Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

jacekw123

A pozwoliłeś w wersji demo zapisać save w Steam Cloud czy kliknąłeś Cancel?

Ech, właśnie miałem kupić Plants vs Zombies, a tu Steam zdechł. Oby szybko coś z tym zrobili... Zwłaszcza, że miałem jeszcze zamiar napisać do supportu w sprawie moich problemów z backupami niektórych gier :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś kupujący wcześniej na Origin opisać jak to działą ? Wchodzę na stronę Origin z promocją, szukam jakiegoś miejsca gdzie mogę się zalogować, a go nie ma, więc dodaję do koszyka BF3: BtK i nic mi nie wyświtla o zalogowaniu, czy chociaż od podanie maila.

Wy też macie GTA:SA, GTA:VS i GTA III w ofertach specjalnych -25% ? Czy to jakiś pakiet lojalnościowy za to, że mam jedną część, czy jakaś promocja na -75% się szykuję :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Salami

Z tego co pamiętam, to przy płaceniu będzie opcja zalogowania się lub założenia nowego konta. A ta promocja na GTA to z okazji wypuszczenia wersji na Maca.

Edit: ninja'd.

Tak przy okazji, to na Twitterze IndieGala pojawiła się informacja:

Get ready for new content to unlock on your profiles of your purchased bundles on indiegala.com
Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak ja widzę te ceny na Steamie, to się tylko denerwuje. Dzisiejszy przykład: A Game of Thrones - Genesis, u nas 9.99?, w Stanach 9.99$ (7.54?), a w Rosji 99.00 rubli (2.50?). 75% taniej. A przecież to dystrybucja cyfrowa, koszty wszędzie są takie same. Wiem że w UE są wliczone podatki, ale przecież nie aż tak powinni nas łoić. Chyba przestanę kupować bezpośrednio przez Steam, a chyba zacznę kupować jako Steamgifty od jakiś sprawdzonych pośredników z Rosji... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dzisiaj -10% na Crazy Machine Elements 8,99? (steam) ale troszkę słaba ta promocja.

2.-25% na stare GTA ( III, VC i SA) czyli każda część po 7,49?

3.Ma ktoś jeszcze kupony zniżkowe steam na from dust albo gry ubisoftu? (jak co to PW)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fikoblin - Rosja to wyjątek. Dlaczego? Bo piractwo sięga tam wg. statystyk 87%. W Polsce 54%, choć to tylko dane statystyczne - naprawdę może być dużo gorzej. W związku z tym Valve stara się aktywnie walczyć z plagą 'złodziejstwa' w Rosji poprzez bardzo niskie ceny na Steam. Co do przelicznika 1? = 1$ to niestety trzeba się przyzwyczaić, że to standard, nie tylko na Steam. Jakbyś mieszkał w jakimś kraju na zachodzie z dobrą kondycją finansową, to różnica w cenie na Steam nie byłaby dla ciebie zbyt zauważalna.

Aha, jakbyś chciał podyskutować na ten temat / coś dodać, to pisz na PW, nie chciałbym prowokować moderacji. :)

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fikoblin - Rosja to wyjątek. Dlaczego? Bo piractwo sięga tam wg. statystyk 87%. W Polsce 54%, choć to tylko dane statystyczne - naprawdę może być dużo gorzej. W związku z tym Valve stara się aktywnie walczyć z plagą 'złodziejstwa' w Rosji poprzez bardzo niskie ceny na Steam. Co do przelicznika 1? = 1$ to niestety trzeba się przyzwyczaić, że to standard, nie tylko na Steam. Jakbyś mieszkał w jakimś kraju na zachodzie z dobrą kondycją finansową, to różnica w cenie na Steam nie byłaby dla ciebie zbyt zauważalna.

Aha, jakbyś chciał podyskutować na ten temat / coś dodać, to pisz na PW, nie chciałbym prowokować moderacji. :)

Czyli jedynym sposobem na dostosowanie steamowych cen do naszego rynku jest piracenie na potęgę :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Amazon szykuje się ciekawa walentynkowa promocja (np. Modern Warfare 2 i Magicka Collection za $4.99)

Do Indie Gala 2 zostało dodane Hacker Evolution, a posiadacze pakietów Bigsaver i Epic dostali dodatkowo album Ulricha Schnaussa "The Gala Selection".

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu dorwałem się do Borderlands GOTY za przystępną cenę. Zastanawiam się jeszcze nad CoD:MW2, opłaca się? Gra w to jeszcze ktoś w multi? Szkoda że Battlefield BC2 nie jest na Steama, bo tak to nie zastanawiałbym się nawet sekundy... :/

Btw, jakby ktoś kupował pierwszy raz tak jak ja, polecam wybrać adres w stanie gdzie nie ma podatków od sprzedaży (np. Deleware), po co powiększać sobie koszty, skoro i tak tam nie mieszkamy?

Edytowano przez Fikoblin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad CoD:MW2, opłaca się? Gra w to jeszcze ktoś w multi?

Jak lubisz tego typu rozgrywkę, to bierz, 5$ = ~16 zł, a w przypadku Call of Duty to jak za darmo. Wciąż gra bardzo dużo osób, nie czeka się długo na uzbieranie ludzi, przynajmniej wnioskuję to po tym, co widzę na komputerze brata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Angrenbor

Skoro zadziałał adres siedziby Google, to ten też się sprawdzi. Numer telefonu możesz nawet zmyślić. A co do poprawności danych to oni chyba nawet tego nie weryfikują. Kupiłem tak już kilka gier i nie miałem nigdy żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Angrenbor

Skoro zadziałał adres siedziby Google, to ten też się sprawdzi. Numer telefonu możesz nawet zmyślić. A co do poprawności danych to oni chyba nawet tego nie weryfikują. Kupiłem tak już kilka gier i nie miałem nigdy żadnych problemów.

Dobra, wpisałem adres, podałem numer telefonu, klikam Dalej i pojawia się okno Order, ale przycisk jest nieaktywny. OCB? Czy to znaczy, że jeszcze nie kupiłem gry?

Ed. Dobra, cofam to ostatnie. Wiem już o co chodziło.

Wszystko działa, dzięki za pomoc!

Edytowano przez Angrenbor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...