Skocz do zawartości
Mejste

Rozmowy z moderatorami GwS

Polecane posty

Łoho, widzę, Obi, żeś wtajemniczony nieco w zakulisowe rozgrywki ;].

Enyłej, moderatorem jestem i pełnię swych praw będę wykorzystywał, ku chwale FA i waszemu ogólnemu dobru ;]. Pewnie ciut potrwa, zanim dokładnie zorientuję się w czym rzecz, ale licze na udaną współpracę... A jeśli nie będzie przebiegać pomyślnie - cóż, nie po to jest ten żólty przycisk, żeby go nie używać :twisted: .

Sugestie i zażalenia - oczywiście na PW...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoho, widzę, Obi, żeś wtajemniczony nieco w zakulisowe rozgrywki ;].

Nic nie wiem, nic nie słyszałem, nic nie widziałem ;-). Niemniej jestem bardzo zadowolony z takiego a nie innego wyboru. Witaj w piekle Kondziu ^^. Btw. trochę dziwnie zaczyna się robić na zjazdach forum CDA. Praktycznie już nie ma osoby, która by nie była modem lub wcześniej nie pełniła takiej funkcji. Paranoja 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę dziwnie zaczyna się robić na zjazdach forum CDA. Praktycznie już nie ma osoby, która by nie była modem lub wcześniej nie pełniła takiej funkcji. Paranoja 8)

Wniosek? Na zjazdach forum CDA panuje partyjniactwo, i jak tylko ktos tam pojedzie to odrazu inni z tej sekty( :twisted: ) wezma go na moda. Cholercia doslownie jak zydzi, tylko ci ze zjazdow moga byc modami :twisted: . Dobra zartuje oczywiscie :D:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie sciagam ten film, ale mnie to poprosu rosmieszylo, ze kazdy na zjezdzie jest lub byl modem. Wiem mam nietypowe, niepoprawne politycznie poczucie chumoru.

Praktycznie już nie ma osoby, która by nie była modem lub wcześniej nie pełniła takiej funkcji

Przez to brzmi jak wypowiedz jakiegos polityka mowiacego o partyjniactwie w jakiejs spolce itp. Nieskojazylo ci sie z tym? dobrze, dobrze juz sie zamykam a wasze czarne interesy pozostawiam wam :wink:

Pozdrowienia dla wszystkich modkow 8) , nie obrazajcie sie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie sciagam ten film, ale mnie to poprosu rosmieszylo, ze kazdy na zjezdzie jest lub byl modem. Wiem mam nietypowe, niepoprawne politycznie poczucie chumoru.

Praktycznie już nie ma osoby, która by nie była modem lub wcześniej nie pełniła takiej funkcji

Przez to brzmi jak wypowiedz jakiegos polityka mowiacego o partyjniactwie w jakiejs spolce itp. Nieskojazylo ci sie z tym? dobrze, dobrze juz sie zamykam a wasze czarne interesy pozostawiam wam :wink:

Pozdrowienia dla wszystkich modkow 8) , nie obrazajcie sie :wink:

nikt sie nie obraża {chyba ?} ale pamiętaj: nie każdy mod był na zjeździe jakimkolwiek :P ja jak narazie znam jedną osobe z forum {znaczy już jej nie ma na forum} i tyle, także jak widac są tu nie tylko 'partyjniacy - zjazdowicze' ale też np nieślubne dzieci adminów ;-) i inne podobne twory natury alternatywnej :D

zresztą nawet jeśli wszyscy byli by z jednej 'kliki' to chyba lepiej bo mod znany osobiście jest bardziej {lub mniej - zależy od osoby} godny zaufania niż taki o którym wiemy tylko że łączy sie z Łódzkiej sieci PAI i wmawia innym że ma na imie Wiktor i jeździ na rowerze........ a może ja już sie zamknę. ;-)

Mariusz Saint - po prostu mnie zatkało jak obejrzałem ten filmik :shock: że też tacy ludzie chodzą po ulicach. zero tolerancji ten człowiek ma w sobie... chyba mu ktoś kowadło zrzucił na głowe gdy był w kołysce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie sciagam ten film, ale mnie to poprosu rosmieszylo, ze kazdy na zjezdzie jest lub byl modem. Wiem mam nietypowe, niepoprawne politycznie poczucie chumoru.

Nie chodzi mi o uwagę, że każdy kto był na zjeździe ma pierwszeństwo w wyborze na moda, bo to przecież fakt powszechny i często występujący :twisted: :twisted: Chodziło mi o uwagę o "żydach", która została tu użyta jako rodzaj obelgi, co mi się osobiście nie podoba -> w tym kontekście dałem filmik poglądowy ;) Można kogoś nie lubić, ale bez przesady :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydzi-->sorry za moje uwagi, bo tyle razy przekrecali moja rodzine ze lubie sie z nich podsmiewywac, a pozatym czasami zachowywuja sie smiesznie, przyklad? przyjechala do moje miasta wycieczka zydowska, oczywiscie wszyscy mieli swoje jedzenie, poszli do knajpy, usiedli na zewnatrz i jedza tylko swoje, nawet piwa niezamowia, smieca jak jasna cholera(widac tylko swoje szanuja)itp.

godny zaufania niż taki o którym wiemy tylko że łączy sie z Łódzkiej sieci PAI i wmawia innym że ma na imie Wiktor i jeździ na rowerze........ a może ja już sie zamknę.

no i sie wydalo, powiedz swoje prawdziwe imie, i prawde o sobie:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usiedli na zewnatrz i jedza tylko swoje, nawet piwa niezamowia, smieca jak jasna cholera(widac tylko swoje szanuja)itp.

Ale odpowiedz sobie na pytanie - czy czyni ich to w czymś gorszym od np. popisów polskich europosłów? :P Poza tym z takim postrzeganiem sprawy to jednak zbliżasz się nieco do tego pana z filmiku, wiesz? :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odpowiedz sobie na pytanie - czy czyni ich to w czymś gorszym od np. popisów polskich europosłów? :P

Jesli poslem zostanie A. Lepper to jednak sporo im brakuje

8) :lol: 8):wink:

A co do tematu czemu tak modki z ktorymi trzeba gadac w tym temacie zamarly?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, zabrzmialo mi to jak cytat z jakiegos filmu "Teraz ja jestem waszym panem, klekajcie nedznicy, teraz ja tu zadze buehehehehehe" nie no zartuje oczywiscie :wink: Nawzajem życzymy (bez)owocnwej wspulpracy, bo jaki moze byc ten owoc jak nie upomnienie lub ban :wink::D A tak na serio to zyczymy milej wspolpracy, dlugich dni i przyjemnych nocy, sai (Kto czytal mroczna wieze?:D)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale siedem tomow, i jak sie podobala? Ja jak narazie przecvzytalem 4 pierwsze, a reszte mi sciagaja i sciagaja, niestety takie sa uroki ksiegarni wmalych misteczkach... :( Zapomniales o zjazdach samoobrony? Czytaliscie ze wszyscy czlonkowie samobrony dostana jkarty chip, by wiedziec kto przychodzi na zebrania i kto placi skladke. Widzialem w angorce bodajze komiks jak posel pokazuje krawat i gada"Chip, a kod kreskowy nie starczy?) :D :lol: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co przeczytałem sześć tomów. Siódmego niestety w Polsce jeszcze nie ma :/ Podobno ma byc jakos w połowie lutego :roll: Ale nie moge juz sie doczekac. Obawiam sie tylko ze zakonczenie bedzie tak schizowe ze przez co najmniej tydzien po przeczytaniu bede chodzil jak Eddie i Henry w czasach swej mlodosci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez go sie obawiam, ale raczej nie skonczy sie happy endem... A co do 7 czesci w 4 pisze ze w pierwszej polowie 2005 roku ukaze sieria oimitowana wersja wszystkich 7 tomow w twardych oprawach, lekki poslizg bo nawet 7 sie nie ukazala, to co mowic o wersji kolekcjonerskiej. Zauwazyles ciekawy fakt ze pierwsze 3 ksiazki ktore napisal w latach swej mlodosci, kosdztowaly 23,27 i 29zl, a 4 ktora napisal jak juz jest bardziej znany 39zl:D

Choc pogadamy o tym w "ksiazkach"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm, coś takiego istnieje ;]. Klikasz przycisk Szukaj, tam w opcjach wybierasz Forum: Gramy w sieci (lub dowolne inne, zależy, gdzie chcesz szukać), zaznaczasz opcję Wyświetl wyniki jako: tematy i wyszukujesz...

Wyrzucona zostanie ci lista wszystkich tematów, w których pojawiło się dane sformułowanie (np. nazwa gry) - jeśli jest tam temat o nazwie szukanej gry - voila, temat już istnieje. Jeśli nie, a chcesz umówić się na granie w nią - możesz go założyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o szachach został zamknięty, jednak chciałem wyjaśnić tutaj pewną sprawę, bo widzę, że zostałem przez moderatora źle zrozumiany.

Chimaira>>> Przede wszystkim zarzuciłeś mi to, ze temat jest dublem zrobionym z premedytacją. Owszem dodałem, że teoretycznie jest temat kurnikowy, jednak dałem na końcu emotikonkę. I już sie tlumaczę, o co mi chodziło. Zrobiłeś tak, jakby to kurnik był jedynym miejscem w sieci, gdzie mozna pograć w szachy, tymaczasem tak oczywiście nie jest. I tak zrobiłem. Temat w żadnym stopniu nie uważam, za dubel, gdyż wyraźnie napisaęłm że ja chętnie bym sie umówił przez Chessmastera. Więc założnie tematu nie było niczym niestosownym, wszak, przecież nie będe się ustawaił na Chessmastera, badź szachy.org na temacie kurnikowym, bo byłoby to nieporozumieniem.

Zresztą w temacie chodziło tylko i wyłącznie o szachy, a kurnik to masa, masa innych gier jak choćby wojna, na które mozna tam sie umawiać. Gdy ktoś pisze kurnik, nie każdy musi wiedzieć, ze chodzi o szachy, o czym świadczy chociaż zainteresowanie tamtym topikiem i to na co umawiali sie ludzie.

W każdym bądź razie ja jako głón argument podaje, fakt, ze docelowo chciałem się umówić na Chessmastera, o czym wspomniałem. Uznałeś to za złamanie regulaminu, cóz jesteś moderatorem. Jednak postaw sie w mojej sytuacji, równie dobrze móglbym założyć temat "Chessmaster" i nie byłoby kłopotu. Zresztą mógłbym zrobić to teraz, podać swój nick na ubi.com i nie byłoby kłopotu. Po prostu uważam, ze zostałem przede wszystkim źle zrozumiany i uważam, że powinienem tutaj spróbować wszystko spokojnie wyjaśnić, bo nawet nie wiem, czy dostałem ostrzeżenie, czy upomnienie. Proszę o odpowiedz i rozpatrzenie sprawy otwarcia topiku, jeżeli argumentacja za tym przemawia.

W końcu w kurniku zawieraja sie szachy, jednak w "szachach" kurnik już niekoniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zarzuciłeś mi to, ze temat jest dublem zrobionym z premedytacją. Owszem dodałem, że teoretycznie jest temat kurnikowy, jednak dałem na końcu emotikonkę.

Owszem, zwlaszcza ze byla to emotka":P", sugerujaca przekore. Ale nie o to chodzi.

Temat w żadnym stopniu nie uważam, za dubel, gdyż wyraźnie napisaęłm że ja chętnie bym sie umówił przez Chessmastera. Więc założnie tematu nie było niczym niestosownym, wszak, przecież nie będe się ustawaił na Chessmastera, badź szachy.org na temacie kurnikowym, bo byłoby to nieporozumieniem.

Napisałeś:

I teraz o formie rozrywki, jeżli ktoś nie ma programu szachowego, to nie ma sprawy, można się umówić na kurniku, bądź wp, choć z drugiej strony, jak ktoś ma chessmastera, to mozna pograć przez ubi.com

Ok, jest Chessmaster, ale jednoczesnie wspominasz na pierwszym miejscu o kurniku i wp.pl - a to juz jest inna para kaloszy i dlatego temat zamknalem - bo zwyczajnie dublowal kurnik. I moge jedynie dodac do kurnika "wp i inne", natomiast poprzedniego stanu nie cofam.

Jednak postaw sie w mojej sytuacji, równie dobrze móglbym założyć temat "Chessmaster" i nie byłoby kłopotu. Zresztą mógłbym zrobić to teraz, podać swój nick na ubi.com i nie byłoby kłopotu.

To czemu nie zalozyles? Skoro chciales grac w chessmastera? Post wygladal tak, jakbys o nim wspomnial przy okazji kurnikow i wp wszelakich, a nie stawial go na pierwszym miejscu. Kropka.

Idac twoim tropem zaraz bedzie topik "warcaby", "bezik", "tralala", bo przeciez w kurniku zawiera sie tralala, a w tralala kurnik juz niekoniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...