Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Lara Croft GoL i Just Cause 2 po $2.49 na Amazonie.

A ostatnio nie było na GoL lepszej promy na amazonie? Oczywiście jest to wersja STEAM? Dostaje się kluczyk na czysto (chciałbym 2 sztuki, jedna na prezent)? Możesz podać ten adres google, żebym wiedział w ciemno jak kupić (muszę skorzystać z czyjejś pomocy, więc potrzebuję dane krok po kroku jak to 'oszukać')?

I gdzie na tym amazonie sprawdzić, ile trwa promocja?

UWAGA!

Oferty kupna, sprzedaży i wymiany proszę pisać na targowisku.

Nie będę po chamsku kasował połowy tematu z takimi ogłoszeniami, ale od teraz oficjalnie wszystkie posty będą lecieć w kosmos.

Pisałem o tym 100 lat temu, że macie zakończyć te praktyki, bo przez ten spam nic nie widać, to tylko wywaliliście moje (i żadne inne) posty. Wy to jednak jesteście beznadziejni...

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxlol ja zrobiłem ten aczik z Poker Nights nie mając 3 Króli :P Miałem Parę Królów i Trzy siódemki i mi czitersko zaliczyło ^^ A ten aczik w Rise zrobiłem wczoraj o 00.30, i wypadł węgielek. Teraz patrzyłem listę aczików i będę miał jeszcze 20 aczików, tylko czekać do 19.00.

Aha radzę już teraz zacząć robić aczik w Champion online puki są pustki na serwie, właśni teraz ściąga mi się Crimecraft.

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam chętnych na zakup Magicki gdy będzie w Daily Dealu, proszę o kontakt przez PW lub mejla, preferowanie to drugie. Brakuje mi 2 osób, wymogiem jest konto bankowe lub dostęp do takowego.

@achiev w Poker Night: Został zmodyfikowany. Nie widać tego w nazwie, ale do wygranej wystarczy po prostu trójka, niekoniecznie króli.

Edytowano przez piotrekn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, z wielkim trudem zarejestrowałem się na RoI (to ma być https://registration.riseofimmortals.com, jak rozumiem?), tylko mail z linkiem aktywacyjnym coś nie chce przyjść :/. Failowe coś te zadania związane z darmowymi grami, nawet, jeśli są proste, to niestety wcześniej trzeba przejść przez piekło (już widzę, jak mi się ściąga TF2, o, tu mi jedzie czołg :dry:, już samo ściągnięcie RoI to była męka). Ktoś nie wszystko do końca przemyślał, ale w końcu to znak rozpoznawczy takich akcji na Steamie :wacko:(chyba najbardziej znane prawo Murphy'ego: "Everything that can go wrong will go wrong.").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu łatwe i darmowe osiagniecie :D Ale nie mogę zdobyć bo serwery przeciążone xP

I Train Simulator 2012 ładnie -90%

Przypominam że E.Y.E: Divine Cybermancy mam na zbyciu! Za Wormsy będzie OK!

Gdyby jeszcze było spolszczenie to może i bym pograł ale nie chce mi się tego wszystkiego czytać po angielsku i rozkminiać.

Edytowano przez chlusniembousniem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...