Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Okradanie Humble Bundle przestało wam przeszkadzać?

Jeżeli strona umożliwiła taką opcję to nie jest to "okradaniem".

0.001 nie można dać i byłoby to to nierealne ale 0.01 można i są oni tego w pełni świadomi więc nie ma tu mowy o żadnym okradaniu.

Edytowano przez chlusniembousniem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się połączyć środki z psc i steam wallet by dokonać jednego zakupu?

jest ktoś chętny na zakup humble bundle dla mnie w zamian za kartę psc? :)

Da się. Może ci np. zbraknąć środków w portflu i wtedy wybierasz dodatkowy sposób zapłaty.

@up: Już to było tutaj dyskutowane co najmniej dwukrotnie. Jasne, można, nikt ci nie broni zapłacić całe 3 grosze za tych kilka gier, jednak niektórzy mają pewne opory przed płaceniem takich pieniędzy. Mam wrażenie, że nawet piraci bardziej się opłacają twórcom, bo część z nich jest skłonna kupić taką grę nawet za pełną cenę, jeśli nie na jakiejś promocji. Mów co chcesz, ale tutaj taki proceder jest traktowany jak zwykła bezczelność i brak szacunku dla twórców gier i całej akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rozwiazanie dla tych, ktorzy dostali 1 gifta na poczatku a powinni dostac 2. Mysle ze tym co nie pokazuje giftow tez powinno pomoc. Mi pomoglo i juz mam oba poczatkowe.

1)Now i start up TF2

2)Open bp

3)Move items

4)Close TF2

5)Open inventory here:

http://store.steampowered.com/holidaysale/

=

All ok.

EDIT: @dulumur

Dziala to tez podobno z Portalem 2. Jezeli masz to sprobuj. To rozwiazanie nie podalo valve tylko uzytkownik forum steama ;)

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie będę instalował grę i robił update, żeby mi pojawiło się wszystko... Lepiej niech to naprawia szybko, a nie wymyślają takie coś:P

EDIT: @tomekk90 Kopie zapasową TF2 mam z wakacyjnym update i pewnie do tej pory dobiło kilka GB do pobierania, które i tak mi się w godzinę nie ściągnie ( jednak kopi brak, czyli 3 dni pobierania )... P2 brak :P Może steam zaskoczy i pokaże mi moje prezenty. Wczoraj wyświetlało po zrobieniu tego pierwszego zadania "Steam ( 2 lub 3 )" i mam nadzieję, że tyle prezentów dostane :D

Edytowano przez dulumur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś próbował wykorzystać kupon ze zniżką do obniżenia jeszcze bardziej ceny Portala 2? Ja próbuję, ale nie wiem w jaki sposób wykorzystać ten kupon. Gdzie kliknąć by go użyć?

@down

Rzeczywiście, dzięki.

Edytowano przez kruzd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okradanie Humble Bundle przestało wam przeszkadzać?
(...)

Proszę cię. To już każdego indywidualna sprawa.

Nie kiedy koszt przekazania tych gier to 0.30 $... Przy każdym takim kupnie okradasz akcje, w dodatku po to, by dalej zbierać kasę od STEAM... Świąteczna promocja surowa nać...

~~

Mam nadzieję, że te bugi miną, bo chciałbym się trochę pobawić tymi aczikami...

Dostałem 50% na gry Valve i 25% na Paradox, nie jest źle. Choć w sumie nie wiem po co, jak teraz jest 75%...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za TF2 lub P2 można pobrać Spiral Knights... Mi kolega podarował Bunch of Heroes, a ja jemu kupiłem Orcs Must Die!, teraz zaglądam do ekwipunku, a tam za pierwsze zadanie i za udział dostałem: Orcs Must Die!, 50% OFF Valve

i 50% OFF Virtua Tennis 4 :D Mogłem poczekać z zakupami...

Edit:

1. Odpalasz grę.

2. Minimalizujesz grę i przeglądasz steam ( zobacz sobie kilka gier ).

3. Zostawiasz steam, wracasz do gry i ją wyłączasz.

4. Wchodzisz w zadania i później w swój ekwipunek steam.

Ja tak zrobiłem i miałem pokazane wszystko.

Edytowano przez dulumur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za TF2 lub P2 można pobrać Spiral Knights...

Dziękować za info. Teraz pójdzie szybciej.

Będę wdzięczny, jeśli ktoś mi wyjaśni co powinienem zrobić po zagraniu w Spiral Knights, żeby zobaczyć te felerne gifty. Z góry dziękuję.

Edytowano przez JackReno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JackReno

Kiedy wejdziesz po tutorialu pod świata zobaczysz duuużego slimaka (czy jakoś tak nie pamiętam :P) u którego będziesz mógł upić bronie tarcze etc. kup coś tam i poprzemieszczaj po ekwipunku w grze.

Jeżeli z TF2 zadziałało to z tym tez powinno działać.

P.s. Wymienie Portal 1. Oferty na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...