Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Eh... Takie promocje,a nie ma jak kupić. I zwłaszcza ten Binding of Issac tak tanio ://

W tym dniu, żadnego zadania nie wykonam. Super Meat Boy doprowadza mnie do szału, a co dopiero wszystkie poziomy podczas 1 sesji.

Btw. Czym lepiej grać w Super Meat Boya na PC? Klawiaturą czy padem?

Edytowano przez DeDoK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok... Oni myślą że ktoś zrobi aczika z Super Meat Boya :laugh: Dziś żadnego aczika nie zaliczę, chyba że Spacechem kupię dla itemków z TFa. Ponad 6 godzin próbuje zrobić aczika w Isaacu i pupa, ale to nic gra fajna i mam motywacje :) Liczyłem że dziś będzie aczik z Champions Online.

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest ten czas w którym chciałbym kogoś poprosić o zakup mi GTA Complete ;-) Niestety już nie stoje zbytnio przy kasie, jest sylwester i jest klęska. A za tą cene bardzo mi zależy. Co mogę zaoferować? Przelew po 10 Stycznia, a w tej chwili jako zabezpieczenie jakąś gierkę w formie gift.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie znajdziesz Deusa poniżej 70?

Widziałem same klucze, boxy latają gdzieś od 100 zł w górę. W sumie przez steam też nie mam boxa, ale miałem już nieprzyjemności z kupowaniem kluczy przez allegro (raz pozbyłem się Modern Warfare 2 i jeszcze kilku innych gier na drugim koncie steam, drugi raz Bad Company 2 po kupieniu klucza do Vietnam), więc jestem na to szczególnie uczulony. No i chodziło mi przy okazji o to czy sama gra warta jest takich pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ;-) Dobra jeszcze raz ponowię.

Poszukuje życzliwej osoby, która użyczy PSC lub samemu kupi jako prezent GTA Complete za 7,5 Euro(ok. 33zł). Mogę też przyjąć całe PSC o wartości ok. 50zł

Powód? Niestety moje fundusze na ten miesiąc się skończyły.

Co Oferuje?

Przelew po 10 Stycznia + BRINKA w formie prezentu już w tej chwili. Zaznaczam - BRINK nie jest Holiday Giftem ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzisiaj chyba wydam więcej niż przez cały okres promocji :) Jedno DLC do F:NV ( i tu pytanie do was - które jest najlepsze ?), GTA:SA (bo GTA IV już mam), może Magic:The Gathering 2012, może SpaceChem, więc dziś chyba ogołocę moje konto z pieniążków poświęconych na promocję. Liczę jutro na powtórzenie najlepszych okazji, a nie na następne promocje, bo jak będzie coś fajnego to się załamę ;)

P.S - dzisiejszy dzień był dla mnie łaskawy, jeśli chodzi o wygrane - za EDGE dostałem FlatOuta, za połączenie z fejsem Silent Hill : Homecoming :P

Edytowano przez wahadlo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie znajdziesz Deusa poniżej 70?

Widziałem same klucze, boxy latają gdzieś od 100 zł w górę. W sumie przez steam też nie mam boxa, ale miałem już nieprzyjemności z kupowaniem kluczy przez allegro (raz pozbyłem się Modern Warfare 2 i jeszcze kilku innych gier na drugim koncie steam, drugi raz Bad Company 2 po kupieniu klucza do Vietnam), więc jestem na to szczególnie uczulony. No i chodziło mi przy okazji o to czy sama gra warta jest takich pieniędzy.

Gra jest warta nawet 100zł. :)

Także jak tutaj jest za 76 to imo warto jak boisz sie z allegro. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...