Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

A Portal 2 znów wrócił do ekwipunku.... Mam nadzieję, że ogarną to co się dzieje i będe mógł spoglądać na Portala drugiego w bibliotece.

Nie licz na to, że za free dadzą wszystkim ludziom na steam P2... Z tego co widziałem to chyba, każdy dostanie jedynie przedmiot do tej gry :P

EDIT: Czy może ktoś mi kupić Fable III ( zapraszam na steam - dulumur )? Kasę wpłacam jutro przed 11.00, proszę jeszcze wcześniej do mnie napisać ( podać cenę itp. ).

Edytowano przez dulumur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak narazie wygrałem tylko "Error 503 Service Unavailable" :(

Edit: prawdopodobnie kupię sobię Portala 2, gdy już sytuacja się uspokoi

Edit2: chociaż trochę kusi mnie Fable III, a raczej więcej niż 10? nie przepuszczę pierwszego dnia

Edytowano przez panmyster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie mogą go wziąć, bo na moim netbooku nie da się zjechać w dół do przycisku "get started" - jest poza ekranem nawet po scrollowaniu na sam dół. A strona działa jak działa, czyli nie działa... :/

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi którzy mówili o łączeniu kuponów z promocją Portala 2 : Most coupons will be usable starting on January 2, but keep your eye out for Golden Coupons, which can be used during the Holiday Sale. Czyli w wolnym tłumaczeniu, z kuponów będzie można korzystać dopiero po zakończeniu Winter Sale, ale beda specjalne kupony do wykorzystania w trakcie wyprzedazy.

Sam z dzisiejszych promocji kupiłem Max Payne Bundle ( doczekałem się :) ), interesująco wygląda Singularity, ale nie mam wielkiego parcia na tą grę, więc zgarnę ją w późniejszym terminie. Zostaje czekać na Day 2.

Edytowano przez WalteroDim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...