Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Jakaś ściema troszkę:

Sprawdź swój ekwipunek - otrzymano prezent! - A Mobius Achievement: simply go to your Steam Inventory and see what you got, then we give you something else just for looking for that.

a w ekwipunku

W tej chwili nie masz oczekujących prezentów.

Dowiedz się więcej o prezentach Steam.

z kolei w historii

Historia prezentów nie jest dostępna.

Tak więc prezent świetny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z prezentów jest na zachętę, najczęściej jest to bon rabatowy na grę od Valve, drugi kupon jest za wejście w swój ekwipunek. Reszta zależy od tego czy masz daną grę i czy zdobędziesz dane osiągnięcie ;).

Ja dostalem tylko -33% na gry valve. Czyli nie zaliczylo mi tego "na zachete" bo przy tym za wejscie w ekwipunek mam napisane ze otrzymano prezent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie, żeby pisać do supportu w sprawie niezaliczenia aczika na zachętę? Gdy ja klikałem w ten przycisk na początku to wyskoczył błąd i to pewnie przez to nie mam. Próbowałem nawet pisać do nich, ale nie da się, bo nie można się zalogować na stronie kontaktowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pisze że prezent otrzymałeś, ale go nie widzisz, znaczy to tylko że Steam stara się uporać z tym co mu się zepsuło, nie martw się, prezenty powinny niedługo się pojawić.

U mnie nic takiego nie pisze, a powinienem dostać już 3 prezentu - na zachętę, za ekwipunek i za osiągnięcie z OMD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie, żeby pisać do supportu w sprawie niezaliczenia aczika na zachętę? Gdy ja klikałem w ten przycisk na początku to wyskoczył błąd i to pewnie przez to nie mam. Próbowałem nawet pisać do nich, ale nie da się, bo nie można się zalogować na stronie kontaktowej.

Na forum steama ludzie juz o tym pisza. Ja bym poczekal przynajmniej do jutra, moze Valve sie z tym upora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie, Orcs Must Die! wygląda na przyzwoitą grę...aż żal nie kupić.

Jednakże, nie jestem w stanie kupić absolutnie niczego, przez błąd podczas kupowania innej gry godzinę temu.

Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

W jaki sposób można się skontaktować z pomocą techniczną Steam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień totalnej wyprzedaży i już promki z grubej rury. Wezmę 'Just Cause 2', bo przymierzam się do tej gry od długiego czasu, a taniej to już nie będzie. Zastanawia mnie również 'Bunch of Heroes', czyli gra, z którą związane jest jedno z osiągnięć świątecznych. Grał ktoś? Warto? Trailer zachęca i wygląda to na fajną strzelankę do fal mobków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym koncie (które kupiłem dość dawno za 3zł z blokadą na silnik Source ^^) dostałem:

Counter-Strike: Source

Steam

Prezent

Holiday Sale 2011 Gift: Counter-Strike: Source

NOWA WERSJA WIODĄCEJ SIECIOWEJ GRY AKCJI Counter-Strike: Source łączy dynamiczną akcję znaną z Counter-Strike i zaawansowaną technologię Source?. Dzięki znakomitym efektom graficznym, nowym dźwiękom i ulepszonemu modelowi fizyki, Counter-Strike: Source to obowiązkowa pozycja...

Zobacz w sklepie

(Nie można wymienić)

Prezenty będzie można wymienić dopiero gdy konto Steam będzie w dobrym stanie od co najmniej 30 dni. Ten prezent będzie można wymienić po 19 Jan 2012. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj do Steam Trading FAQ.

Wyślij prezent...

Tagi: Not Tradable

Zobaczymy jak to jest z tym "Wyślij prezent..." :P

Wysłałem na swojego maila, odpaliłem link przy uruchomionym głównym koncie i miałem najpierw do wyboru albo przyjąć albo odrzucić prezent.

Prezenty oferowane tobie

Counter-Strike: Source

(opis blablabla)

Cześć,

Masz tutaj Source :)

[beeep]isty za darmo :)

Z najlepszymi życzeniami,

"NICK"

Wiadomość pisałem po kliknięciu "Wyślij prezent"

Oczywiście przyjąłem a potem miałem do wyboru albo dodać do biblioteki albo do ekwipunku no ale z racji że miałem zamiar kiedyś tam ogarnąć sobie Source to daje do biblioteki i proszę:

Counter-Strike: Source został dodany do twojego konta. Po ponownym uruchomieniu Steam możesz pobrać i zagrać w grę ze swojej Biblioteki gier. Zagraj teraz

No i świetnie :D Source za darmo :P Został mi tylko GMOD z tego co chciałem :D

A tak w ogóle to nadal nie mam prezentów na głównym koncie :F

Edytowano przez chlusniembousniem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dostałem 2 przedmioty do TF2 skoro Steam już w pełni działa, a ja nadal mam tylko jeden gift (-25% na gry Valve) w zakładce Steam w inventory, mimo, że powinienem dostać 3. Co najgorsze ostatnie przedmioty z TF2 to zwykły "The Dead Ringer" i "Nice Winter Crate"... Coś nie mam szczęścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim koncie, w sumie czystym, kupiłem za 4 grosze gry od humble bundle i za osiągnięcie dostałem -50% zniżki na gry Valve.

Można robić fake konta i za grosze "kupować zniżki" a potem się wymieniać czyli wrzucić na jedno konto i sprzedawać drożej po nowym roku :)

Nie taki zły biznes

Okradanie Humble Bundle przestało wam przeszkadzać?

...

@Edit

Aczivki zacięły mi się na przyjmowaniu prezentu (ciągle mam button "zaczynajmy"), jakaś rada?

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...