Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@maxlol:

Czyli warto. ;)

Gra trudna, ale jeśli się spodoba to wciągnie na długo. Plus humor - aczik za wywalenie się gry, okrzyki mobków (od popularnego ostatnio "FUS RO DAH!" po "mam nadzieję, za zdajesz sobie sprawę z tego, że jestem 5 leveli wyżej od ciebie"), szalone itemki w stylu "niepoprawnego historycznie hełmu wikinga" i nie tylko...

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropnie irytująca, według mnie to gra dla masochistów a podczas robienia aczika miałem ochote wywalić komputer przez okno.^^

Wystarczy potrafić w nią grać. Mi gra się bardzo miło, bo nie pierwszy "rogalik", z którym mam do czynienia, wcześniej w podobne RPGi grałem na telefonie. Poczytaj - http://pl.wikipedia.org/wiki/Roguelike .

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spam ludzie... tak to nikogo nie było, a teraz milion osób nagle chce się chwalić węglem... Daj modek nowy wątek do wymiany tych bonów, bo 5 stron po 19:00 do info, komu węgla, strasznie zaśmieca wątek. Tak samo z chwaleniem się nabijaniem prezentów na mvltikontach, tego aż się nie chce czytać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam -50% na Valve, kto się wymieni na węgla? Na PW pisać.

@topic

W letniej wyprzedaży przynajmniej codziennie były acziki, do których gry nie były potrzebne. Jeden taki aczik na dzień był. A teraz do każdego trzeba mieć jakąś grę. Darmowych gier pobrać nie zdążę, a tylko Magickę mam zainstalowaną. Oby był jakiś aczik z niej.

@down

Nie wiedziałem, dzięki. Spiral Knight już się pobiera. O co chodzi z tym Lookdown? Jakaś lokacja? I druga rzecz. Jest też jakiś inny aczik z SK?

Edytowano przez Sermaciej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za zaliczenia dostałem

Day of Defeat: Source

2 węgle

50% zniżki na Poker Night at the Inventory

Czy Costume Quest będzie działać na Nvida Geforce 7600 GS

Komputer Stacjonarny

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.2 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Na gry Online podane ,

A co myślicie o Postal3?

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal leży X3 GOLD pod wymianę.

I nadal mam problem ze spiral knight's - naprawdę nikt nie ma pomysłu co może być nie tak? (gra nie chce się odpalić, nie wyrzuca, żadnego błędu ani nic... przeinstalowałem już stery od grafiki, nową jave, gre już dwa razy od początku pobierałem - nic nie pomaga)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...