Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

U mnie póki co równie biednie:

- Half Life 2: Episode Two

- 2 x coal

- -50% na 'Revenge of the Titans'

Czekam na kolejne wyzwania związane z grami, które posiadam. Według listy, którą ktoś zamieścił parę postów wcześniej będzie jeszcze tego trochę, zatem nadzieja jest, że wpadnie ten Skyrim lub Modern Warfare 3 :D

PS: Zainteresowani wymianą HL2:EP2 na jakąś inną grę (np. Machinarium lub Dungeons of Dredmor z dowolnego Humble Bundle) zapraszam na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 węgle i -33% na jakąkolwiek grę od Valve, źle nie jest, aczkolwiek mogłoby być lepiej.

Przeglądam właśnie te achievementy które Kirdanus zlinkował, i jestem szczerze zadowolony, mam szansę na zdobycie kilkunastu prezentów!

Główna nagroda za węgle to...wszystkie gry, które obecnie są do kupienia na Steam.

Sweet God...

Edytowano przez Banderchlast
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka języków w XXI w. to podstawa, jednak czując magię świąt i zapach ciast, które czarowane są w kuchni, odpowiem Ci :-) Codziennie masz X*n wyzwań. Gdzie X to wyzwanie, a n to ilość. Robiąc tą niesamowicie trudną, bądź prostą rzecz możesz dostać od Skyrim do węgla po świąteczny kupon na obniżkę cen :-)

Edytowano przez BLikeBat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BLikeBat dzięki za wytłumaczenie. Chcialem jeszcze sprostować że sprawę języka aby na forum nie mieeli mnie za debila. Z angielskiego coś pojmuje ale w tym roku doszły mi w jeszcze 2 języki obce niemiecki i francuski. Z czego ten drugi uczę się ponieważ mam zakład z rodzicami że jeśli w przeciągu 6 miesięcy naucz się francuskiego to kupią mi skuter lub nową konsole. Wiem że to trochę głupie ale cóż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Includes 2 items: X3: Reunion, X3: Terran Conflict"

tyle, że:

"(Nie można wymienić)

Prezenty będzie można wymienić dopiero gdy konto Steam będzie w dobrym stanie od co najmniej 30 dni. Ten prezent będzie można wymienić po 20 Jan 2012."

Ale jak ktoś jest w stanie poczekać to ja poczekam bo mnie ta gra w ogóle nie kręci a poco się ma marnować :)

W dalszym ciągu nie mogę uruchomić Spiral Knight's - czy ktoś mógłby pomóc? Odpala się czarne okno jakby gra miała się uruchomić i po chwili wszystko znika bez żadnego błędu ani nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW, a żeby spamu nie chciałbym się zapytać, czy jak np przecenią L4D 2 załóżmy o 75% to kupon 50% odlicza się od tej przecenionej ceny, tak?

To nie dość że byś miał grę za darmo to by ci musieli do niej dopłacić :D

Tak na serio to mi się wydaje że po 2 stycznia chyba nie będzie żadnych promocji lub tylko tak żeby nie przekraczało 90% :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...