Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Dobra promocja prawie na ukończeniu więc trzeba zrobić podsumowanie tego co się kupiło i czego nie kupiło :) Na żadną grę nie wydałem ani złotóweczki, wszystko było kupione za metale/klucze w TFie :)

- The Binding Of Isaac - Genialna gra, wciąga jak odkurzacz, skoda tylko że aczika nie wbiłem. Nieźle się można zrelaksować przy niej.

- Counter Strike Source - hmm chyba kupiłem po to by mieć :P

- Killing Floor - Nie podeszła mi ta gra, jednak wolę L4D2.

- Portal 2 - Gra jest niesamowita, single niszczy a coopa nie miałem porządnie przetestować.

- Serious Sam HD Gold - Zawsze chciałem zagrać, właśnie się ściąga :D

- Spacechem - O nie tylko nie to, nie ogarniam tego za mądre to jak dla mnie. Kupiłem bo było tanio, dla aczika, oraz dla Spacechem Pin i Fishcake do TF2.

A czego nie kupiłem i żałuje

GTA Collection - Grubo płaciłem w kluczach ale nikt się nie zgłosił, szkoda :(

Worms Reloaded DLC - Ogarnąłbym chętnie ale okazja przeszła, miałem przelewać pieniążki na paypal, ale zanim bym przelał promocja by się skończyła

Anomaly Warzone Earth - Z ciekawości i gierka wydaje się całkiem kusząca.

Tak zastanawiam się nad Magicką, ale może poczekam aż będzie w jakimś HiB, gra wydaje mi się głupia trochę i jestem prawie pewny że mi się nie spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wymienilem Dote 2 za Deus Ex HR. Mysle ze nawet niezly deal zrobilem :)

Opłaca się Portal 2? Cenowo może ciut za dużo, ale jak gameplay?

Portal 2 swietny jest. Jak dla mnie jedna z czolowych gier 2011. Jezeli nie chcesz kupowac a masz jakas gre na wymiane to daj znac bo mam jedna dodatkowa kopie ;)

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze ma kupony od Amazon to można za darmo dostać GTA IV.

Hmm, za darmo? Nie ma tam nic drobnym druczkiem, że kuponu nie można użyć razem z promocją?

Za ile trzeba kupić, żeby dostać bon promocyjny?

Te kupony są do wykorzystanie tylko przy tym zestawie.

Ja kupowałem przed 31.12 i było napisane, że tylko wtedy przy każdym zakupie się dostaje. Teraz już chyba kuponów dostać nie można.

@Azgrel

To GTA kupowałeś? Czy masz z innej dystrybucji? Bo chyba nigdzie tego klucza z amazonu nie można przypisać? A tak btw, to klucz do BC2 Vietnam normalnie dopisałem do swojej gry na origin ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na podsumownie zakupów, fajnie będzie za rok zobaczyć co się kupiło, tak jak niedawno patrzałem na post z promocji 2010/2011 :)

Fallout New Vegas

Just Cause 2 + (bym zapomniał) wszystkie DLC

Magic The Gathering Duels of Planeswalkers 2012 + 3 dlc

Sequence

Civilization 5 GOTY

Storm Frontline Nation

Swold and Soldiers Hd

Dlc do Shoguna 2, Rise of the Samurai and Blood Pack

Bym zapomniał - Trine

Jak widać lista nie duża, jednak sąto porządne tytuły które wystarczą mi na długo, w połączeniu z innymi grami na moim koncie steam dają mieszankę z które nie będę się przez najbliższy rok nudził

Sam wygrałem tylko 1 grę, Day of Defeat Source, którą kupiłem rok temu, wymieniłem ją za piękny uśmiech Kruzda :D

Za to kupony porozdawałem, zostay mi tylko kilka ;] Zrobiłem ponad 40 kilka aczików i mocno się zawiodłem, że farmerzy zniszczyli pule - zgarniali gry, które należały się uczciwym użytkownikom.

Edytowano przez Ortheon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowania promocji

Wygrane gry :

-Left 4 Dead 2

-Flatout

-Sillent Hill Homecoming

Kupione gry:

-Audiosurf (jakoś mi nie przypadło do gustu)

-The Binding of Isaac (świetna gierka)

-Dungeons of Dreadmor (trudne, ale nawet dobre)

-Flight Control (taki odstresowywacz)

-EDGE (logiczny zjadacz czasu)

-Magic : The Gathering 2012 (nie miałem okazji odpalić, ale już wcześniej chciałem kupować 2011 po demie)

-Rock of Ages (też świetna gierka)

-Sequence (na głównym kompie nie odpaliła, a na laptopie krótko grałem, ale zapowiada się fajnie)

-Serious Sam Gold Edition (oryginały + wersje w HD)

Czyli gier mam od groma i do letniej wyprzedaży nic nie kupuję na steamie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekk90: No niezły niezły, opłacalny dla obu stron, choć nie jestem pewien czy aktualnie Dota nie jest warta więcej. Deusa parę dni po premierze wyrwałem już za 70zł, a co dopiero dzisiaj, z kolei Dota 2 osiąga właśnie ceny 60-70zł.

Probowalem to sprzedac od paru dni ale oferowali mi naprawde smieszne gry. Jedyna warta uwagi to byl Shogun 2. Takze w sumie jestem zadowolony :)

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również sobie podsumuję co po tych wszystkich dniach promocji kupiłem. Właściwie, to mój pierwszy większy "event" na Steamie od kiedy spodobała mi się ta platforma. A więc tak, kupiłem:

- Deus Ex HR: The Missing Link

- Fallout: New Vegas

- Flight Control HD

- Hard Reset

- L.A. Noire Complete Edition

- Metro 2033

- Portal 2

- Red Faction Guerilla

- Rock of Ages

- Terraria

- Wszystkie DLC do Orc's Must Die!

- Wszystkie DLC do Shoguna 2

- Parę DLC do Just Cause 2

Wykonałem 32 acziki i zdobyłem:

- Parę kuponów

- Half-Life'a 2 + Lost Coast (dałem bratu)

- Global Ops: Commando Libya (dałem bratu)

- Orange Boxa (wymieniony za Plants vs. Zombies GOTY + parę kuponów)

- Trainz Simulator 12 (wymieniony za Lara Croft & The Guardian of Light)

- Golden Axe II

- Dotę 2 (sprzedałem na Allegro)

- Railworks 3: Train Simulator 2012 (wciąż chcę się pozbyć, tj. sprzedać)

Ogólnie jestem zadowolony, najbardziej nie mogę się doczekać aż pobierze się L.A. Noire, a najbardziej jestem zadowolony z The Missing Link, New Vegas, Hard Reset, Portala 2 i Terrari.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DOTE 2 grają same pieprzone nooby, prawie 0 starych wyjadaczy z jedynki tylko nooby z LOLa które nie umieją grać (LoL jest baaaaardzo łatwy w porównaniu do DOTY 2) i psują grę. A jak ktoś ich zabije to wyzywają od cheaterów itp.

Podsumowanie promocji

Wygrane :

- Valve Complete Pack (Niestety, prawie wszystkie gry z tej paczki miałem. Oprócz Hl 1, l4d 1, cs 1.6)

Wymienione :

CS:S (Mój)(Specjalnie kupiłem za 3? jako prezent bo swoją sztuke mam od dawna) za DOTE 2

Kupione :

- Audiosurf (Gra mi do gustu nie przypadła)

- DLC Halloweenowe do Dungeon Defenders

- GTA Complete Pack

- Terraria

Czyli ogólnie udane. szczególnie GTA Complete Pack z którego nie miałem III, IV i EFLC oraz Terraria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś kiedyś sytuacje w której kupił grę, odjęło mu pieniądze z konta, lecz na steamie nie widać, że tą grę kupił (nie ma tej zielonej ramki z napisem "posiadasz już tą grę"). Teraz mam taką sytuację, i za bardzo nie wiem co robić. Jednak gdy próbuję kupić jeszcze raz, wyświetla mi się napis, że nie można sfinalizować transakcji bo posiadam już tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dariusq

To żałuj. Magicka nie jest głupia. To Hack&Slash ze świetnym i skomplikowanym systemem składania czarów z elementów. Ma fabułę wyśmiewającą się ze standardów w grach fantasy i z popkultury. Jest trudna i wygrana satysfakcjonująca jest. Ogólnie gra na 8+. Więc żałuj! :P

@podsumowanie promocji

Ja tylko zgarnąłem

-Hydrophobia Prophecy za aczika

- Half Life 2 za którego zapłaciłem 6 węgli

-dwa kupony (-50% na Valve i tyle samo na Wings of Prey)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekk90: No niezły niezły, opłacalny dla obu stron, choć nie jestem pewien czy aktualnie Dota nie jest warta więcej. Deusa parę dni po premierze wyrwałem już za 70zł, a co dopiero dzisiaj, z kolei Dota 2 osiąga właśnie ceny 60-70zł.

Probowalem to sprzedac od paru dni ale oferowali mi naprawde smieszne gry. Jedyna warta uwagi to byl Shogun 2. Takze w sumie jestem zadowolony :)

Nie miałem na myśli wymiany, ale sprzedaż gifta na Allegro, mój poszedł za 60zł, a zakończyłem 2 dni przed czasem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jeśli kupiłbym grę z Amazon (klik) to czy dostanę klucz do steam?

W wymaganiach nie ma nic o Steamie, więc raczej nie. Przy okazji, to mając kupon można dostać Duke Nukem Forever za $0.99. Co prawda aktywowało się jako Digital Retail (NA), ale skoro aktywacja się powiodła, to gra powinna też się uruchomić.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista na podsumowaniu będzie znacznie mniejsza niż rok temu, ale za to gry chyba są bardziej wartościowe.

- Shogun 2

- Fallout New Vegas

- Civilization V GOTY

- Flight Control HD

- Portal 2

- Serious Sam Pack

Wygrałem tylko FlatOut, a od Ortheona dostałem Day of Defeat: Source za co dziękuję.

Edytowano przez kruzd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez zrobie swoje male podsumowanie.

Kupilem bardzo malo jak na wyprzedaz:

- Hard Reset

- GTA Complete Pack

Wygralem:

- Lightfish (ktore zreszta od razu wymienilem)

Dostalem z wymian (dzieki swoim niezwyklym umiejetnoscia, pierwsze 4 wciaz do wymiany mam :P):

- Wiedzmin 1

- Majesty 2 Collection

- Far Cry 2

- Portal 2

- Limbo

- Deus Ex Human Revolution

Takze jestem bardzo zadowolony. Wiecej dostalem za free niz kupilem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na greenmangaming jest kilka fajnych ofert:

- F.E.A.R 3 za 7,89$ (28 zł) - http://www.greenmangaming.co.uk/games/shooter/fear-3/

- From Dust za 3,74$ (13 zł) - http://www.greenmangaming.co.uk/games/strategy/from-dust/

- Lara Croft GoL za 3,74$ (13 zł) - http://www.greenmangaming.co.uk/games/acti...rdian-of-light/

Na gamersgate.com

- Empire i Napoleon Total War GOTY za 4,98 funta (27zł) - http://www.gamersgate.co.uk/DDB-ENTWGOTYE/...-edition-bundle

- Dungeon Defenders za 2,49 funta ( 14 zł) - http://www.gamersgate.co.uk/DD-DUDE/dungeon-defenders

- Medieval 2 Total War Gold Edition za za 2,48 funta (14zł) - http://www.gamersgate.co.uk/DD-M2TW/mediev...ar-gold-edition

Ogólnie na gamersgate.com jest dużo promocji (kilkanaście stron) na różne DLC czy gry :)

Edytowano przez kostek941
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dariusq

To żałuj. Magicka nie jest głupia. To Hack&Slash ze świetnym i skomplikowanym systemem składania czarów z elementów. Ma fabułę wyśmiewającą się ze standardów w grach fantasy i z popkultury. Jest trudna i wygrana satysfakcjonująca jest. Ogólnie gra na 8+. Więc żałuj! :P

Zdecydowanie popieram. Wstyd nie kupić/zdobyć Magicki przy takiej okazji, bo gra nad wyraz miodna, każda linijka tekstu to aluzja do czegoś, a fakt, że na przyjaciół i wrogów te same czary działają tak samo tylko dodaje zabawy w co-opie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...