Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Jeżeli ktoś kupił IG2 tę za 5.64$+ może się spodziewać że dostanie coś niebawem dodatkowego , a Ci którzy kupili IG2 za 1$ mogą dopłacić na tego większego bundla jak wyślą kasę na ten sam mail który wcześniej używaliście ... Mnie coś takiego przyszło

" Hi!

Have you purchased indiegala? Well because next week you will unlock new bonus content in your profile if your bundle is at least a Big saver one!"

Also, you can unlock the Big saver bundle or the Epic gala bundle, if you have already purchased the carebear!

Simply make a new transaction with the same email and pay the difference!

The more money you will spend on your purchase, the more galapoints you will get!

And you could use the galapoints in all future indiegala promotions for discounts, bonuses and much more!

i takie tam jakiś inny spam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rodzimym serwisie zajmującym się dystrybucją cyfrową - muve digital, za dychę (bez grosza) można nabyć Men of War oraz MoW: Karmazynowy Przypływ, a za 11,99 jest Faces of War. Zastanawiam się nad Karmazynowym Przypływem, ale to chyba słaba gra ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikoblin, "KIEDYŚ"

Udało wam się tego Króla Artura wyrwać za free, z IGN Prime ? Bo jak chcę się tam zarejestrować (wybieram free trial) to za każdym razem wyświetla mi, żebym użył innego nicku lub maila, ale ja się NIGDY tam nie rejestrowałem ? Any rozwiązanie ? Kurcze kiedy kolejne gry od UBI przecenią na muve digital;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nubowskie pytanie :tongue:

Pewnie temat już gdzieś się pojawił (chociaż w wyszukiwarce nic z tym związanego nie znalazłem), ale nie bijcie.

Chodzi mi o ceny w rublach - czy się da i czy banana nie dostanę gratis? :)

Oczywiście mam na myśli sposoby bez żadnego kombinowania z ip, proxy itd. bo to od razu jest "nagradzane".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...