Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #30: Smocze jajo

Polecane posty

post-96224-1258141251_thumb.jpg

w zeszlym roku naszkicowalam tego slicznego smoczna :wink:;]
a teraz jakos ostatnio jak robilam porzadek w moich pracach, to znalazlam rysunek, pomalowalam akwarelka :laugh: pyknelam mu zdjecie, i poszlo na konkurs.
prosze docencie moj trud i wysilek jaki w to wlozylam, bardzo lubie smoki, raz nawet jednego ujezdzalam, :cool:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się podoba moja fotka? Czekam na komentarze i nic... To znaczy, że jest lipna???

Jak już kiedyś ktoś mówił, takie pytania jak np."jak się podoba moja fotka?", "co sądzicie o moim zdjęciu?" od razu kwalifikują się pod ocenę 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
post-96224-1258141251_thumb.jpg

w zeszlym roku naszkicowalam tego slicznego smoczna :wink:;]

a teraz jakos ostatnio jak robilam porzadek w moich pracach, to znalazlam rysunek, pomalowalam akwarelka :laugh: pyknelam mu zdjecie, i poszlo na konkurs.

prosze docencie moj trud i wysilek jaki w to wlozylam, bardzo lubie smoki, raz nawet jednego ujezdzalam, :cool:

http://www.elfwood.com/~nelson/Baby_dragon.3078408.html

Pyk Pyk... Pok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie wpadł na GENI(T)ALNY pomysł:D A tak wgl to czemu niby przez to, że się spytałem czy moja fotka jest zła to od razu jeden? Przecież tylko się pytam czy się podoba ponieważ to moja druga praca w WEEKENDOWYM KONKURSIE i po prostu pytam o zdanie lepszych od siebie jak im się podoba moja praca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A oto przybył na Ziemię smok ognisty i złożył swe jajo w kraju gdzie ludzie życzliwi i mili - w Polsce. To oni "gorąco" go przyjęli i postanowili wychować... Zanim jednak to nastąpi, smok czeka i dojrzewa w swym jaju by pewnego dnia zbudzić się...."

PS to mój pierwszy raz na weekendowym konkursie :huh: proszę o wyrozumiałość w ocenie :smile:

post-93701-1258142439_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
PS to mój pierwszy raz na weekendowym konkursie :huh: proszę o wyrozumiałość w ocenie :smile:

Ty się lepiej módl, żeby Alexkaktus miał dużo wyrozumiałości dziś... To on tu jest głównym, naczelnym piromanem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wgl. Popatrzmy na konkurs na ostrze assassyna. Tam jest pełno spamów gdzie każdy spamuje, żeby zobaczono jego film. I to go dyskwalifikuje? Niekoniecznie jeżeli ma niezły film. A gdy idziemy targiem i przechodzimy koło straganów gdzie pracujący tam ludzie chwalą swoje towary jak najbardziej mogą? Niech ich zamkną wszystkich bo w mojej ocenie zasługują na mniej niż zero tak? Jeżeli mają niezłe towary to chyba mogą to zachwalać... A ja tam jestem z tej fotki zadowolony i tylko chciałem, aby ktoś taki jak MARZENIE Asgaroth, the converse czy Mckov wypowiedział się o mym zdjęciu.... i tyle:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wgl. Popatrzmy na konkurs na ostrze assassyna. Tam jest pełno spamów gdzie każdy spamuje, żeby zobaczono jego film. I to go dyskwalifikuje? Niekoniecznie jeżeli ma niezły film. A gdy idziemy targiem i przechodzimy koło straganów gdzie pracujący tam ludzie chwalą swoje towary jak najbardziej mogą? Niech ich zamkną wszystkich bo w mojej ocenie zasługują na mniej niż zero tak? Jeżeli mają niezłe towary to chyba mogą to zachwalać... A ja tam jestem z tej fotki zadowolony i tylko chciałem, aby ktoś taki jak MARZENIE Asgaroth, the converse czy Mckov wypowiedział się o mym zdjęciu.... i tyle:D

I coż ja takiego mogę powiedzieć? Ano tyle, że Mckov ma swoją dyrektywę i pytanie Go o zdanie w sprawie zdjęcia to bardzo chybiony pomysł. Do tej pory tak było i chyba za wiele się w tym konkursie nie zmieni. Nie wiem czy istnieje także jakaś zasada Asgarotha, ale i ja mam już swoją regułę. Odnosi się ona co prawda do nietypowych komentarzy lub zachowań i gdybym się bardzo uparł, to pytanie Mckova o zdanie, gdy wiadomo powszechnie, że istnieje dyrektywa Mckova podpada pod regułę theconverse'a. :happy: Skomplikowane, ale jak znam życie, to Asgaroth wyjaśni to za pomocą stworzonej przez siebie zasady. :tongue: A tak na poważnie, to osobiście wypowiadam się tylko w komentarzach w konkursowych tematach lub na blogu. Tutaj nie udzielam się praktycznie wcale, prócz wstawiania zdjeć oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Bo już widzę tu pare mocno obrobionych fotek, które pewnie i tak przejdą przez selekcje...

trzy razy przepełzłem przez temat... I ja nie widzę żadnych MOCNO obrobionych fotek... Ba... Osobiście nie widzę żadnej pasującej... Może tak, pomimo tego, że to niegrzecznie, wskażesz palcem te o których myślisz?

Nie wiem czy istnieje także jakaś zasada Asgarotha...

Asgaroth, jak każdy ma swoje zasady. Nie toleruje domagania się uwagi. Jeśli ktoś ma skomentować, to to zrobi i bez proszenia się... Tyle

Skomplikowane, ale jak znam życie, to Asgaroth wyjaśni to za pomocą stworzonej przez siebie zasady.

A czy tu trzeba coś tłumaczyć? Wszystko jest jasne... Przynajmniej dla mnie

Dopiero teraz doczytałem... o_O

A ja tam jestem z tej fotki zadowolony i tylko chciałem, aby ktoś taki jak MARZENIE Asgaroth, the converse czy Mckov wypowiedział się o mym zdjęciu.... i tyle:D

Mówcie mi MARZENIE >:)

A tak poważnie... Zdjęcie jak zdjęcie... Nie ma żadnych wodotrysków. Ot kolejne zdjęcie ze słońcem w roli głównej. Kolorystyka przyjemna dla oka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlaZkHunTer

http://funfire.de/lustige/bilder-23378-lachende-eier.html

TanDeta

http://images31.fotosik.pl/141/9576498deaa391d9med.jpg

http://www.elfwood.com/~nelson/Baby_dragon.3078408.html

Nildur

http://www.emasbeardeddragons.co.uk/wp-con...agon-eggs-3.jpg

Wymienione powyżej osoby proszę o wytłumaczenie się z zamieszczonych zdjęć. W przeciwnym razie wystawię ostrzeżenia.

Osoby, które zauważają, że zdjęcia są z netu itd, proszone są o raportowanie i niedopisywanie się do tematu w formie "oszukujesz [link]".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...