Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hut

WWWeekendowy konkurs #31: "Żołnierze kosmosu"

Recommended Posts

Po smoczych jajach, wracamy w klimaty fantasy. Tym razem do wygrania mamy trzy gry Section 8 (czyli - w uproszczeniu - Modern Warfare 2 lub Battlefield w kosmosie). Do każdej dorzucamy też bardzo fajny, duży plakat z tej produkcji. A ponieważ i na plakacie i w grze dużo jest żołnierzy z kosmosu i chcemy ich też zobaczyć w naszym konkursie.

Co trzeba zrobić? Pstryknąć zdjęcie, które pokaże was (ewentualnie może to być wasza młodsza siostra), jako "żołnierzy z kosmosu". Jakkolwiek ich sobie wyobrażacie. Pewnie mają oni zbroję z kevlaru i karabin laserowy w ręce, albo są podobni do stormtrooperów z Gwiezdnych Wojen, ale tak naprawdę to kto wie, jak będą wyglądały intergalaktyczne siły zbrojne?

Fotki, przedstawiające waszą pracę na temat "Żołnierze kosmosu" , należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Prośba ? niech zdjęcia mają taką nazwę jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane - jeśli będzie ich dużo - usuniemy z konkursu!

Dodatkowo

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek, nie musi być przesadnie wielka, ale niech nie będzie to obrazek wielkości ekranika z komórki. Powiedzmy że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub większe.

2. Jak wstawiacie kilka zdjęć to od razu wskażcie które jest konkursowe.

3. Prosimy o nie sklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

I jeszcze kwestia - programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia, to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnie. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać, itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Wszystko jasne? Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Praca konkursowa:

Lekki piechur podczas maskowania. W ręku trzyma miotacz plazmowo-elektronowo-laserowy. Hełm z noktowizorem, termowizorem i autonamierzaniem, który dostarcza do mózgu obraz przestrzenny. Reszta stroju to piękny kombinezon z zdolnością maskowania. Na zdjęciu niżej genetycznie udoskonalony kto bojowy, który również potrafi znikać niczym predator (to zdjęcie nie bierze udziału w konkursie):

:cool:

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...