Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Może nie ten temat, ale mam pytanie. Mam trzy konta steam i na wszystkich jakieś gry(na dwóch jakieś indie). Na dwóch kontach zrobiłem osiągnięcia i węgielki poprzeszywałem na konto główne. Grozi mi za to ban?

pozdrawiam ;-)

Owszem to złamanie regulaminu głównego Steam oraz regulaminu całej akcji świątecznej. Po pierwsze jeden człowiek może mieć TYLKO jedno konto na Steam i basta, chyba, że stracił nad nim kontrole i tamte są porzucone czy coś. Druga sprawa to chyba w regulaminie akcji było, że jedna osoba może brać udział z jednego konta. Inna kwestia, że możesz się wybronić mówiąc, że mama/tata/wujek/ciocia robiła acziki i dała synkowi w nagrodę swoje rzeczy :P

Poza tym robi tak połowa polaków, a wszystkich nie zbanują na pewno. Przykra sprawa taka nieuczciwość.

Ale gadasz głupoty. A co jak ktoś ma brata/braci i oni mają swoje konta steam na jednym IP? Pierdzielisz głupoty. Valve banuje tylko osoby, które robiły to na szeroką skalę typu kilkanaście kont i w górę.

Szkoda, że odpowiadasz nie czytając wszystkiego co napisałem ;)

---

Warto brać C&C: Red Alert 3 jak się jest maniakiem 1 i 2? Rozważam ciągle.

Swoją drogą liczyłem na nieco tańszego Deus Exa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś w wyborze świata, dajesz w lewo. Będzie Winter World, tam wchodzisz i musisz wszystkie plansze przejść przy jednym posiedzeniu. good luck

U mnie jest tylko Meat World i Forest. Co za wariactwo... Mam nadzieję, że nie będę musiał pobierać od nowa, bo przy moim łączu się nie wyrobię...

Owszem to złamanie regulaminu głównego Steam oraz regulaminu całej akcji świątecznej.

A gdzie dokładnie to jest w regulaminach zapisane? Szukałem, szukałem i nie znalazłem :P

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Chodzi o Super Meat World (po lewej od Forest) jednak na razie nie działa, wywala błędy SQL.

@RIP: U mnie nadal jest coś takiego: "The Golden Gift! - Ukończ wszystkie poziomy rozdziału w Super Meat World W CIĄGU JEDNEJ SESJI GRY."

No a to jest dla mnie niewyobrażalne do wykonania. Jak by wystarczyła jedna mapka to problemu nie ma, nawet jest błąd w grze pozwalający jeden etap przejść bezstresowo. Ale cały świat? Gruba przesada.

Ukończ wszystkie poziomy ROZDZIAŁU w Super Meat World - Czyli chodzi o byle jaki rozdział z Meat World, pisałem już o tym (a właściwie pytałem się...) na poprzedniej/nich stronie/ach. W zasadzie to w liście dziennych aczików nie ma wzmianki o Kids X-Mas, a w bibliotece jak przeglądniemy acziwmenty SMB jest. Widocznie Valve poszło po rozum do głowy i ułatwiło trochę zadanie, a teraz ułatwienie wdrażane jest w grę skoro nie może połączyć z bazą.

Edytowano przez Skreedi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skreedi - "The Golden Gift! Complete all levels in "The Kids Xmas" chapter in super meat world IN ONE PLAY SESSION."

Chyba, że mamy inne wersje Steam >_>

Dokładnie.

Przeszedłem pierwszy rozdział za jednym razem i nie zaliczyło aczika. Okazało się, (w wielkim skrócie) że twórcy SMB źle zabezpieczyli grę i teraz nie można odpalić super meat world. Czyli nie można zrobić aczika.

EDIT: Dziś już działa :)

Edytowano przez heydude
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą banowanie farmerów teraz, a nie np. po nowym roku, może oznaczać, że w sylwestra lub w godzinach nocnych między 31 grudnia, a 1 stycznia będzie więcej gier za acziwki wpadać ;-) Suwaczek trochę przesuną na - więcej gier, mniej kuponów ;-) Przynajmniej ja sobie tego życzę ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banderchlast

Chodzi mi o to:

Spis dziennych aczików:

steam1wj.jpg

Spis aczików w profilu gry:

steam2m.jpg

W pierwszym jest mowa tylko o rozdziale, czyli tak jakby chodziło o byle jaki rozdział, a w drugim wypisany został konkretny.

Z resztą, i tak to jest nie ważne bo twórcy na twitterze napisali to:

#1

So turns out Steam actually really liked the super hard "golden gift" holiday achievement and decided to keep it as the main achievement!

#2

it also turns out that it was one of the most unlocked holiday achievements of the day.. so you guys are totally nuts...

#3

those of you having trouble, simply follow these easy instructions
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Udało mi się wreszcie dostać coś innego niż kupony, a konkretnie gre - rozpakowałem i po dodaniu w historii konta pisze coś takiego: Holiday Sale 2011 Gift: The Longest Journey + Dreamfall Prezent/klucz tymczasowy. To znaczy ze ten prezent jest na jakiś czas i zniknie mi z biblioteki czy po prostu tak są opisywane prezenty z promocji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, aczkolwiek ta ostatnia kwestia a mamą i tatą była po prostu głupia. :huh:

A wiesz, że odpisałeś mu dokładnie to samo? ...

@abik:A czy to naprawdę taki ból poczytać trochę to co piszą na steamie?

http://store.steampowered.com/holidaysale/details

Nie każdy kuma angielski i wertowanie po FAQ STEAM wcale proste, a już na pewno przyjemne, nie jest. Po to jest ten wątek, by spytać.

~~~~

SMB:

Cofam moje słowa o 15 min i wio, myślałem, że chodzi o jakikolwiek rozdział, ten x-mas komplikuje sprawę ;D Ale też godzinę jechałem z innym, ładnie mi szło - bug i do widzenia. Nie ma więc sensu sie za to brać, jak co chwilę gubi bazę lub w ogóle do windowsa wywala...

Acziv trudny, na szczęście jeszcze 3 gry zostały...

Akcja http://www.indieroyale.com/#upcoming rozpocznie się za tydzień czy jakoś jutro?

@Edit

Acziv z dod:source - nie lecą mi żadne prezenty, nawet na własnym serwie... Da ktoś ip serwera, gdzie lecą lub inna radę?

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, co to jest 'Team Fortress 2 Klucz Tymczasowy'? Mam to w ekwipunku i nie wiem, co mogę z tym zrobić?

Mam jeszcze jedno pytanie: jeśli np wymienię z kimś węgle za jakąś grę, to będę miał tą grę jako gifta, czy od razu przypisze mi się do konta. Pytam, bo w ostateczności mogę wymienić węgle za grę, którą już mam i miło byłoby mieć ją jako gifta do kolejnych ewentualnych wymian.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że w Polsce najwięcej jest takiego kombinatorstwa, oszustwa, wyłudzania itd. Nie założyłem ani 1 konta ponad to, które już mam od dłuższego czasu, bo i po co? Jak wygram to fajnie, jak nie to trudno. Ludzie rzucają się na darmowe rzeczy jak świnie na chleb. Sprzedają gifty, konta, węgle... skoro dostałeś gifta za darmo to nie powinieneś go sprzedawać, tylko zamienić na coś innego/oddać znajomemu jeśli już masz daną grę. A większość byle tylko się nachapać brzydko mówiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...