Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #30: Smocze jajo

Polecane posty

A oto i moje smocze jajo...( Tak nawiasem: moja mama dostała je na wielkanoc od cioci, która ma strusią... tfu smoczą fermę podrasowałem je trochę i wyszło to co widać :wink:)

http://img4.imageshack.us/img4/5803/mrbone.jpg

Jajko kurze dodałem żeby można było oszacować wielkość tego smoczego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Moją fotkę dedykuję AsgarothDaFae.

Widzisz wystarczy odrobina czułości i poświęcenia, a hodowanie smoków stanie się przyjemnością ;)

Tak to niestety jest... Za dużo promieniowania ze sprzętów elektrycznych, za mało chromu, bromu, czy diabli wiedzą czego... I łapy się trzęsą... A przez to marny ze mnie smokohodowca :)

Swoją drogą... Cholernie dobre zdjęcie... Tylko to poruszenie dloni tak trochę... No jakoś mnie po oczach bije ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
no niestety maleństwo się strasznie wierciło, starałem się utrzymać jajo nieruchomo ale nie wyszło ;)

Mimo to cholernie klimatyczne zdjęcie... i pewna wysoka ocena

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że się spodoba. Tylko proszę nie bądźcie krytyczni gdyż to mój debiut. Przeczytajcie całe i oceniajcie .

http://img690.imageshack.us/img690/5367/bloodstain.jpg

P.S. Za dużo ważyło i na forum by nie weszło.

P.P.S. Na podstawie CD-Action-a można oszacować wielkość jaja;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja, to racja. Po co oszukiwać? Wystarczy trochę chęci, aparat i kilka minut. Po chwili jest zdjęcie. Co ta za wysiłek? Mi osobiście wystarczyło 5 minut i już miałem zdjęcie na forum. Osobiście nie rozumiem tego. Pewnie ludzie dłużej szukają, niż robiliby zdjęcie. Ale co mi do tego, skoro tak robią to ich problem, nie mój (mniejsza konkurencja). :happy:

Edit: Mckov nie chodziło mi o to, że szybko zrobiłem, tylko o to, że lepiej zrobić i mieć satysfakcje niż oszukiwać i być zdyskwalifikowanym. Ja posłużyłem tylko za przykład, że jak masz pomysł (nawet marny) to możesz szybko zrobić. Wiadomo, że komuś to więcej czasu zajmuje. Niektóre pomysły są czasochłonne i rozumiem to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Mam nadzieję że można dodawać tła

I kwestia ostatnia - programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

dopuszczalna obróbka zdjęcia, to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnię. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać, itd.

przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Czytanie ze zrozumieniem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wgl. Popatrzmy na konkurs na ostrze assassyna. Tam jest pełno spamów gdzie każdy spamuje, żeby zobaczono jego film. I to go dyskwalifikuje? Niekoniecznie jeżeli ma niezły film. A gdy idziemy targiem i przechodzimy koło straganów gdzie pracujący tam ludzie chwalą swoje towary jak najbardziej mogą? Niech ich zamkną wszystkich bo w mojej ocenie zasługują na mniej niż zero tak? Jeżeli mają niezłe towary to chyba mogą to zachwalać... A ja tam jestem z tej fotki zadowolony i tylko chciałem, aby ktoś taki jak MARZENIE Asgaroth, the converse czy Mckov wypowiedział się o mym zdjęciu.... i tyle:D

Dyrektywa McKov'a dotyczy tylko konkursu WWWekendowgo. Na filmach się nie znam. Montaż, synchronizacja ścieżki dźwiękowej, reżyseria to dla mnie puste pojęcia.

Jeżeli towar [fota] jest dobry, nie trzeba go zachwalać.

Zachwalać możesz -oczywiście. Ale ja mogę też mieć swoje podejście do zachwalania, prawda?

Jeżeli fota jest dobra, to na pewno ją skomentuję, bez dodatkowej zachęty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...