Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Dla mnie te zmiany, szczególnie osłabienie jetów i AA względem AC-130 są bardzo fajne.

W ogóle zrobiłbym do Kanonierki coś takiego:

-są w niej flary dla dwóch strzelców

-jeden ma 105, drugi 40mm

Dodałbym jeszcze dwa dodatki, mianowicie Radar i Maskowanie.

Radar by miał jeden strzelec, a maskowanie drugi.

Nieraz dobijają ludzie jak do Stingerów czy Igieł się dorwą i tylko namierzanie słychać, a flary muszą się zregenerować. Maskowanie trochę by pomogło.

A radar? Wiadomo po co. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany jak najbardziej na lepsze. Z jednej strony osłabienie kanonierki na Rushu, gdzie była trochę za mocna (szczególnie jej czas odrodzenia), z drugiej, wzmocnienie jej na podboju, gdzie przez samoloty oraz działka AA była latającą trumną.

@UP: Czy tak to już nie wygląda? Obaj strzelcy mają flary (po "jednym" odpaleniu) i obaj używają różnego uzbrojenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: No, ja napisałem, że tak jest przecież.

I dodałem, żeby dodali maskowanie dla jednego strzelca i radar dla drugiego. :D

Btw. Wkurza mnie to, że przy próbie logowania się na Origin lub Battlelog wyskakuje "nieprawidłowy adres e-mail lub hasło".

Nie mogłoby być napisane, że nie można się zalogować z przyczyn technicznych? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rudy12:

W ogóle zrobiłbym do Kanonierki coś takiego:

-są w niej flary dla dwóch strzelców

-jeden ma 105, drugi 40mm

To mimo wszystko, brzmi tak, jakbyś proponował to dodać, a nie mówił, że to już jest ;) .

Wracając do tematu, to bardzo przydałby się notki o przerwach technicznych, bo często człowiek próbuje się logować kilka(naście) razy, bez wiedzy, że nie jest to problem po jego stronie, a po stronie EA/Origin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co mamy tu omawiać? Chodzi o bf3 więc na upartego każdy post traktujący o multi można wywalić z dedykacją moda "takie posty proszę umieszczać w dziale "gramy w sieci"". Ktoś się pofatygował dostarczyć nam nieco informacji i już obtrzask zbiera. To mam przeczesywać wszystkie strony w poszukiwaniu newsów ale nie forum? Tak btw to jak ma wyglądać komentowanie zmian w grze? Coś w rodzaju "słuchajcie, te zmiany, no wiecie o które chodzi to wam się podobają czy może bardziej te drugie, no wiecie też o które mi chodzi". I broń Boże słowa "patch" bo to już zalatuje newsem, a w takich to piotrek na stronie głównej się specjalizuje. Znaczy próbuje się specjalizować, ale częściej śmiech wzbudza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwerów z podstawowymi mapkami jest od groma wiec nie widzę żadnego problemu ze znalezieniem serwera.

Btw według mnie artyleria ma za mało wymaganych punktów do gwiazdki (tylko 9k) a ta obrona zbliżeniowa to tez niezły gadżet już nie raz sie kolesie nadziali jak próbowali mnie rozwalić z c4/palnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten gunship to jest porażka po całości, nie grywam CQ, ale na RUSH praktycznie w większości nie idzie grać będąc w broniącym teamie. Zawsze się trafi jakiś bot czekający tylko po to żeby wejść do AC130 i zaczyna rzeźnię, chcę sobie pograć też innymi klasami, nie tylko technikiem żeby go ściągać, a praktycznie grając np. zwiadem, na np. 10 moich deadów, 8-9 to kanonierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację serwerów na podstawkę bf3 jest mnóstwo, ale w większości to serwery typu "Normal". Jeśli ktoś chciałby pograć na "Hardcore" to polecam kupno Edycji Premium. Macie podstawkę i wszystkie dodatki nic dodać nic ująć wejdziecie na każdy serwer i na każdym przyjemnie pogracie. Myślę, że opłaca się wydać parę groszy mimo iż prawdopodobnie część 4 wyjdzie za mniej więcej rok!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację serwerów na podstawkę bf3 jest mnóstwo, ale w większości to serwery typu "Normal". Jeśli ktoś chciałby pograć na "Hardcore" to polecam kupno Edycji Premium.

bzdura , gram tylko HC i mam tylko podstawkę BF3 plus BTKark. i nigdy nie ma problemu z ilością serwerów

- Premium mnie nie zachwyca - podstawka BF3 daje wszystko, a dodatki tylko rozszerzają pewne elementy gry - pojazdy, bronie , tryby walki itp.

- nadchodzący MoH wyleczył mnie z chęci kupna dlc-eków do BF3 , zobaczę co proponuje w zakresie rozgrywki multi konkurencja i nawet jak nie dorówna BF3 (BF3 WIELKI JEST wink_prosty.gif) to i tak będzie to jakaś odmiana - właśnie odmiana bo po prawie roku grania w BF3 szukam czegoś innego niż kolejne dlc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Mi BF 3 się przejadł, bo ta gra jest gnojona każdym kolejnym patchem. Absurd ściga absurd. Moim zdaniem, gatunek FPS doczekał się stagnacji. Jakieś wodotryski, niby nowości, ale mechanika praktycznie ta sama, może ciut dopieszczana. Szkoda mi pieniędzy na taki badziew. Wolę poświęcić pieniądze na AC III lub inne gry które jakoś mają postęp. No i na swój sposób (mikro, ale jednak!) są unikalne. Granie w BF 3 dla mnie jest udręką. Coraz więcej kos dostaję, broń dobijam powoli. Nudzi mi się ta gra mimo wyzwań, jakie sobie narzuciłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet EA zdaje sobie sprawę że granie przez cały rok w tą samą grę w końcu się znudzi ( nowe mapy , nowe bronie to za mało i nie zmienią faktu że gram ciągle w tą samą grę) i już zapowiadają beta testy BF4 na jesień przyszłego roku. DLC-eki to tylko rozpaczliwa próba wyciągnięcia kasy z powoli odchodzącego tytułu, ale mamy wolny kraj i każdy zrobi ze swoją kasą co zechce - ja z Premki pasuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet EA zdaje sobie sprawę że granie przez cały rok w tą samą grę w końcu się znudzi ( nowe mapy , nowe bronie to za mało i nie zmienią faktu że gram ciągle w tą samą grę) i już zapowiadają beta testy BF4 na jesień przyszłego roku.

A przepraszam, to znaczy masz złudzenie, że BF4 będzie jakimś wielkim postępem? :P Bo ja nie. Dostaniemy ulepszoną wersję silnika, może nieco większe mapki i tak dalej. Ale reszta jakoś totalnie mnie odrzuca - znowu czasy współczesne, czyli te same bronie, pojazdy, podobne lokacje...

BTW, beta w przyszłym roku i pełna wersja też zadebiutuje w przyszłym roku. Bety shooterów od EA zawsze są na krótko przed premierą gry. Więc nad BF4 pracują od premiery BF3 - a to raczej nie jest strasznie dużo czasu na jakieś wielkie zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tak psują tymi patchami, ja nie widzę praktycznie żadnej różnicy w rozgrywce. Nie widzę również, żeby to był odchodzący tytuł, dlc to rozpaczliwa próba wyciągnięcia kasy? Bez nich dalej grałoby sporo osób. Sam grałem przez 2 lata tylko w MW2 i to tylko w podstawkę bez nowych map, gdyby nie pustki i problemy z netem pewnie bym czasami jeszcze pogrywał. Widocznie są osoby którym wszystko się szybko nudzi. Sam wiem, że w BFa będę grał póki będzie z kim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Co psują? No to trochę historii, nie będę mówił, który patch to zrobił bo nie pamiętam.

-bug z M26 MASS jako podczepiany - gigantyczne obrażenia, nawet na dużych dystansach. Na naprawę trzeba bylo czekać do następnego patcha (ok. 2-3 miechy)

-Przesadzili z przygwożdżeniem, następne 2-3 miechy na naprawę

-Psuli Igły/Stingery (prawie zerowy zasięg)

-Flary mylą pociski namierzane laserowo bialaflaga.gif

-Nie będę wspominał ile czekaliśmy na nerfa USAS + odłamkowa

-Bezużyteczny celownik noktowizyjny (był op to go tak zjechali, że nie ma po co go używać)

-Przekoksane M93R, inne pistolety były przy nim bez sensu. No może poza magnum

-Co drugi patch psuje below radar dla helikopterów

-M16 troszkę za mocna była

-Jetów dalej nie mogą zbalansować

-Granat dymny w AUG bez opadu i od razu trafiający w cel

-Była jeszcze chyba jakaś op broń między Usasem, a M26 ale nie pamiętam jaka

-Chyba ciągle można wychodzić za Metro...

Jako kontrargumenty podasz, że każda gra ma takie bugi, a nawet więcej jednak w tym wypadku problemem jest to, że patche wychodzą co 2-3 miesiące co jest równoznaczne z takim właśnie czasem czekania na poprawienie tego co skopali.

@Edit: A to tylko część tego co patche psują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dorzucę "trashing" niektórych rzeczy. Więc:

- Moździerz - był OP, to trzeba przyznać. Ale od jakiegoś tam patcha, żeby nim zabić, w zdrowego żołnierza trzeba nim walnąć 3(!) razy.

- Granatniki - trafienie bezpośrednie to zgon. Ale jak się trafi centymetry obok, to jak żołnierz jest zdrowy (100%) to zgonu nie ma. To mnie lekko dziwi.

- Pojazdy Plot - ich działko niszczy budynki. Ale zabić tym kogoś to trzeba w niego walić około 15 sekund. Logic?

- Działo czołgu - zazwyczaj mam tak, że jak walnę obok, to osobnik przeżyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, to znaczy masz złudzenie, że BF4 będzie jakimś wielkim postępem?...

no jakieś złudzenia trzeba mieć icon_wink.gif , a szczerze... panowie dobrze wiecie, że i tak wszyscy jak tu jesteśmy kupimy BF4 , nie ma się co oszukiwać, to silniejsze od nas icon_smile.gif

Nie widzę również, żeby to był odchodzący tytuł

jak ogłasza się beta testy nowej cześci to znaczy że stara zaczyna powoli odchodzić, wielu teraz zastanowi sie czy warto kupić BF3 czy już "za chwilę" kupić najnowszego BF4 (dlatego są DLC - nowi gracze nie kupują już odchodzącej gry (spada sprzedaż) więc na starej grze zarobimy sprzedając, starym graczom dlc - taka polityka - wejdzie BF4 i BF3 spotka taki sam los jak twojego MW2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, jeżeli mam w przyszłości bawić się w jakieś sieciowe FPSy to najpewniej w Planetside 2 gdzie faktycznie skala działań jest ogromna i można podejrzewać, że nie będzie to gra f2p = pay 2 win :) Nie mówię, że Battlefield 3 to gra zła, w końcu kupiłem edycją limitowaną a potem Premium, i można wpaść na szybkiego, 20 minutowego deathmatcha jak i godzinnego conquesta, ale ma też swoje bugi, twórcy próbowali zrobić fanom w jajo dając idiotyczny powód dla niewydania mod tools a poza tym stwierdziłem, że nie będę wspierał już więcej takiego modelu DLC ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4? Jest jaki trailer albo informacje na temat fry bo jakś nie widziałem. BF3 jest strawny ale chrzęści w zębach. Przed wieloma patchami miałem mniejsze lagi i grało się lepiej, wtedy rakiety AA, lepsze namierzanie samolocie miały sens, bo raz trafiało się i unieruchomienie. Teraz liczą się tylko FFARY .... -.-, podoba mi się tylko to że usunęli dla strzelca flary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogłasza się beta testy nowej cześci to znaczy że stara zaczyna powoli odchodzić, wielu teraz zastanowi sie czy warto kupić BF3 czy już "za chwilę" kupić najnowszego BF4 (dlatego są DLC - nowi gracze nie kupują już odchodzącej gry (spada sprzedaż) więc na starej grze zarobimy sprzedając, starym graczom dlc - taka polityka - wejdzie BF4 i BF3 spotka taki sam los jak twojego MW2

Tak się dzieje z większością Fpsów nie tylko "moim" MW2 ale na dzień dzisiejszy jest jeszcze z kim grać i z tego co widzę do tej bety zostało sporo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...