporacja niż fundacja.

Odkąd EFF zniknęło z klasycznych HIBów zerowałem suwak charity. Mam nadzieję, że teraz znów powróci.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten Humble Bundle Mojam polega na tym, że studio Mojang w ciągu 60 godzin napisze grę, która wg głosów ludzi będzie Shoot 'em Up RTS-em w klimatach Steampunk i Ancient Egypt.

Mass Effect 2 na Amazon za $4.99. Uprzedzając pytania: nie można aktywować na Steamie, można aktywować na Origin.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polskie wersje AC nie są przypadkiem zepsute i wyprane z opcji? AC2 z gemersgate obsługuje synchronizację save'ów (a przynajmniej po wyjściu z gry pojawia się komunikat o wgrywaniu save'ów na serwer), ale o polskich AC słyszałem, że tam uplaya w ogóle nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...