Skocz do zawartości

10-tki w CDA


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Dziesiątkę powinien dostać Half-Life 1! No co? Przecież nie dostał 10, a zasługiwał na nią: klimat, grywalność.

Tak jest!!! To samo tyczy sie zapomnianego już przez wielu (oprócz mnie i kilku osóB) MDK 2!!! Ta gierka po sześciu latach nadal ma swój charakterystyczny, lekko shizoidalny klimacik, grywalność itp. Teraz dostałaby ode mnie 9 i znaczek jakosci, a wtedy??? Bardzo bym chciał, żeby dali ją jako pełną wersję!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O strzelankach się nie wypowiadam, bo nie znam się na tym temacie.

Ale za to wypowiem o Heroesach - część piąta, jak dla mnie, powinna dostać 10. Grywalność, klimat, muzyka, grafika, wykonanie... Wszystko jest tu znakomite, czasem niesamowite, a w porywach genialne. To prawda, gra ma kilka drobnych kwiatków oraz nie ma edytora map, co jednak nie zmienia faktu, że miażdży jak mało która gra. Ba, moim jest nawet lepsza od trójki! CDA nie wystawiło dziesiątki tej grze, ponieważ była ona "tylko" remake'iem Heroes III. Ale za to jakim! To świetne rozwinięcie rozwiązań z trójki! Przecież tak tę grę zapowiadali (miało być Heroes III w 3D)! Tak fani chcieli! Więc nie bardzo rozumiem, czemu dano "tylko" 9+. A w okienku budowy miasta można się bez większych problemów połapać, kwestia przyzwyczajenia. A animacji wampirów się nie czepiam. Czyli - 10/10 jak nic!

Nieszczęsna 4, której na wyrost dano 9 (chyba z sentymentu)

A moim zdaniem 9/10 dla czwórki to strzał w dziesiątkę. Pomimo dość sporej liczby błędów (OK, nie tak dużej) gra jest bardzo grywalna, niewiele ustępuje pod tym kątem poprzedniczce. Nie miażdży tak mocno, ale jest na tyle mocna, że niejeden konkurent padnie jak Gołota w walce z Brewsterem. :D Muzyka jednak miażdży, ustępuje piątce, ale trójce bardzo nieznacznie. I ciekawe pomysły były. I niezła grafika. I kupa kwiatków (nie tak wielka, ale jednak). Dziewiątka więc jak najbardziej się należała, i to niekoniecznie z sentymentu do trójki. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Młotka:

W instrukcji masz opisy jednostek, zamków, czarów itp. wystarczy sięgnąć po tą książeczkę. Mi coś się zdaję, że masz pirata tylko się nie chcesz przyznać, bo jakbys mial orginal to na pewno czytalbys instrukcje :?

Mam orginała.Jak nie wieżysz to trudno.Nie zamierzam sie tłumaczyć.Poprostu nie lubie czytać instrukcji.I tyle.W H3 klikałem PPM przed misją i miałem.Mam jakąś wrodzoną niechęć do instrukcji.

PS.Jak nie chcesz do nie wierz mi.Mam to w d.... Mam to gdzieś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym meczem to nie ma co odnotowywać jako zespół nie istnielismy zresztą patrząc na korupcję i łobuzerstwo w polskiej lidze innaczej być nie może. Nawet Leo nic tu nie zmieni a napewno nie uczyni tego z dnia na dzień. Prawda jest taka, że pan Klaidnist i Janas plus reszta przestępców z PZPN doprowadzili naszą piłkę do ruiny. Leper mówi, że Balcerowicz musi odejść ja mówię Listkiewicz musi odejść. :twisted: :twisted: ...I trafić do więzienia. Ze smutkiem stwiedzam, że nasza reprezentacja jest w rozkładzie i nie jest wstanie grać na imprezach typu Euro czy Mundial a nawet jak się tam dostanie to jest powtórka z Korei czyli totalna kompromitacja. Musiałem to napisać po obejrzeniu tego dramatu mogę powiedzieć jeszcze jedno ci którzy tego meczu nie widzieli mogą mówić o prawdziwym szcześciu...Powaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęsna 4, której na wyrost dano 9 (chyba z sentymentu)

A moim zdaniem 9/10 dla czwórki to strzał w dziesiątkę. Pomimo dość sporej liczby błędów (OK, nie tak dużej) gra jest bardzo grywalna, niewiele ustępuje pod tym kątem poprzedniczce. Nie miażdży tak mocno, ale jest na tyle mocna, że niejeden konkurent padnie jak Gołota w walce z Brewsterem. :D Muzyka jednak miażdży, ustępuje piątce, ale trójce bardzo nieznacznie. I ciekawe pomysły były. I niezła grafika. I kupa kwiatków (nie tak wielka, ale jednak). Dziewiątka więc jak najbardziej się należała, i to niekoniecznie z sentymentu do trójki. 8)

Bullshit. "Czwórka" była jednym wielkim nieporozumieniem. Idiotycznie rozwiązana budowa armii, bohater walczący razem z wojskiem, pseudotrójwymiar, durnie zrobiony system rozbudowy miast... długo możnaby wymieniać. Siódemka to góra, a dziewiątka to jeden z większych ROTFLów w historii CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęsna 4, której na wyrost dano 9 (chyba z sentymentu)

A moim zdaniem 9/10 dla czwórki to strzał w dziesiątkę. Pomimo dość sporej liczby błędów (OK, nie tak dużej) gra jest bardzo grywalna, niewiele ustępuje pod tym kątem poprzedniczce. Nie miażdży tak mocno, ale jest na tyle mocna, że niejeden konkurent padnie jak Gołota w walce z Brewsterem. :D Muzyka jednak miażdży, ustępuje piątce, ale trójce bardzo nieznacznie. I ciekawe pomysły były. I niezła grafika. I kupa kwiatków (nie tak wielka, ale jednak). Dziewiątka więc jak najbardziej się należała, i to niekoniecznie z sentymentu do trójki. 8)

Bullshit. "Czwórka" była jednym wielkim nieporozumieniem. Idiotycznie rozwiązana budowa armii, bohater walczący razem z wojskiem, pseudotrójwymiar, durnie zrobiony system rozbudowy miast... długo możnaby wymieniać. Siódemka to góra, a dziewiątka to jeden z większych ROTFLów w historii CDA.

A dla mnie Heroes IV zasługuje na 9/10. Pomimo kwiatków i niedopracowania niektórych rozwiązań (a także nielicznych kiepskich pomysłów), gra ta pod względem grywalności zbiera u mnie bardzo wysokie noty. Działa tu syndrom "jeszcze jednej tury", obsadzenie bohatera w roli jednego z walczących było pomysłem bardzo trafionym, bo tak potężny heros heros nie przegra z mocną armią mając liche wsparcie. System rozbudowy miast jest OK (możliwość alternatywnych wyborów w rozbudowie jest niezła, ale daleko jej w tym do Disciples II), budowa armii też jest w porządku, a to "pseudo 3D"... Po prostu autorzy chcieli pewnie stworzyć grę 2,5D. A 9/10 nie jest w CDA pomyłką, tylko, jak dla mnie, trafną oceną i basta.

Dodajmy do tego jednostki przemieszczające się po mapie BEZ bohatera... toż to normalnie absurd jakich mało. Lepiej by to wyszło gdyby zmienili H4 na RTS'a. Muzyka faktycznie jest przyjemna, ale to gry raczej nie ratuje... moim zdaniem 8)

Przecież to całkiem dobre rozwiązanie, o co chodzi? Dzięki temu bohater nie musiał przyłazić do miasta po posiłki, tylko one przyłaziły do niego. :D Inaczej się nie da, jak nie ma karawany. A zamiana Heroes IV na RTS-a jest dla niej wręcz zabójstwem (tak jak dla każdej innej części z cyklu...). Jeżeli którakolwiek część Heroesów będzie RTS-em, to się do Chin wyprowadzę, ot co! Ale muzyka jest świetna, i owszem. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsadzenie bohatera w roli jednego z walczących było pomysłem bardzo trafionym, bo tak potężny heros heros nie przegra z mocną armią mając liche wsparcie. System rozbudowy miast jest OK (możliwość alternatywnych wyborów w rozbudowie jest niezła, ale daleko jej w tym do Disciples II), budowa armii też jest w porządku, a to "pseudo 3D"... Po prostu autorzy chcieli pewnie stworzyć grę 2,5D. A 9/10 nie jest w CDA pomyłką, tylko, jak dla mnie, trafną oceną i basta.

Ja też uważam, że wprowadzenie bohatera było dobrym pomysłem. Wnosiło to trochę zamieszania do bitew - tak naprawdę każda bitwa była innna. Jeśłi chodzi o system rozbudowy miast, to może nie był jakiś ekstra, ale na pewno lepiej go obmyślono niż w "piątce". W końcu mamy tam wszystko - okienka, obrazki, opisy idt. Możliwość wyboru, też jest dobrze trafiona - nawet armię z dwóch takich samych zamków mogły być skrajnie inne! Trzeba tu jeszcze wspomnieć o bardzo fajnej fabule, opowiedzianej w piojawiających się na początku tury historyjkach tekstowych. Było to przecież i w trójce, a nie wiem czemu zabrakło w piątce.

Przecież to całkiem dobre rozwiązanie, o co chodzi? Dzięki temu bohater nie musiał przyłazić do miasta po posiłki, tylko one przyłaziły do niego. :D Inaczej się nie da, jak nie ma karawany. A zamiana Heroes IV na RTS-a jest dla niej wręcz zabójstwem (tak jak dla każdej innej części z cyklu...). Jeżeli którakolwiek część Heroesów będzie RTS-em, to się do Chin wyprowadzę, ot co! Ale muzyka jest świetna, i owszem. 8)

Jeśli chodzi o posiłki to pomysł był przyzwoity. ALe jeszcze lepszym rozwiązaniem były karawany. Dzięki temu szybko można było transportować jednostki z miasta do miasta. Nie trafiony jednak zupełnie był pomysł z przyrostem dziennym.

A co do meczu...

Z tym meczem to nie ma co odnotowywać jako zespół nie istnielismy zresztą patrząc na korupcję i łobuzerstwo w polskiej lidze innaczej być nie może. Nawet Leo nic tu nie zmieni a napewno nie uczyni tego z dnia na dzień. Prawda jest taka, że pan Klaidnist i Janas plus reszta przestępców z PZPN doprowadzili naszą piłkę do ruiny. Leper mówi, że Balcerowicz musi odejść ja mówię Listkiewicz musi odejść. :twisted: :twisted: ...I trafić do więzienia. Ze smutkiem stwiedzam, że nasza reprezentacja jest w rozkładzie i nie jest wstanie grać na imprezach typu Euro czy Mundial a nawet jak się tam dostanie to jest powtórka z Korei czyli totalna kompromitacja. Musiałem to napisać po obejrzeniu tego dramatu mogę powiedzieć jeszcze jedno ci którzy tego meczu nie widzieli mogą mówić o prawdziwym szcześciu...Powaga.

Ja się tylko cieszę, że o tej samej godzinie szedł koncert Eltona Johna, na Polsacie był Straszny Film, a na jedynce puścili Resident Evil. Mmożna było oglądać wszystko, tylko nie ten cudowny mecz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniższych cytatach chodzi o grę Heroes IV.

Jeśłi chodzi o system rozbudowy miast, to może nie był jakiś ekstra, ale na pewno lepiej go obmyślono niż w "piątce". W końcu mamy tam wszystko - okienka, obrazki, opisy idt.

Okna rozbudowy miast we wszystkich częściach są znakomite - również w piątce. Są opisy, zdjęcia budynków etc. Wszystko OK!

Trzeba tu jeszcze wspomnieć o bardzo fajnej fabule, opowiedzianej w piojawiających się na początku tury historyjkach tekstowych. Było to przecież i w trójce, a nie wiem czemu zabrakło w piątce.

W piątce zrezygnowano z tych historyjek tekstowych na rzecz filmików pojawiających się w danym scenariuszu. Pomysł całkiem niezły, nie powiem. Szczególnie dla tych, co nie cierpią czytać. :|

Nie trafiony jednak zupełnie był pomysł z przyrostem dziennym.

Nie mam nic przeciwko temu pomysłowi. Po prostu nie trzeba czekać tygodnia, żeby tylko pojawiły się posiłki.

OK, kończmy lepiej tę dyskusję, bo z tego kolejny temat o Heroesach się robi. Tak czy inaczej, Heroes IV nie zasługuje absolutnie na 10/10. Ale na 9/10 - tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Herosów 4 i fabule. To że jest czytana wcale mi sie nie podoba (pamietam, że juz w początkowych misjach czytania było od cholery i jeszcze troszke). A poza tym, nie moge zapomnieć o tych idiotycznych zadaniach z cyklu znajdź namiot klucznika-on da ci zadanie do wykonania-da klucz po jego wykonaniu - pod brama jeszcze jakieś pierdółki z chodzeniem po olej bo zamek sie zaciał i sie nie chce otworzyc:/. W V też mamy takie zadania, ale jakoś wszystko po drodze jest i od razu milej sie przechodzi. A najgorszą bolączką 4 NIEZAPRZECZALNĄ I PODWAŻALNĄ są te CHORE animacje robione chyba bo 0,7 na łba. Bo jak można wytłumaczyc to, że wieśniecy chodzą tak pochyleni do tyłu że szorują plecemi o ziemie, a Behemonty to goryle (i to jeszcze jakies chude) z duzymi pazurkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wszystkie dychy w CDA prócz Monsters inc. były zasłużone. Natomiast było ich wg mnie za mało. Tutaj omówię wybrane pozycje.

1. Syberia II - zgadzam się z generałem. Ta gra nie ma wad i po prostu niedorzecznym jest, że chyba najlepsza przygodówka XXI wieku nie dostała 10.

2. Need for Speed: Underground 2 - ta gra także jest chyba bez wad. "gumowe AI", jak to nazwał Allor jest po to, by w każdej milisekundzie gry czuło się napięcie, co EA w 100% się udało. Jako arcade'owa ścigałka jest genialna - mnóstwo części, samochodów, TYPÓW WYŚCIGÓW i innych. Nie rozumiem dlaczego nie było 10.

3. Half-Life 2 - powiem tak. Gra była bardzo dobra, fizyka rewelacyjna, ale to jest za mało na 10. Dla mnie czyste 9. Tak, bez plusa. FPS jakich wiele, tylko z dodaną super fizyką. Nie wciągnęło mnie jak, np. Far Cry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Need for Speed: Underground 2 - ta gra także jest chyba bez wad. "gumowe AI", jak to nazwał Allor jest po to, by w każdej milisekundzie gry czuło się napięcie, co EA w 100% się udało. Jako arcade'owa ścigałka jest genialna - mnóstwo części, samochodów, TYPÓW WYŚCIGÓW i innych. Nie rozumiem dlaczego nie było 10.

NfS:U2 jest bardzo dobry. Ale bardzo dobry to za mało na 10. Gra ma wszystko co ścigałka mieć powinna. Na dziesięć gra musi być wybitna i mieć wszystko co powinna i jeszcze więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najgorszą bolączką 4 NIEZAPRZECZALNĄ I PODWAŻALNĄ są te CHORE animacje robione chyba bo 0,7 na łba. Bo jak można wytłumaczyc to, że wieśniecy chodzą tak pochyleni do tyłu że szorują plecemi o ziemie, a Behemonty to goryle (i to jeszcze jakies chude) z duzymi pazurkami.

OK, jeszcze ten jeden post o Heroes IV(ja muszę odpowiedzieć, nie wiem, czemu):

Co do animacji mogę się zgodzić, ale nie dlatego, że jednostki się poruszają, jak poruszają. Ale to dlatego, że animacje nie są płynne, to właściwie animacje "klatkowane". Niezbyt mi się podoba. A że "Behemoty to goryle (i to jeszcze jakies chude) z dużymi pazurkami.", to to nie ma nic wspólnego z animacjami, a z wyglądem jednostek. Tu też się w sumie zgadzam: behemoty wyglądają jak goryle z pazurami, feniksy to takie ledwo płonące kanarki (sic!) etc. Moim zdaniem najbardziej należycie prezentują się ptaki gromu (mnie się ich wygląd nawet podoba).

A co do 10-tek: Heroes V należy się dziesiątka i koniec! 8)

Ale Heroes IV należy się dziewiątka i basta! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat trafiłem w sumie przez przypadek - ale jak widzę ostatnio głównie toczy się dyskusja o Homm5. Więc dodam swoje 5 groszy:

1. Blue sky :arrow: Jak pokażesz mi w instrukcji opis czarów, artefaktów, wyjaśnień co znaczy grupa, sfora itp. oraz jeszcze paru rzeczy to będzie to cud. Tych informacji w instrukcji tam nie ma!! Wogóle to najbardziej "niedorobiona" instrukcja jaką znam :(.

2. Knight Martius :arrow: Ten niedoróbki, o których tak lekko piszesz są tak naprawdę poważnymi brakami. Przyczepię się tylko do jednego - edytora nadal nie ma (a miał być do końca wakacji), nowych map też brak. Co mi z tego, że gra wymiata jak nie ma na czym grać?!

No i kwestia czytelności okienka rozbudowy z piątki - moim zdaniem nie jest czytelne, a nawet jest bardzo nieczytelne. W każdym razie nie może się równać tym z czwórki i piątki.

3. Lothar_666 :arrow: Czemu przemieszczanie armi bez bohatera jest absurdem? Z logicznego punktu widzenia jest to całkiem narmalna rzecz - przecież wojska to nie stado baranów które trzeba prowadzić za rączkę. Po za tym miało to minus - bez bohatera armia nie ma bonusów.

Podsumowując - Homm5 jest dobrą grą, która niestety została niedokończona. Miejmy nadzieję, że wraz z dodatkiem pojawią się wszystkie brakujące elementy gry i wszystkie niezbędne poprawki. Wtedy (i tylko wtedy) gra będzie zasługiwać na ocenę 10. Jak narazie to można jej wystawić nieco naciągane 8 (9 jezeli masz zamiar grać w nią tylko miesiąc).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat trafiłem w sumie przez przypadek - ale jak widzę ostatnio głównie toczy się dyskusja o Homm5. Więc dodam swoje 5 groszy:

Jeżeli chcesz używać jakichś przysłowi, dobrze by było, gdybyś zobaczył, jak one brzmią... :wink:

1. Blue sky :arrow: Jak pokażesz mi w instrukcji opis czarów, artefaktów, wyjaśnień co znaczy grupa, sfora itp. oraz jeszcze paru rzeczy to będzie to cud. Tych informacji w instrukcji tam nie ma!! Wogóle to najbardziej "niedorobiona" instrukcja jaką znam :(.

Tu się zgadzam. Nawet instrukcja do Heroes IV jest obszerniejsza (a jest dość obszerna).

2. Knight Martius :arrow: Ten niedoróbki, o których tak lekko piszesz są tak naprawdę poważnymi brakami. Przyczepię się tylko do jednego - edytora nadal nie ma (a miał być do końca wakacji), nowych map też brak. Co mi z tego, że gra wymiata jak nie ma na czym grać?!

A jakie tam są poważne braki (tym bardziej, że choć napisałem, że są drobne kwiatki, to jednak nie napisałem, jakie)? Ja się doszukałem tylko takich drobnych kwiatków: "opóźniony zapłon" liczb jednostek na pasku inicjatywy, kiedy wczytuję jakiś scenariusz (w oddziale ubyło X jednostek, a na pasku zostało to uwzględnione później) oraz pewne kwiatki w kampaniach (przez jeden błąd musiałem jeden scenariusz rozpoczynać od nowa - 1-wsza misja kampanii elfów, ale co mi szkodziło grać od nowa?) etc. Ja nie znam gry bez jakichś niedoróbek. A ty nie?

A co do edytora: dla niektórych to całe życie, dla niektórych przyjemność, a dla innych niektórych jest niepotrzebne. Wiem, że wszyscy się burzą, bo zapowiadanego edytora nie dali do dziś. Ale od czego np. multiplayer? Sam nie gram w tym trybie, ale mimo to bawię się setnie.

No i kwestia czytelności okienka rozbudowy z piątki - moim zdaniem nie jest czytelne, a nawet jest bardzo nieczytelne. W każdym razie nie może się równać tym z czwórki i piątki.

Chciałeś chyba powiedzieć, że nie może się równać z "czwórką i TRÓJKĄ". A poza tym wiesz, dlaczego to okno rozbudowy miasta jest dla mnie czytelne? Bo tak: pokazane jest po kliknięciu, jak ten budynek ma wyglądać, po p-kliku można przeczytać nazwę budynku, jego opis i ile kosztuje (to ostatnie nawet bez p-kliku jest pokazane!) etc. A jak chcę sobie zobaczyć, co można potem zbudować, po prostu rozwinę sobie okno rozbudowy do końca (jest taki przycisk) i zobaczę, co mogę jeszcze zbudować (p-klikiem mogę też zobaczyć, czy mogę). Więc dlatego nie rozumiem tej czepliwości do okna rozbudowy.

Reasumując, dziesiątka powinna się należeć tej grze jak psu buda. Nie martwcie się, jeszcze się obronię (jakoś...). 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że to powiedzonko uzyskało już status przysłowia... ;)

Co do niedoróbek - nie będę się powtarzać, napisałem już o tym w dziale VETO ( http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...c&start=375 )

Co do oceny, napisałem że zasługuje na "9 jezeli masz zamiar grać w nią tylko miesiąc" i podtrzymuję to. Jeden punk mniej za niedoróbki (i tak bardzo łaskawa ocena), a miesiąc bo tyle zajmuje przejście kampanii i pogranie na oszałamiającej ilości dostarczonych mapek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że to powiedzonko uzyskało już status przysłowia... :wink:

Troszkę mi się pomyliło. :wink:

Co do niedoróbek - nie będę się powtarzać, napisałem już o tym w dziale VETO

Sprawdziłem twój post. Trochę będę z nim polemizował.

Eld pisze o najnowszej części herosów w samych superlatywach.

W prawie samych superlatywach. Eld krytykował okno rozbudowy miast i animację wampirów.

Misje z kampanii w piątce są (nie wszystkie, ale całkiem sporo) męczące i nudne (np. ostatnie dwie misje kampanii demonów).

Dla mnie niemal wszystkie są ciekawe, tylko 1-wsza misja kampanii elfów w pewnym fragmencie jest "trochę byle jaka".

Jakoś nie zauważyłem (...) limitu 18 poziomu doświadczenia w grze dla bohaterów.

Bo go nie ma. Wiem, że o tym wiesz, ale tutaj Eld się nie popisał.

Artefakty. Eld pisze (w skrócie), że są i że są fajne. Super. Szkoda, że nie dodaje iż jest ich po prostu mało!! (Nie chodzi mi o ogólną ilość - tylko o to ile jest ich na mapach, no i w dodatku nie przechodzą z misji na misję)

W poprzednich częściach w 99% też nie przechodziły i nikt nie narzekał. A że jest ich mało? Dzięki temu nie trzeba za bardzo kombinować, "jaki artefakt założyć". Szkoda tylko, że nie można ich sprzedać, ale przy takiej liczbie trudno marudzić.

I gdzi się podział zarys postaci, na którym w trójce i czwórce "układało" się artefakty??

W jedynce i dwójce też nie było szablonu i nikt nie narzekał.

Mapy są ładne, ale jak im sie bliżej przyjrzymy to się okaże że są "łyse" i dość sterylne.

Są dobre, mnie pasują, nawet bardzo.

Jeszcze wspomniałeś o braku edytora map oraz o tym, że jednostki 7-ego poziomu są zbyt słabe. O tych stworach: są takie, jakie być powinny, nie są za silne. A na temat edytora map: wszyscy się burzą, że go nie ma. Bardziej, niż z braku multipayera w Heroes IV. Ale spokojnie, bez przesady! Prędzej czy później się pojawi, bądźmy optymistami!

I jeszcze uwagi co do polskiej wersji: odsyłam do mojego postu w VETO (http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=3803&postdays=0&postorder=asc&start=475 - i zjedź trochę w dół. Dodam tylko od siebie, że w kwestii instrukcji zawinił Nival, gem o tym wspomniał, a co do artefaktów ta firma zrobiła to zapewne specjalnie). Powiem tyle, że jak na "lokalizację na miarę Baldur's Gate'a" wynajem sławnych aktorów to trochę za mało.

Tak czy inaczej, ja uważam, że gra zasługuje na 10/10. I lepiej kończmy to (choć proszę odpowiedzieć na mój post o polonizacji), bo nie chcę z tego robić kłótni. Dla mnie Heroes V jest niemal doskonałe, dla ciebie nie. Ja cię nie przekonam, ty mnie nie. I tyle z mojej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Half-Life 2 - powiem tak. Gra była bardzo dobra, fizyka rewelacyjna, ale to jest za mało na 10. Dla mnie czyste 9. Tak, bez plusa. FPS jakich wiele, tylko z dodaną super fizyką. Nie wciągnęło mnie jak, np. Far Cry.

Już broniłem HL 2 dosyć więc swój obowiązek spełniłem i powtarzać się nie będę (zainteresowanych odsyłam do wcześniejszych stron) =). Ale załóżmy że się zgadzam...

Need for Speed: Underground 2 - Powiem tak. Gra była bardzo dobra, grafika rewelacyjna, ale to jest za mało na 10. Dla mnie czyste 9. Tak, bez plusa. Ścigałka jakich wiele, tylko z dodaną super (????). Nie wciągnęło mnie jak, np. Colin 2. :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy w ogóle p ie przycie? O jakichś undergrandach?? Cha cha cha. Prawdziwy NFS skończył się na Need For Speed - Porsche 2000. I tyle !

:arrow: A jak ktoś mi da ostrzeżenie za ten post to GO wyśmieję za nieznajomość tematyki. !!!

Ostrzeżenie za wulgaryzm - tak z przekory. Teraz czekam, aż mnie wyśmiejesz - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS:U 2 to dla mnie najwyżej 8 Nie dorasta do pięt NFS:U moim zdaniem. Grafika wcale mi się tak bardzo nie podobała (b. dobra napewno ale nie wyśmienita) Czyli po prostu jedynka była lepsza.

Zgadzam się z tym, NFS:U to według mnie najlepsza z dotychczasowych części, nfs2 mi sie szybko znudził, a Most Wanted nawet fajny, ale nie miał tej grywalności jedynki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...