Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Czy do Dead Space ze Steama można zainstalować jakieś spolszczenie? Trochę się rozczarowałem - myślałem że Steam oferuje polską wersję a tu taka niespodzianka.

Sorry że piszę w wątku o steam ale jakoś nie mam ochoty zakładac nowego tematu :tongue:

Edytowano przez Firestone
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Conviction jest mój. Niezłe to muve digital. Dobry sklep na polskie kieszenie. Oczywiście wysyłają klucz do Uplay. Tydzień temu Prince of Persia, teraz gry z Toma Clancy'ego. Za tydzień będzie przecena Assasynów, pewnie. Ten SC to jak za darmo.

Edytowano przez maxyman42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chciał Deus Exa za niską cenę, to myślę, że na GMG dobra oferta przez jeszcze 18godzin. Augmented Edition za 15$

Deus Ex: HR AE

Wie ktoś, czy to augmented edition zawiera dodatkowe DLC, te pierwsze z jakimiś broniami i to z jedną misją? Na Steam i GMG o tym ani słowa, co sugeruje, że nie zawierają, ale kiedyś w opisie Digital Deluxe jakiegoś AC też nie wszystkie DLC były wymienione.

@Exclusive

wielkie dzięki za informację :)

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiera oba DLC itemowe. http://thehut.pantherssl.com/design-assets...91295/DeusL.jpg (i niewymienione w opisie +1000 kredytów na konto gracza w grze).

Salami, parę gier z MUve Digital powinno dodawać się do kont. Missing Link na ten przykład do Steama się dodaje, SPlinter Cell i seria Assasin's Creed (poza częścią pierwszą), powinna się do Uplaya dodawać, podobnie Dirver San Francisco

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalować się instaluje więc i działać pewnie będzie.

A tak poza tym to GMG to straszny BADZIEW! Przy karcie visa electron z bzwbk wymaga podania kodu 3d secure. A takich kodów jest 3 na cały kwartał! Dodatkowo przez 5 minut upewniałem się, że formularz logowania na stronie GMG nie jest jakąś próbą phishingu, a i tak pełnej pewności nie mam. Że też nie można jak na Steam po prostu podać danych karty...

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz płacić za pomocą PayPal'a.

I płacić kolejną prowizję i podawać dane kolejnej firmie podatnej na włamania? Dzięki, ale nie.

A autoryzacja przelewu to czysty idiotyzm, bo i tak potrzebne są dane z karty, których na samej karcie nie ma, a tak dodatkowo tylko bezsensownie naraża się bezpieczeństwo konta w systemie informatycznym BZWBK, które przecież obejmujesz wszystkie prowadzone przez bank rachunki, kredyty, lokaty, polisy i inne rzeczy. Co więcej, takich autoryzacji można wykonać tylko kilka, nawet, gdyby za kolejne chciałoby się zapłacić.

Wybacz, ale taką kartą to mogę płacić nawet w kafejce, bo mam tam grosze i jak stracę to trudno, jakoś to przeżyję. Za to na koncie głównym i lokatach jest już konkretna kasa. Pierwsza zasada w zachowaniu bezpieczeństwa jest taka, że im rzadziej z czegoś korzystasz tym mniejsza szansa, że dane zostaną narażone w jakiś sposób. Niech no ktoś się włamie go GMG i naprawdę zamieni formularze na phishingowe. Wtedy straty będą już niebagatelne. Ja tam na GMG już nic nie kupię, chyba, że naprawdę promocja pozwoli na kupno porządnej gry za grosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca pasuje to do tematu (bo chyba ma być tylko o steamie), ale chyba głównym celem jest znalezienie tanich gier tak więc:

Na muve.pl/digital jest dzisiaj fajna oferta na hawx 1 i 2, r6 vegas i splinter cell conviction (do 14 zł za sztukę!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...