Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Super, nie dziala mi sposob z wejsciem w plecak w TF2. Ani w Spiral Knights... Brawo Valve, po prostu brawo. Co wyprzedaz ten sam problem - problemy z serwerami, z achikami, z cenami. Ehhh, i jak im tu oddawac kase?

EDIT

A teraz nagle zaskoczylo. No i co dostalem? Wegielek i dwa razy -25% Valve. Zart jakis...

Edytowano przez Jamz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun fact: HL Source od zwykłego HL nie różni się grafiką ani o krztynę

A tutaj się nie zgodzę, ponieważ do HL:S można zainstalować mody poprawiające grafikę na praktycznie taką jak w HL2.

EDIT: Hell, można nawet mieć grafikę lepszą niż w HL2 z modem HL Source Enhanced.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrmiddling - wchodzisz do gry, klikasz na dwa skrzyzowane, czerwone miecze w prawnym gornym rogu. Jesli masz 200 koron, to wybierasz mecz Lockdown i liczysz na to, ze wpadnie Ci mapa sniezna. Wygrana to 280 koron, wiec jak masz malo kasy to mozna sprobowac wygrac i kliknac play again, az do skutku. Na mapie ze sniegiem podnosisz sniezki z wyznaczonych miejsc i rzucasz w przeciwnika. Chyba musi go calego pokryc, zrobic z niego balwanka. A, i laduje sie ten achik z opoznieniem sporym, wiec graj i rzucaj dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Kłamstwo :) Każdy może wygrać grę.

Ja ciągle mam nadzieję, że w gifcie wyleci mi Dota 2... Gdyby ktoś miał i nie potrzebował tej gry to niech pisze do mnie.. Z pewnością się dogadamy.

@down

Kumpel na zaliczenie aczika z OMD czekał ok. 3h

Edytowano przez Ross23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrmiddling - wchodzisz do gry, klikasz na dwa skrzyzowane, czerwone miecze w prawnym gornym rogu. Jesli masz 200 koron, to wybierasz mecz Lockdown i liczysz na to, ze wpadnie Ci mapa sniezna. Wygrana to 280 koron, wiec jak masz malo kasy to mozna sprobowac wygrac i kliknac play again, az do skutku. Na mapie ze sniegiem podnosisz sniezki z wyznaczonych miejsc i rzucasz w przeciwnika. Chyba musi go calego pokryc, zrobic z niego balwanka. A, i laduje sie ten achik z opoznieniem sporym, wiec graj i rzucaj dalej.

Robiłem tak conajmniej 15 razy, i dalej nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem sobie HL2+oba dodatki za niecałe 5 ojro.

A za 3,50 ? (jeszcze taniej!) masz Orange Boxa, czyli to, co kupiłeś + Portal i TF2. ;] Dobrze, że sam się w porę skapowałem. ;D

Tylko, że pozostałe gry już mam, nie potrzeba mi kopii. Wolę mieć te gry oddzielnie zwłaszcza, że to różnica tylko 4 zlotych czyli nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem pytać o to osiągnięcie ze SK, ale widzę, że już ktoś na to pytanie odpowiedział. Więc mam takie pytanie - czy to osiągnięcie da się wykonać "z marszu", czyli czy może je zrobić osoba, która wcześniej w ogóle w tę grę nie grała (dziwnym trafem mam ją ściągniętą na dysku ale jakoś nigdy nie znalazłem czasu, by ją choć na chwile odpalić :D)?

Kiepsko, że póki co większość zadań to wykonywanie osiągnięć w grach, na Summer Camp było to bardziej urozmaicone (ja wiem, że zadania typu "poleć grę", "napisz komentarz na profilu znajomego" czy "połącz konto Steam z kontem na YT" trochę głupkowate są, ale przynajmniej jakaś różnorodność była).

Wziąłbym na dzisiejszej wyprzedaży DLC do DNF, ale to drugie nie jest przecenione nawet o 1 eurocenta, a to pierwsze to, z tego, co rozumiem, to dodatki do multi, dla mnie mało atrakcyjne.

O motyla noga, tym razem to już prawie na pewno odpuszczę Steamowi i wspomogę HIB (i podciągnę trochę te niechlubne statystyki użytkowników Windows). Thx za info, Fikoblin.

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...