Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

10-tki w CDA

Polecane posty

No ludzieeee, nieee! Dlaczego jakaś tam Mafia, Brother In Arms itp. maja miec dziesiatke? Przeciez to kicha [:P] ! Wiecie co zasluguje na 10+ !?

HUGO: LIANY !!!!!!!!!

Co to za emocje wspinania sie na linach!!! Bajery: Mozliwosc przeskakiwania z jednej na drugą[!!], zbieramy diamenty [!!!!], SPADAJĄ NA NAS SŁONIE [!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!} :D Niniejszym proszę o wystawienie dychy niezawodnej, wciągającej na długie wieczory grze - Hugo: Liany.

Być może jeszcze nie wiesz, ale sarkazm jest dozwolnony od 200 postów (sensownych) w górę... W innych przypadkach traktujemy to jak statsiarstwo. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Teknomen
No ludzieeee, nieee! Dlaczego jakaś tam Mafia, Brother In Arms itp. maja miec dziesiatke? Przeciez to kicha [:P] ! Wiecie co zasluguje na 10+ !?

HUGO: LIANY !!!!!!!!!

Co to za emocje wspinania sie na linach!!! Bajery: Mozliwosc przeskakiwania z jednej na drugą[!!], zbieramy diamenty [!!!!], SPADAJĄ NA NAS SŁONIE [!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!} :D Niniejszym proszę o wystawienie dychy niezawodnej, wciągającej na długie wieczory grze - Hugo: Liany.

Zaluz sam czasopismo ala CDA i sam wystawiaj oceny!!

Jakos dzis mam dzien Smugglera!! Pamientaj ze oceny redkacji to ich odniesienai do gry!! Nie muszisz sie z nimi zgadzac!! Z tego co wiem aby byla 10 musi to potwierdzic paru redaktorow!! WofW dostal!! bo tej grze sie nalezalo!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaluz sam czasopismo ala CDA i sam wystawiaj oceny!!

Jakos dzis mam dzien Smugglera!! Pamientaj ze oceny redkacji to ich odniesienai do gry!! Nie muszisz sie z nimi zgadzac!! Z tego co wiem aby byla 10 musi to potwierdzic paru redaktorow!! WofW dostal!! bo tej grze sie nalezalo!!!

A tji nałucz siem pisadz po polskawemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Teknomen
A tji nałucz siem pisadz po polskawemu

Wiesz przyganial kociol garnkowi!! Sam popatrz jak ty robisz literowki :P

Za chwilę obaj dostaniecie po ostrzeżeniu. to już drugi temat, w którym kłocicie się bez sensu. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poiwem tylko, ze gra wzbudzila STRASZNE emocje w redakcji, zalecam lekture Gamewalekra... w nastepnym nr oczywiscie.

Zastanawiam się, czy Żan Pol Eldmondo dalej podtrzymuje swoją opinię, którą wyraził w zapowiedzi BiA :wink: Mógłbyś chociaż zdradzic, czy kontrowersje są takie jak przy Doom 3, czy większe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-Life 2 zasłużył na 10 i basta! Nie to, żebym był wielce zdegustowany oceną 9+, ale jednak postawienie 10 nie było by wielkim skandalem! Twórcy dali co obiecali. Klimat inny niż w 1, a równie dobry, grafa fantastyczna, fizyka i interakcja jakiej jeszcze nie było, grywalność taka, że łom można połamać odrywając delikwenta od kompa, Multi to stary dobry, bo lepszy CS. Moim zdaniem Gra roku przez wielkie G.

A tak wybiegając w przyszłość to myślę, że Stalker.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na rynku gier komputerowych, nie nalezy wybiegac w przyszlosc z ocena produktu znajdujacego sie jeszcze w stadium produkcji. My wszyscy wiazemy bardzo duze nadzieje ze Stalkerem, ale popatrze co bylo z Doomem 3, Half Lifem 2, a ostanio z Brothers in Arms. Wszystkie te tytuly mialy byc murowanymi hitami, rewolucja na rynku gier, a patrz ile kontrowersji wywolaly.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś poruszył ten temat, ale moja kobieca intuicja podpowiada mi że DRIV3R nie dostanie dychy. Opinie tą wywnioskowałem po demie tejże gry. ( :wink: ) Jeśli autorzy nie poprawią błędów to tak gra nawet na 6 nie zasłózy!!! A co do BiA to jeśli autorzy zrobili to co w CDA pisali w zapowiedzi to dycha murowana!

to brak dychy dla genialnej Mafia: The City of Lost Heaven.

Ja też się nad tym zastaniawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największe nieporozumienie (nie tylko dla mnie, sądząc po podobnych opiniach innych użytkowników forum), to brak dychy dla genialnej Mafia: The City of Lost Heaven.

DLa mnie Mafie jest najzwyczajniej grą dobrą i tylko dobra. Osobiscie nie znalazłem w nic co by mnie przykuło od monitora na troche dłuzej. A pozatym NUDNA !!

Drv3r-> Jeśli będzie 4 w CDA to maxx !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gb.Ottis

Dychę powinna dostać gra, która wnosi coś nowego do branży. Tak jak to było z grą "UNREAL". Na tamte czasy było to coś niesamowitego. A taki np HL2. Widziałem i jego i grę Chrome. Stwierdzam, że różnica w oprawie jest spora ale jednak żadne z nich na dychę nie zasłużyło. Gdyż GRAFIKA to nie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie skandalem było nie tyle nie danie HL2 dyszki, ale to, że nie dostał dychy mimo, jak było napisane w ramce, bo na to zasługiwał, lecz to, że Far Cry był nieoczekiwany, a o HL2 trąbiło się od lat. Według mnie nie można gry oceniać po jej kampani reklamowej. Gry powinno się oceniać jakie są, a nie obniżać je za to, że były bardzo oczekiwane, a podwyższać innym za to że nadeszły nagle. Popieram jednak dyche dla Far Crya. Według mnie dychy są przyznawane za mało odważnie, np. teraz SWAT powinien dostać dyszkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Blek, przejrzyj sobie ten topik nieco do tyłu... Jak znajdziesz hardkorowe posty Bro, RoZy'ego i moje, to będzie to znaczyło, że wpadłeś na dyskusję, która właśnie miała na celu określenie czy oczekiwania mogą mieć wpływ na ocenę gry... Nie doszliśmy do żadnego konsensusu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-Life 2 jest do bani. Osobiście grałem w dwie gry: Far Cry i Half-life. Stwierdzam, iż grą ciekawszą i bardziej grywalną jest Far Cry. Twórcy Half-Life się zbytnio nie popisali. Grafika jest zaiste ładna ale te widoki w Far Cry...Ach. To jest coś. a w Half-Life 2 to nic takiego mnie nie poruszyło. Half-Life 2 zdecydowanie NIE zasłużyło na "dziesiątkę". a Far Cry wręcz przeciwnie, dostało 10 i słusznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dołączam się do opozycji przeciwko ocenie dla Mafii. Niby ta liniowość. Przecież można było grać w Free Ride Extreme i to tylko jedna z wielu możliwości. A gdyby fabuła w kampani nie miała by być liniowa (a była tylko tam gdzie tego wymagała) to nic by nie zostało z tej świetnej historii (nie jeden film gangsterski się chowa). Grafa nawet teraz zadziwia, a kod był tak dopracowany, że na moim dawnym sprzęcie procesor 1GHZ, 256RAMu mogłem grać w 1024/768 i 32 bitach, no WYPAS NORMALNIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wyżej ktoś poruszył sprawę świetnej gry Mafia. Gra w Cd-Action dostała ocenę 9. Sądze, że powinna być 10. Grafika jak na tamte czasy była wyśmienita. Ale oprócz grafiki Mafia posiadała wspaniały klimat. Duuuże miasto i wiele modeli samochodów to przykłady zalet tej gry. A fabuła była chyba najlepsza jaka kiedykolwiek była w grze PC. Zagrałem w tą grę pierwszy raz chyba dwa lata po premierze i mi bardzo przypadła do gustu. zdecydowanie powinna być "dziesiątka", ale 9 to też w końcu ocena zadawalająca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 10 jednak zasługuje gra przełomowa, gra która wyrosła ni stąd ni z owąd. Nie przecze, Mafia jest grą bardzo dobrą. Fabułą w niej jest faktycznie bardzo dobra, teatr działań( czyt. miasto) wykonany solidnie, ale brakuje MI w tej grze wolności i czegoś co skłoniłoby mnie do ponownego jej przejścia( czego nie można powiedzieć o FC i VC, gdzie te gry przechodziłem po pare razy). Do Mafii można wrócić, a i owszem, ale zawsze będzie tak samo i tak jak z HL2, można się wyuczyć pozycji wszystkich wrogów i tylko iść i strzelać. Uważam, że Mafia jest grą bardzo dobrą, 9 się jej należała, lecz do 10 troche brakowało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 10 jednak zasługuje gra przełomowa, gra która wyrosła ni stąd ni z owąd. Nie przecze, Mafia jest grą bardzo dobrą. Fabułą w niej jest faktycznie bardzo dobra, teatr działań( czyt. miasto) wykonany solidnie, ale brakuje MI w tej grze wolności i czegoś co skłoniłoby mnie do ponownego jej przejścia( czego nie można powiedzieć o FC i VC, gdzie te gry przechodziłem po pare razy). Do Mafii można wrócić, a i owszem, ale zawsze będzie tak samo i tak jak z HL2, można się wyuczyć pozycji wszystkich wrogów i tylko iść i strzelać. Uważam, że Mafia jest grą bardzo dobrą, 9 się jej należała, lecz do 10 troche brakowało...

Po patchu, który niwelował zły system trafień (jak pamiętam trzy razy strzeliłeś kolesiowi w łeb z rewolweru, a ten był niewzruszony), ta gra zasługiwała na 10 i już. A przełom. GTA3 to może był przełom, co? Taki Driver, tylko troszeczkę lepszy! A tak, w statystykach u mnie się to wyraża:

GTA3 – przeszedłem raz, później zaintalowałem raz drugi i jakoś silnej woli do ukończenia mi nie wystarczyło.

Mafia – przeszedłem 2 razy, a teraz przechodzę trzeci raz (jestem w misji w kościele).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko te gry i przypadki, które szczególnie mnie zdziwiły...

MOIM ZDANIEM NIEZASŁUŻENIE 10 dostały m.in.

- Monsters. Inc - Bardzo średnia platformówka, którą ratują niezłe filmiki. Dla mnie - góra - 7.

- Neverwinter Nights - gra dobra, ale na 10 chyba nie zasłużyła. Za słaby SP. Ja bym dał raczej 8, 8+.

- Homeworld:Cataclysm - Tez lubię tą grę, ale powód jak na górze... Dla mnie 8.

-Far Cry - Czy grafika i fizyka starczą na 10...Moim zdaniem nie. Jak dla mnie 8.

GRA KTORE NIE DOSTAŁY 10, A POWINNY :

-Post Mortem - Absolutnie znakomita przygodówka. Nieziemski klimat...

-TOCA Race Driver2 - Najlepsza samochodówka w historii PC!! Dla mnie pewne 10!

Wszystkie wyżej napisane słowa są perfidnie i szczerze SUBIEKTYWNE ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba jedyne w czym sie z toba zgadzam to 10 dla NeverwinterNights .

Ciesze sie natomiast , ze tak niedoceniana gra jak NOLF 2 dostala dyche - zwyczajnie jej sie nalezalo.

Nie chce nikogo usprawiedliwiac , ale z perspektywy czasu widze , ze 10 dla FC rowniez bylo jak najbardziej sluszna decyzja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się również do opozycji w sprawie 10 dla Monsters INC. - panowie, wtopiliście z tą oceną totalnie - nic, tylko pożywka dla szukających wszędzie sprzedanych recenzji (znam takich).

Na szczęście redakcja przyznała się do tego błędu. Nie wiem co ich skłoniło do wystwienia takiej grze, TAKIEJ oceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry- tak sobie myslę, że tylko pierwsza połowa gry jest rewelacją. potem gra zmienia się w sieczenie mutantów.

Polecam Edytor Sandbox! ta rzecz wciaga, jest prosta w użyciu(pod warunkiem że przeczytałeś tuoriala)- juz kończę swój pierwszy dość ambitny projekt- podobizna Plazy Omaha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam , że najbardziej na ocene ,,10,, zasluzyla gra GTA:Vice City . Uważam , ze jest o jedna najleprzych gier naszych czasow. Gra szczyci sie niezla , komixowa grafika , oldkoloowa muzą (Michael Jackon ,Hall&Oates , Laura Branigan , Bryan Adams),oraz klimatem lat osiemdziesiatych. Grafika-7.10

Muzyka 10/10

Grywanosc 10/10

Srodki lokomocji - 9/10

:twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja optowałbym za 10 dla... Soul Reaver'a. Bardzo dobra (jak na ówczesne czasy) grafika, fenomenalna muzyka, wyraziste, mroczne postacie i genialny klimat składają się na obraz gry niebanalnej i w swojej surowości pięknej. Zemsta jest słodka... Nawet, jeśli SR ma jakieś wady- nikną one w obliczu jednej zalety- FABUŁY! Jedna z najlepszych w historii nie tylko gier, ale i ogólnie twórczości ludzkiej ;].

Ogólnie:

Grafika: 8/10

Muzyka: 9/10

Klimat: 10/10

Fabuła: ponad skalą

Grywalność: 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...