Skocz do zawartości

10-tki w CDA


Smuggler

Polecane posty

Zgadzam się z oceną gry MAFIA, powinnaby dostać 1010

Po I Kapitalny, tętniący życiem świat

II Niesamowita grafika ( gra wyglądała jak film)

III Kapitalna muzyka starych czasów ( chociaż metalem jestem przypadła mi do gustu)

IV Bohater z krwi i kosci a nie jakiś tam dresiarz jak w GTA

V Doskonała fabuła idealnie przypominająca klimat lat 30

Poza tym kolejną dychą obdzielił bym GOTHIC I

A dlaczego nie bede pisał, bo każdy fan wie o co chodzi

Doprawdy nie wiem dlaczego gothic i mafia dychy w CDA nie dostały

Może jakieś wytłumaczenie autorów recenzji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość plazmaster

Według mnie dychę powinny dostać:

-Call of Duty, jedna z nielicznych gier, które trzymałem baaaardzo długo na dysku i przechodziłem chyba 4 razy, poza tym genialna grywalność i rewolucyjny dźwięk

-Star Wars: Knights of the Old Republic, za świetny klimat, niezemską grywalność, liczne questy i ogólnie ogrom możliwości, np. rozwoju bohatera.:D

-Prince of Persia, idealnie dopasowana grafika to klimatu gry, mistrzowski szlif, perfekcyjne zrealizowanie pomysłu władania czasem, animacje bohatera i akrobacje.

Dzięsiątek nie powinny dostać:

-Neverwinter Nights, grałem-rzeczywiście świetna, ale po prostu nie na tyle, żeby 10. Jak dla mnie 9/9+, bo jednak czegoś tu brakowało do rewolucji.

-Grand Theft Auto 3, wytłumaczenie proste - zgadzam się z oceną GTA:Vice City, a GTA3 było jednak gorsze. Więc max jak dla mnie 9-.

- Aha no i oczywiśćie Monster, Inc. (chyba wiadomo dlaczego) 8):D Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kijasS
-Call of Duty, jedna z nielicznych gier, które trzymałem baaaardzo długo na dysku i przechodziłem chyba 4 razy, poza tym genialna grywalność i rewolucyjny dźwięk

Nie zgadzam sie... Call of Duty jest rzeczywiscie swietna, ale nie rewolucyjna. A grywalnosc jest bardzo subiektywna. Ja przeszedlem raz i raczej mialem dosyc...

-Neverwinter Nights, grałem-rzeczywiście świetna, ale po prostu nie na tyle, żeby 10. Jak dla mnie 9/9+, bo jednak czegoś tu brakowało do rewolucji.

Tutaj sie zgodzie, bo o ile multi btc moze jest rzeczywiscie genijalny to single jest raczej przecietny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty, jedna z nielicznych gier, które trzymałem baaaardzo długo na dysku i przechodziłem chyba 4 razy, poza tym genialna grywalność i rewolucyjny dźwięk

Ja też dosyć długo pogrywałem w CoD z braku innych gier pod ręką. Jednak co do grywalności to jest ona wysoka, ale po raz kolejny (niby, że mamy kompanów), to sami wygrywamy wojnę (walimy z bazooki, jeździmy czołgiem i dzierżymy snajperkę). Nie pojawiała się jeszcze taki shooter wojenny, gdzie to my jesteśmy szarym żołnierzykiem (nie wiem, jak tam BiA). Ale przyznać muszę, iż dzwięk ja, dla mnie jest znakomity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięsiątek nie powinny dostać:

-Grand Theft Auto 3, wytłumaczenie proste - zgadzam się z oceną GTA:Vice City, a GTA3 było jednak gorsze. Więc max jak dla mnie 9-.

Ale ty na to patrzysz z perspektywy czasu. Wtedy nie wiedzieliśmy że mogą być gry lepsze i zrobione z większym rozmachem. Jak na tamte czasy gra sobie zasłużyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to 10 powinna dostać taka mało znana gierka (ostatnio ją w jakimś pisemku dali) Anachronox. Ta wspaniała muzyka... Grałem co prawda tylko w demko, ale za to... przez miesiąc! Codziennie przełaziłem to półgodzinne? godzinne? demko. A muzyczkę z pierwszego levelu miałem cały czas puszczoną w Winampie. Coś rewelaycjnego! Wolę nie myśleć co by się ze mną stało gdybym miał pełną :]

Inna giera, której dycha by się należała, to Championship Manager Season 03/04. Czwórce było blisko do doskonałości - 03/04 tą doskonałość osiągnęła. Gram w nią już od ponad roku, i ciągle mi się nie nudzi. Aktualnie mój nr. 1 na liście gier wszechczasów (pod względem "ile-w-nią-grałem").

Kolejna giera, która dychę powinna dostać to FIFA 98. Nie wiem, co w niej takiego, ale nawet po siedmiu latach od kiedy ją poznałem zdarza mi się w nią grać! Po prostu: najlepsza część Fify. Absolutnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie by ta gra była recenzowana w cda, ale ona zasłużyła sobie na 10.

Chodzi mi o Deer Hunter 2004. Dużo sie nakombinowałem, żeby ją zdobyć ale warto było 6 miesięcy w nią już pogrywam. Animacja zwierząt, ich ilośc, edytor map - CUD MIÓD.

Może kiedyś nie będę jej musiał zamawiać w zagranicznych sklepach internetowych...

DYCHA jaki nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. GTA: VC było słabsze od GTA 3. Tak uważam ja, kilim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A według mnie na pewno 10 nie powinno dostać CoD i MoH

Popieram gry Blizzarda bo są najlepsze!szczególnie WoW i W3+dodatek to to są klasyki!!!!a 10 dla nich głównie za fabułe , świetną gre multi i oprawe graficzną do tych gier bo to do nich pasuje(możecie się ze mną

zgodzić)choć mały niedosyt jest.!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale diablo 2 to 10 bym dał

dostałem diablo to się mi znudziło jak miałem 35lvl mag all czarów na 15lvl i najlepsze prawie rzeczy 2,5 tygodnia grałem.!>

Ojojojoj!!! Nie wiem, czy ktoś już ci to uświadomił, ale gdy ty z takim zacięciem grałeś w Diablo, rozdawali mózgi! Biegnij, może coś zostało! Chyba widziałem, że nikt nie ruszył mózgu Anora Malnego :twisted:

(dowcip zrozumiały dla fanów Mela Brooksa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie na pewno 10 nie powinno dostać CoD i MoH

Popieram gry Blizzarda bo są najlepsze!szczególnie WoW i W3+dodatek to to są klasyki!!!!a 10 dla nich głównie za fabułe , świetną gre multi i oprawe graficzną do tych gier bo to do nich pasuje(możecie się ze mną

zgodzić)choć mały niedosyt jest.!?

Dyszki dostają gry wybitne, wnoszące coś do gatunku. Aby gra dostała 10 musi być pod każdym względem doskonała. Gra nie może dostać dychy tylko za fabułe, która w W3 wcale nie był świetny, ponadto gra nie miała zbyt dobrej grafy, była kolejnym szablonowym RTS-em takim samym jak setki innych, rozgrywka była prosta. Po graniu w RTS-y dochodzę do wniosku, że 90% z nich to zręcznościówki a nie strategie.

Medal na dyszkę nie zasługiwał za babole, a CoD nie był grą na dyszkę gdyż był tylko tym czym miał być medal a za takie coś gra nie może dostać dychy, pozatym był za krótki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gemfan:)
Zgadzam się z oceną gry MAFIA, powinnaby dostać 1010

Po I Kapitalny, tętniący życiem świat

II Niesamowita grafika ( gra wyglądała jak film)

III Kapitalna muzyka starych czasów ( chociaż metalem jestem przypadła mi do gustu)

IV Bohater z krwi i kosci a nie jakiś tam dresiarz jak w GTA

V Doskonała fabuła idealnie przypominająca klimat lat 30

Poza tym kolejną dychą obdzielił bym GOTHIC I

A dlaczego nie bede pisał, bo każdy fan wie o co chodzi

Doprawdy nie wiem dlaczego gothic i mafia dychy w CDA nie dostały

Może jakieś wytłumaczenie autorów recenzji

Wymieniłeś 5 powodów, a nie wymieniłeś tego najważniejszego- klimatu samej gry. NIESAMOWITY. Nie rozumiem, dlaczego recenzent czepiał się jazdy autem. Owszem, była wolna, ale mi się bardzo podobało, że twórcy postawili właśnie na ten element. No i ten wspaniały wyścig. A całą fabułę pamiętam, pomimo iż w tą grę grałem półtora roku temu. Jak dla mnie kandydat nr1 do 10-tki w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że 10 powinna być wystawiona wtedy, gdy większość recenzentów wystawi pochlebną dla danej gry opinie.No i oczywiście opinia autora recki.

W wypadku, gdyby było tak, jak to opisałeś- połowa gier w CD-A dostałaby 10/10...

Jasno określone przecież jest, że najwyższa ocena zawsze wystawiana jest "zbiorowo"- recenzent może dać do niej tylko nominację- i jeśli zostanie poparty przynajmniej przez 2 innych redaktorów- ocena zostaje przyznana, a na grę spływa sława i prestiż ;].

Popieram gry Blizzarda bo są najlepsze!szczególnie WoW i W3+dodatek to to są klasyki!!!!a 10 dla nich głównie za fabułe , świetną gre multi i oprawe graficzną do tych gier bo to do nich pasuje(możecie się ze mną

zgodzić)choć mały niedosyt jest.!?

Co do WoW- nic nie mogę powiedzieć, bo (jeszcze?) w niego nie grałem, niestety... Ale ja trzeciej części Warcraft'a 10 bym nie wystawił. Nie powaliła mnie, a powinna to zrobić, skoro jest tak świetna...

Swoją drogą- Blizzard to po prostu wytwórnia cudów... Czy ktoś potrafi mi wymienić choćby jedną grę stworzoną przez nich, która NIE stała się hitem? :)

Tutaj pozwolę sobie na mały off-topic, jeśli już przy WoW jesteśmy...

Ostatnio kupiłem sobie Play'a (dali Syberię, więc warto było ;]). I w tym o to czasopiśmie była recenzja World of Warcraft. Ocena: 9. Co w tym dziwnego? No... na pierwszy rzut oka- nic. Ale minusy, które zostały przez recenzenta wymienione po prostu mnie rozbiły... O ile do pierwszego (schematyczne questy) można (na siłę ;]) się nie przyczepić, o tyle dwa następne: miesięczne opłaty (!) i konieczność posiadania połączenia internetowego (!!!) mnie po prostu zabiły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyche według mnie powinna dostac gra... hmm... rajd na berlin!! wspaniała grafika, grywalność, i żywotnośc!! :P :P a tak na serio to moim zdaniem 10 powinien miec call of duty, ta gra naprawde mnie wciagła no i to zajkonczenie:

PODCZAS ROBIeNIA TEJ GRY NIE UCIERPIAŁA ZADNA KROWA. heheh kto nie przeszedł nie wie o co chodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike--> Ja, choc przeszedlem CoD i to nie raz, nie wystawilbym tej grze 10/10. Po pierwsze do minusow zaliczylbym niesamowita, cholerna skryptowosc programu. Nie sposob zaprzeczyc, ze wszystkie sytuacje aranzowane sa za pomoca skryptow, to wszystko sprawia wrazenie krecenia filmu z upierdliwym scenarzysta jak to okreslil ktorys z redaktorow, z okazji recenzowania United Offenisve. Po drugie slaby design wielu plansz jak chocby wyrzutnia V2, Oboz jeniecki, kanaly, warszawa, stacja kolejowa i jeszcze by sie znalazlo pare. Poza tym ze gra ma niektore misje naprawde genielne, to jest bardzo latwa i krotka :( Moim zdaniem te wady, ktore wymienilem, juz na wstepie eliminuja CoD do walki o najwyzsza ocene.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa następne: miesięczne opłaty (!) i konieczność posiadania połączenia internetowego (!!!) mnie po prostu zabiły...
Sa ludzie i taborety, coz poradzisz, maaan :> Od siebie dodalbym koniecznosc posiadania monitora i myszki na dodatek ;]
CoD
Gra tylko na jeden raz, lecz cholernie grywalna jest. Radochy jest niemalo, tego nikt nie zaprzeczy, jednak za te wszedobylsko wnerwiajace skrypty [ich moc dostrzeze ten, co na quick save jedzie]duzy minus. 9 z minusem ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 w cda z ktora sie w pelni zgadzam to gta:vc kurcze jak ta gra wciagala. teraz nawet na nia nie patrze! GTAVC do domu, niech żyje GTASA! (nie, nie jestem piratem. po prostu mam ps2! :twisted: )

No i jeszcze Call of Duty, chociaz mniej zasluzone od gtavc bo gra byla po prostu za krotka! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, czy Brothers in Arms dostanie dychę, bo juz wyszło. Grałem u kumpla i wymiata, panowie. Cudownie proste sterowanie (troche bardziej skomplikowane niż w Freedom Fighters, ale i gra jest bardziej taktyczna), grafika i grywalność wymiatają. Szkoda tylko, że nie ma muzyki z Kompanii Braci :wink: CoD idzie do domu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, czy Brothers in Arms dostanie dychę, bo juz wyszło. Grałem u kumpla i wymiata, panowie. Cudownie proste sterowanie (troche bardziej skomplikowane niż w Freedom Fighters, ale i gra jest bardziej taktyczna), grafika i grywalność wymiatają. Szkoda tylko, że nie ma muzyki z Kompanii Braci :wink: CoD idzie do domu :P

Poiwem tylko, ze gra wzbudzila STRASZNE emocje w redakcji, zalecam lekture Gamewalekra... w nastepnym nr oczywiscie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...