Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Grałem tylko na Strike on Karkand, ale już mogę powiedzieć, że to jedna z fajniejszych map w całej grze. I wydaje mi się, że jakoś więcej tu destrukcji, niż w mapach z podstawki... Szkoda tylko, że po ostatnim patchu dosyć często wywala mnie z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magi bugów Battlefielda 3 ciąg dalszy.

Zabił mnie koleś nożem, zrespiłem się na Beaconie, którego nie zniszczył. ALE! Jak ja go już knifiłem (była animacja) to on mnie najzwyklej w świecie zastrzelił! Porządnie się wkurzyłem ... I czy można jakoś sprawdzić, ilu graczy zabrało nasze nieśmiertelniki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie ostatnio w MW3 (niby dokładnie to samo tylko lekko ulepszone ale i tak osłodziło mi to gorycz B3 [skopany multi,Co Op, masę bugów a multi wcale nie takie lepsze od MW3]). Ostatecznie B3 bardzo zraził mnie do serii i już nigdy więcej nie uwierzę obietnicom EA (obiecywali złote góry a wynikiem tego był totalny kiep nie mający niczego godnego uwagi poza trybem multi na PC. Jak dla mnie to największe rozczarowanie roku (zwłaszcza że EA tak zrobiło z siebie fajniejszych, lepszych i nowocześniejszych od Activision). Naprawdę wierzyłem że w końcu call zostanie zdetronizowany A w finale to call okazał się lepszy (zarówno zdaniem recenzentów jak i graczy na świecie).

Ps. Ciekawe czy przy następnym starciu typu B3 vs MW4 EA będzie znowu takie cyrki urządzało? Jeśli tak to znaczy to tylko jedno: "Panowie z EA Jesteście kretynami"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Fajnie by było, jakbyś jeszcze się trochę rozpisał. Bo skrytykowałeś wszystko, po czym stwierdziłeś, że mw3 lepsze. Co do recenzentów, to wszędzie gdzie patrzę mw3 ma niższą ocenę od bf3, chyba tylko cd-a wystawiło wyższą ocenę codowi, niż nowemu bf'owi, no ale przecież "lotki w samolocie się nie ruszają", a za taki błąd grze nie można dać wysokiej oceny.

Wracając do tematu, w BtK mało grałem, ale mapy są zrobione dużo lepiej niż te oryginalne z bf3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w finale to call okazał się lepszy (zarówno zdaniem recenzentów jak i graczy na świecie).

Dwa razy kłamstwo. o ile można zrozumieć recenzje tzw profesjonalnych recenzentów (którzy za gierkę płacić nie muszą, a jeszcze im płacą za granie w nią, i tylko można mieć nadzieję, że robi to wyłącznie wydawca pisma) to ogromna większość nabywców mw3 pożałowała swojego wyboru (zobacz np. metacritic - tak, tak nawet konsolowcy), i o kokosach związanych z masowym wykupem elite czy kolejnych dlc może acti w tym roku zapomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, mają w sobie "to coś". Aż mi się przypomniały chwile spędzone w... Play4Free. :D Tylko że w P4F, mimo iż to te same mapy (poza Wake, którego we Free nie ma), są jakby inne. Choćby Sharqi. W P4F nie ma na niej pojazdów, w BtK są. Ale i tak te mapy są lepsze niż podstawowe. Szkoda tylko, że nie ma mapy wyłącznie dla piechoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu paru rundek w b2k doszedłem do wniosku, że do podstawki to wróce chyba tylko na granice i czasem na metro, aby sobie "poexpić". W BF2 ani p4f nie grałem więc nie wiem jak tam wyglądały, ale w bf3 poprostu miażdżą :) Zakup Edycji limitowanej jednak się opłacił:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się głowię, jak zdobyć 5 wskazań laserem, skoro nie mam w żadnej maszynie nie mam odblokowanego ulepszenia na namierzanie laserem ... ale to mój problem :D

Na mapach jeszcze nie grałem, bo kończyłem wbijać 300 zabić do M39 EMR. I mam ;) Teraz tylko odblokować wskaźnik laserowy, i odblokować L96. A to będzie nieco hardcore, bo trza ubić 5 nożem ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że się wcinam, ale to chyba za mała pierdółka na nowy temat. Czy wy też nie możecie zalogować się na Origin? Konto mam od dawna, ale go nie używałem. Właśnie kupiłem BF'a i... nie mogę się zalogować(jakieś problemy z serwerem). Czytałem, że we wtorki czasem robią jakieś prace konserwacyjne, ale chętnie bym postrzelał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....ja mam teraz podobny problem...tylko pisze,że błędny Origin ID,e-mail lub hasło...mam nadzieję,że niedługo to naprawią bo na pewno hasło,e-mail i Origin ID są ok.

A co do samego dodatku muszę powiedzieć-SUPER !

Na razie testowałem wszystkie oprócz Sharqui Peninsula,ale Gulf of Oman i Wake Island żądzą ! Ogromna ilość pojazdów,64 graczy i 7 punktów kotrolnych to jest to :D.Normalnie chaos na tych mapach (w pozytywnym sensie).Tylko kumpel na Skypie wrzeszczał,że nie pozwalają mu wejść na dźwig na Gulf of Oman i posnajpić xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeh... EA złapało minusa już na samym starcie. Zrobiłem wszystko co miałem dzisiaj do roboty i przed chwilą skoczyłem do empiku. I właśnie dzisiaj, właśnie tego dnia kiedy postanowiłem wydać to 130 zł i w ramach odstresowania postrzelać do Rusków, Origin ma jakąś awarię. Zaczynam rozumieć piratów... Twórcy wciskają masę aplikacji, które mają nas uszczęśliwić, a które tylko zatruwają życie. Identyczny problem miałem wcześniej z Assassin's Creedem 2 (z podobnym programikiem od Ubisoftu). Rozumiem, że muszą czasem przeprowadzić jakieś prace konserwacyjne, co nie zmienia faktu, że mnie to po prostu... wkurza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie przeciez napisane w Battlelogu na gorze "NOTICE: We are performing maintenance on the game in general at the moment. We will keep you updated on the progress."

Tak wgl z innej beczki to wyczytalem gdzies ze gracze posiadajacy status weterana beda mieli kolorowe niesmiertelniki , ja, nie chwalac sie, mam szósty status ,a jedyne co za to dostalem to te niesmiertelniki bf2,2142,bfbc2 itd. czy to o to chodzilo , bo kolorowe za bardzo nie sa :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy gamerankings i metacritic się kłania (tam gromadzą wszystkie recenzje z całego świata Ponadto patrz głównie na edycje konsolowe (Pc stanowi margines branży i prawie nikogo nie obchodzi) O ilości fanów nie ma co w tym temacie w ogóle dyskutować- wystarczy porównać sprzedaż obydwu gier. Po prostu się pogódźcie z faktem że B3 sromotnie przegrał z MW3 (grałem w obydwa tytuły i B3 po tym co zapowiadali to jedna wielka pomyłka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B3 wcale trudny nie jest :/ Poziom trudności podobny (moim zdaniem) W obydwu częściach. Ale że zdarzają się psychofani danego tytułu to nie wytłumaczysz im... W każdym razie W CoDie jest pełno zwrotów akcji, niezła strzelanina, świetna grafika itp. a przy B3 po prostu ziewałem (multi na pc owszem niezłe ale reszta gry skopana po pełnej linii)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nudysław

Racja, że BF 3 sromotnie przegrał z MW3. W kwestii sprzedanych kopii i single. Bo na każdym innym kroku miażdży go. Przynajmniej dla mnie tak jest. I co by nie było, zagrywałem się w CoD WaW, MW2, a nawet sławetne 4someone MW. Jeśli mam znów przyjąć to co w MW2 było po delikatnym liftingu, pod nazwą MW3, dziękuje bardzo. A to, że PC jest marginesem. Cóż, porównaj sobie BF 3 na PC i konsole. Jest różnica :trollface: ?

Udało mi się 5000 pkt zgarnąć myśliwcem. I czy mi się tylko zdaje, czy P-Z jest lekko zabugowany? Dziś kilka razy trafiłem w cel, a hitmarkera nie było @_@.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alaron12345

Możesz w ogóle się zalogować i wejść na serwer? To i tak masz powód do radości :). Jak ja mam problemy z kickami w różnych grach to aktualizuję sobie PB. Przeważnie pomaga. Chociaż może to wina tych problemów z serwerami Origin, pojęcia nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nudyslaw: Całkowity brak argumentacji, z twojej strony (jak i zaczęcie obrazy innych użytkowników, po próbie podjęcia normalnej dyskusji), nasuwa mi myśl, że jesteś trollem i fanboyem serii cod. Tak też, idąc tym tokiem myślenie, razem zdajemy sobie dobrze sprawę, że próby wytłumaczenia ci czegokolwiek to jak walenie głową w betonową ścianę, aby stać się inteligentniejszym. Kończąc tą dyskusję powiem tyle, że to, że mw3 się dużo lepiej sprzedał o niczym nie świadczy. Ludzie i tak go będą zawsze kupować , a ta seria się wypaliła. Mw3 posiada najgorsze mapy w całej serii. Ciasne labirynty, w których skill, to ostatnio rzecz, którą gracz potrzebuję, a szczęście jest tu główną rzeczą do wygranej. Gra zmieniła się w bezsensownego "berka", w którym ciągle umierasz, a przy tym fragujesz (tu pewnie ktoś powie, że zawsze tak było, ale nie, nie było, kiedyś, jeśli było się naprawdę dobrym wykręcało się wyniki 30:4, a prędkość gry pobijała nie jeden film akcji. 2 heady na wejściu, granat błyskowy przez okno, wskok przez okno, i koszenie 4 ogłuszonych przeciwników samymi headami, po czym jeszcze obrót o 80 stopni, i ustrzelenie kolejnego przeciwnika. Jak to wygląda teraz? idziemy, idziemy, zabijamy kogoś, wlatuje granat przez okno, nie mamy szans ucieczki, odradzamy się, dostajemy od kogoś w plecy, znowu się odradzamy, zabijamy kogoś, ktoś wylatuje z boku i tak w kółko).

Udało mi się 5000 pkt zgarnąć myśliwcem. I czy mi się tylko zdaje, czy P-Z jest lekko zabugowany? Dziś kilka razy trafiłem w cel, a hitmarkera nie było @_@.

Ja już do myśliwca nie mam siły. Działko (podstawowych) jest żałośnie słabe, i po całej serii, czołg traci 19 hp. Zostało mi jeszcze 1000 punktów do FFAR, ale nie specjalnie mam siłę je zdobywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...