Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Okradanie Humble Bundle przestało wam przeszkadzać?

Jeżeli strona umożliwiła taką opcję to nie jest to "okradaniem".

0.001 nie można dać i byłoby to to nierealne ale 0.01 można i są oni tego w pełni świadomi więc nie ma tu mowy o żadnym okradaniu.

Oczywiście, że nie ma mowy o okradaniu, ale jest za to mowa o własnym sumieniu, a raczej jego braku...

______________________________________

Z wczorajszych promocji zakupiłem między innymi grę typu "indie" o nazwie Shatter za 2 ? (rabat "-75%") i powiem, że to bardzo wciągająca pozycja. Polecam, bo za tą cenę naprawdę warto. Karta produkcji: http://store.steampowered.com/app/20820/?snr=1_7_7_151_150_1 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez takich, byłem pierwszy jeśli chodzi o zbieranie węgielków :P. A tak serio, ludzie, proszę czytajcie opisy, co jest napisane przy kuponach?

Valid January 2nd, 2012 through March 1st, 2012

Po polsku - ważny od 2.01.2012 do 1.03.2012 czyli po zakończeniu świątecznej wyprzedaży. I druga sprawa - wykorzystanie kuponów:

How many coupons can I use on an item?

You can use one coupon per item.

Po naszemu - kuponów nie można łączyć.

For each piece of coal in your inventory, you have an entry into the grand prize drawing, which takes place January 2nd.

Każdy węgielek to jeden los w losowaniu.

Wbrew pozorom, FAQ nie są stworzone po to, by nikt tam nie zaglądał ;). A pytania o rzeczy, które można znaleźć w FAQ właśnie mocno podpadają pod spam, który nigdzie nie jest mile widziany.

Grafika tutaj sugeruje, że węgielki można wymieniać tak samo, jak gifty (czarny kot i to żółte coś wymieniają się giftem za węgielek), więc może i można je podarować (zdaje się, że parę osób wyżej tak zrobiło z fake kont). I wygląda na to, że zamiana węgielków na gifta (craft) powoduje ich zniknięcie z ekwipunku, więc pewnie "losy" z nimi związane też przepadają (1 węgielek = 1 los), w przypadku wymiany "losy" też pewnie przechodzą na nowego właściciela węgielków.

Ja tam sobie co do losowania wielkich nadziei nie robię, najcenniejszą nagrodę, jaką kiedykolwiek wylosowałem, zdobyłem w konkursie, w którym nie brałem udziału (przekomiczna historia). Co do craftingu - nie jest powiedziane, że za 7 węgielków dostanie się grę, równie dobrze może to być kupon rabatowy (skoro występują jako gifty w Great Gift Pile), więc sobie też odpuszczę, zwłaszcza, że przy moim szczęściu na 99% dostałby właśnie kupon :D.

Dobrze, że niektóre osiągnięcia można było zrobić wcześniej (np. OMD! zrobiłem w niedzielę) a i tak gift (albo węgielek :)) jest naliczany, szkoda, że o tym wcześniej nie wiedziałem, spróbowałbym zrobić Toki Tori (o ile uda mi się rozgryźć poziomy hard, póki co wolałbym to zrobić własnymi siłami - większa satysfakcja :)).

BTW, ja bym radził odpuścić sobie zakładanie fake kont, jak się Valve zorientuje, że coś jest nie halo, to mogą je zacząć blokować albo wprowadzą jakieś restrykcje, tak jak to było swego czasu w Efekcie Serii II CDProjektu - jak ludzie masowo zaczęli wykorzystywać lukę w systemie (i regulaminie), to reakcja organizatora była dość radykalna (zmiana regulaminu i odebranie nagród wybranych za punkty zdobyte dzięki luce w systemie ich naliczania).

PS Ależ mi się ten post rozrósł :D.

PS2 Czekam na jakąś solidną promocję na DOOM Pack Complete ale wątpię, czy się doczekam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu HL 1 Antologia z 3?. Czekałem chyba 1,5 roku na -75%, bo ostatnio było -66%. Z drugiej strony jest jeszcze HL: Source za 2? i chyba zdecyduję się na wersję bardziej przyjazną dla oka.

Czyżby dzisiaj nie było osiągnięć za nic? Tylko gry? Ehh, czarno widzę wygranie czegokolwiek...

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyliczacie sobie co wam ciekawego wpadło, to może i ja coś skrobnę. Nie zrobiłem absolutnie NIC, żadnych osiągnięć, nawet nie uruchamiałem gier, w których je trzeba było wykonać i gdy zajrzałem w swój ekwipunek, to oprócz jakichś 12 śmieci do Team Fortress 2, dostałem dwie gry: Half Life oraz Braid. Żadnych węgielków, żadnych zniżek.

P.S. Jak ktoś chce Braid (już go mam w Bibliotece) na wymianę na jakąś małą grę "indie", to może dać znać.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja biorę HL2 z epizodami, bo choć przeszedłem już nie raz, to tak złotego FPSa grzech nie mieć w kolekcji (wcześniej pożyczałem konto) i DNF, bo za jakieś 22 złocisze to naprawdę się opłaca nawet, jak gra jest mocno średnia (mnie akura wciągnęła, grałem u znajomego). Poza tym na dziś koniec, reszta mnie nie interesuje kompletnie, ale to dobrze, bo fundusze mam ograniczone. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Opłaca się kupować OrangeBoxa za 3,49?(-75%) tylko po to by dostać premium do TF2? Mam HL2:e2 oraz Portal, a czytałem że nie dostanę ich jako gift. HL2 przeszedłem, a ten epizod 1 jakoś mnie nie interesuje Mogę również wpłacić 5? do Steam Wallet i kupić najtańszą rzecz w Mann Store (0,34?), ale nie wiem czy później bedę mógł "wykupić" resztki. Np. kupić grę za 5? wpłacając te 4,66? z portfela, a resztę z np. PayPala? Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...