Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Orientuje się ktoś czy Achievment z Frozen Synapse można wykonać grając w demo? ;]

dema nie pozwalają na zdobycie osiągnięć - sprawdzałem na defconie i jeszcze na czymś innym :)

Niektóre pozwalają, jak np. demko gry Torchlight, gdzie zdobyłem chyba dwa achievementy, ale to wyjątki :wink:

Mam takie pytanko. Kojarzy ktoś może grę z dzisiejszej wyprzedaży, która jest niedostępna dla naszego regionu? Bardzo mnie ciekawi, co to może być, ale po samym obrazku nie jestem w stanie stwierdzić, a na stronę sklepu Steam również się wejść nie da :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Accoun, Shortyy

Wielkie dzięki. Właśnie się też dowiedziałem od kumpla, że gra przez chwilę była dostępna na Steamie w Polsce, tak samo jak Skyrim, ale spotkał ją los podobny do tego RPG-a. A tak szczerze powiedziawszy, ten obrazek gościa ze spluwą nawet nie przypomina mi nic z Rage, ale to taki szczegół :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, uwaga, mam spis moich obniżek:

-33% Valve

-25% Valve

-25% Ubisoft

-50% Lightfish

-50% Gothic 4: Arcania

I szósty prezent mam, ale nie chce mi się wyświetlić, a szkoda. Jak się wyświetli albo znajdę jakiś sposób, by go sprawdzić - dam znać.

Jeśli ktoś jest chętny na wymianę, pisać na PW na forum. Chcę węgielki.

Przepraszam za double posta, ale ten news tego wymaga:

Jeśli dobrze widzę, a wzrok mam niezły, to...

Ech, zacznę od początku:

Wziąłem na ten "niewidzialny" prezent kliknąłem, i nic. Kliknąłem drugi raz, znowu nic. No to spróbowałem go przekazać i...

Pisze coś takiego:

Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition

[Obrazek Batmana]

Wybierz sposób dostawy:

Prześlij pocztą e-mail

Prześlij znajomemu wiadomość e-mail o prezencie zawierającą wszystkie informacje dotyczące uruchomienia Steam.

Adres e-mail odbiorcy

Prześlij bezpośrednio przez Steam

Prześlij znajomemu wiadomość o prezencie na konto Steam.

Uwaga: wybór tej opcji spowoduje również przesłanie wiadomości e-mail, aby upewnić się, że odbiorca otrzyma szybko prezent.

PANOWIE I PANIE, WŁAŚNIE ZDOBYŁEM ZA TO CHOLERNE OSIĄGNIĘCIE ZE SPIRAL KNIGHTS BATMANA!!! WOOOOOOOOOOOOOOHOOO.

No chyba, że to tylko taki "template" a prezent jest inny.

Ktoś chętny wymienić się na jakąś fajną grę? Jak nie, to rozpakuję i o. Kropka. Pisać PW!

Edytowano przez Dravic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...