Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #31: "Żołnierze kosmosu"

Polecane posty

Alexkaktus: niezłe a nawet dobre

Masti92: fajnie ustawiłeś scenografię szkoda że skopałeś kadr i oświetlenie.

Pomyśl: padasz na glebę aparat ustawiasz za plecami jednego z żołnierzyków, gasisz światło w pomieszczeniu oświetlasz scenę jedną dwiema latarkami. I masz piękny klimatyczny widoczek z 3rd person perspective... a tak zrobiłeś foty które raczej nie robią dużego wrażenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex : Gdyby nie ta tarcza i to pudełko na boku to fotka byłaby bardzo dobra teraz niestety średnia!

Wolus1:Ciekawa perspektywa

Xfryciula:Fajna maska i broń :P

robroro:Najpoważniejsza fotka na tym forum! Za to 10(I za wykonanie )

McKov:Prostota wykonania a jednak ma to coś :P

I to tyle!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy Army przedstawia najnowszego obrońcę galaktyki - Space Marine

http://img337.imageshack.us/img337/1355/spacemarine.jpg

http://yfrog.com/9dspacemarinej

Wyposażony w:

Pistolet plazmowo-laserowy

Cyber oko

Przedramię dowodzenia (klawiatura)

Pancerz z akumenitu (niezniszczalny i bardzo lekki metal)

P.S: wolus1 - masz wygraną w kieszeni

post-93408-1258918317_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kanapeczka

Robroro jest waszym zdaniem najpoważniejszą pracą?;/ Powodzenia! Jakoś najpoważniejszą fotą może się poszczycić tutaj Mckov... A reszta może się schować. No i praca wolusa też niezła, a nie jakiś tam Robroro z klawiaturą na udzie i kalkulatorem na piszczelu;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robroro jest waszym zdaniem najpoważniejszą pracą?;/ Powodzenia! Jakoś najpoważniejszą fotą może się poszczycić tutaj Mckov... A reszta może się schować. No i praca wolusa też niezła, a nie jakiś tam Robroro z klawiaturą na udzie i kalkulatorem na piszczelu;/

Kanapeczka: Jak tak czytam twoje wypowiedzi to zauważam, że każdą pracę oceniasz na "żenujący minus" a niektóre z nich są na prawdę ciekawe. I nie mów komuś, że ma myśleć tak jak ty.Każdy ma prawo do własnej opini.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kanapeczka

Nie no, nie na żenujący minus:D Przecież mówiłem, że niektóre są niezłe. Ale mam taki sceptyczny światopogląd bo jutro wywiadówka:D

P.S. Rafik1213 też niezła fotka:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między galaktyczny wojownik z nieproporcjonalnymi rękoma i głową z porównaniem do tłowia. Jest 10 razy większy od planety, którą na zdjęciu podbija. Ma niebieską świecące wstęgi nad oczyma. Trzyma również dwa karabiny.

post-71315-1258920067_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zgadnie z jakiego filmu jest napis "BORN TO KILL"?

@masti92 - jak się dowiesz z jakiego to filmu to uznasz za jeszcze mocniejsze... ; a ogienka nie ma z przyczyn technicznych stroju

@wrott12 - przeszłości nie zmienię. Wystartuje z taki foto...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja, moja fotka i... na tym koniec niestety. :happy: Tym razem pozwoliłem sobie na "poważną" pracę, w której ani dymków, ani ziemniaków, nawet rozbitego jajka brak. Ale za to tytuł zdjęcia i tak w pełni oddaje jak ja się w tym całym stroju czułem. :wink: Przed Wami Stupid Invader:

Więcej o samym zdjęciu na moim blogu. Tylko pozwólcie, że się tam przeteleportuję i wpis zamieszczę. Bądźcie pozdrowieni! :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja, moja fotka i... na tym koniec niestety. :happy: Tym razem pozwoliłem sobie na "poważną" pracę, w której ani dymków, ani ziemniaków, nawet rozbitego jajka brak. Ale za to tytuł zdjęcia i tak w pełni oddaje jak ja się w tym całym stroju czułem. :wink: Przed Wami Stupid Invader:

Więcej o samym zdjęciu na moim blogu. Tylko pozwólcie, że się tam przeteleportuję i wpis zamieszczę. Bądźcie pozdrowieni! :smile:

TO NIE JEST FOTO KONKURSOWE!

http://img22.imageshack.us/img22/4295/alexkaktus.jpg

Prawda, że podobne? Z konkursu na blaster ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja, moja fotka i... na tym koniec niestety. :happy: Tym razem pozwoliłem sobie na "poważną" pracę, w której ani dymków, ani ziemniaków, nawet rozbitego jajka brak. Ale za to tytuł zdjęcia i tak w pełni oddaje jak ja się w tym całym stroju czułem. :wink: Przed Wami Stupid Invader:

Więcej o samym zdjęciu na moim blogu. Tylko pozwólcie, że się tam przeteleportuję i wpis zamieszczę. Bądźcie pozdrowieni! :smile:

TO NIE JEST FOTO KONKURSOWE!

http://img22.imageshack.us/img22/4295/alexkaktus.jpg

Prawda, że podobne? Z konkursu na blaster ;D.

Ty mnie tak Alex nie strasz, dobra? :happy: Piszesz, że to nie jest zdjęcie konkursowe, a ja już myślałem, że to o mojej pracy. :wink: I faktycznie odkurzacze do liści są bardzo podobne, pewnie jak i następny milion takich cudacznych przyrządów. Coś mnie do tego ogrodu ciągnie od ziemniaków. Wilka do lasu, theconverse'a do ogrodu. :tongue: Ale wiesz co? Zainspirowałeś mnie wtedy, dopisz sobie plusika. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...