Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

... twórcy próbowali zrobić fanom w jajo dając idiotyczny powód dla niewydania mod tools a poza tym stwierdziłem, że nie będę wspierał już więcej takiego modelu DLC ^_^

Możesz zawsze użyć bf3 tweakera i nieco skorygować grafę usuwając np. wszechobecne w metrze niebieski oświetlenie, oślepiający efekt słońca czy "tęczę" wokółn niego, albo te rozbłyski na ekranie - generalnie rzezy, które DICE zrobiło by dopicować grę i wypalić oczy graczom. Ja sam osobiście ostatnio pokusiłem się o takie poprawki plus usunąłem sobie efekt blur przy przytłoczeniu ogniem zostawiając jednak efekty jakie to przytłoczenie powoduje czyli gorsza celność itd... Może to oczywiście być uznane za cheat, ale o ileż przyjemniej się gra celując gdzie się chce i nie bojąc się "efektu supernowej" przed oczami czy wrażenia zdjęcia okularów przy wadzie wzroku -20 dioptrii. Ostrzegam, że grozi za to kick, nie ban z serwera. Dla bojących się kicka polecam BF3 Colour Tweaker. Całkowicie legalny, a umożliwiający zmianę oświetlenia i kolorów gry we wszystkich mapkach mapkach włączając te z dodatków DLC.

http://bf3.realmware.../colour-tweaker

Przykładowe screeny z metra po wybraniu odpowiednich opcji w programie powyżej

CLICK, CLICK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja nie mówiłem o narzędziach moderskich w kontekście takich - IMO - pierdółek jak zamiana oświetlenia albo coś w tych gustach :D Tutaj chodziło mi o projekty rozmiarem i skalą przypominające Project Reality dla Battlefielda 2 dające nowe bronie, pojazdy, mapy itd, ze nie wspomnę o całej masie poprawek silnika oraz większego realizmu walki. A tutaj DICE, chcąc, żeby ich DLCki z mapami lepiej się sprzedały, nie wydali żadnych narzędzi dla community zasłaniając się przy tym idiotycznym powodem, który każdy chyba zna. Stwierdziłem, że podziękuję =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to do dziś dziwi i uważam to za totalny idiotyzm. Mówię o braku wsparciu dla poważniejszych modów w pecetowych wersjach gier... Przecież dobry mod może nawet podnieść sprzedaż podstawowej wersji gry - wystarczy właśnie spojrzeć na ARMA II czy Battlefielda 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem jutro nadchodzi następny patch... co się dzieje, Dice poszło po rozum do głowy, że lepsze są małe, częste patche niż gigantyczne, wychodzące co kilka miesięcy? icon_eek.gif

Ale do rzeczy, znowu balansowanie AC-130, na podboju nasz kanonierka ZAWSZE będzie miała 60 sekund spawnu, niezależnie od ustawień serwera. Druga zmiana jest jeszcze lepsza, AC-130 pojawia się tylko raz na parę M-comów, teraz myślę, że AC-130 będzie zbalansowany. Będzie możliwość wykorzystania go przez atakujących, ale nie będzie niszczył obrony non-stop.

Do tego możliwość wyłączenia mapy na HC, dziwne, że tego jeszcze nie było. Sporo mniejszych poprawek, np. nie będzie można wsiadać do pojazdów będąc na drabinie, a szkoda bo fajnie się jeździło samym quadem bez kierowcy :)

Całość macie tutaj: http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654786475623327/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krex

To dlatego, że to jest patch serwera, a nie klienta. Takie patche wychodzą regularnie, znacznie częściej niż patche do klienta.

Swietnie rozwiązali sprawę z AC-130 na Rushu. Wreszcie będzie się dało w to grać, a jednocześnie Gunship nadal może dać dużą przewagę. Pozytywnie mnie tym zaskoczyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBulletproof trochę nie rozumiem:

Możesz zawsze użyć bf3 tweakera. Ostrzegam, że grozi za to kick

Dla bojących się kicka polecam BF3 Colour Tweaker. Całkowicie legalny, a umożliwiający zmianę oświetlenia i kolorów gry we wszystkich mapkach mapkach włączając te z dodatków DLC.

Czym się różni bf3 Tweaker od BF3 Colour Tweakera? Z tego co wiem BF3 Colour tweaker jest zabroniony: http://www.cdaction....-gre-wideo.html

Jest jakiś inny mod pozwalający na bezpieczne zmienienie grafiki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF3 color tweaker to nie to samo co BF3 tweaker. Ten drugi umożliwia niestety hacki czyli np 1 shot kill i inne cuda, a pierwszy koryguje tylko i wyłącznie grafikę. Z color tweakerem można naprawdę fajne ustawienia zrobić, np zmienić death valley w mapkę

raczej poranną

2f17a3214549194.jpg

lub praktycznie dzienną

487083214549188.jpg

Ustawienia poranne (osobiście zwiększam jasność do 1.3 i jest perfekt IMO)

4d7761214549435.jpg

Ustawienia dzienne

7e1564214549436.jpg

Linka do color tweakera masz parę postów wyżej. Nie bój się bana przez PB lub GGC bo oni zapowiedzieli, że za zwykłe korekty kolorów bana, ani kicka nie będzie. Za BF3 tweakera możesz jednak kicka (ale nie bana) się spodziewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Colour Tweaker jest faktycznie bezpieczny to po wczorajszym teście na Caspianie jestem przekonany, że będę go używał bo naprawdę było świetnie. Dodatkowo miałem wrażenie poprawy wydajności a dla mnie kiedy jestem póki co zmuszony grać w BF3 na minimalnych ustawieniach graficznych, coś takiego to jak manna z nieba. W dodatku możliwość przywrócenia ustawień domyślnych gdybym nagle zatęsknił za tymi filtrami, jest świetnym ficzerem.

@Bullet - Poszperałem trochę tam na forum ale nie mogłem znaleźć np jakichś fajnych ustawień dla Przeprawy przez Sekwanę.

Mam taką propozycję:

Może oczywiście jeśli nie stanowi to dużego problemu, porobiłbyś screenych swoich ustawień dla map i je tu zaprezentował?

Na takiej podstawie każdy gracz mógłby sobie własne ustawienia zrobić bo ja na przykład wolę mieć bazę od kogoś, kto już w tym zasmakował niż bym miał spędzić godzinę na bawieniu się metodą prób i błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia pod sekwanę

e23cdd214778197.jpg

Bazaar

eb7cd6214778810.jpg

Ustawienia i screenshot dla Karkand nieco inne niż u mnie, ale wygląda b. fajnie, jak przy zachodzie słońca)

Link

U siebie zmieniłem metro, Sekwanę, B2K (poza Omanem), Death Valley, Bazaar i póki co tyle bo na tych mapkach kolory nieco mnie po oczach gryzły. Ustawienia znajdziesz na mordor HQ,

Popróbuję jeszcze Teheran z ustawieniami podobnymi do DV, może też da się nieco jaśniej wink_prosty.gif

I jeszcze uwaga - klikając "restore defaults" przywracasz standardowe ustawienia wszystkich mapek, nie tylko tej, której ustawienia aktualnie widzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problemy z zapisywaniem raportów bitewnych, czy jest to kolejny błąd?

Skończyłem w końcu ten badziewny KH2002. Zacząłem FAMASa. Nie najgorszy, ale zbyt szybko wypluwa magazynek. Trafienie na dystans kogoś też jest ciężkie.

A te wyzwania są coraz durniejsze ... Nabiłem na prawie każdej broni (oprócz L85A2), do której teraz są wyzwania, 500 zabić. Jakby nie mogło to być zaliczone wcześniej ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - zarówno PB jak i GGC nie banuje za ten mod, a DICE może pocałować wszystkich w %&*#. Zabawne przy okazji, że gdy jest jaki bug czy glitch to i pół roku trzeba czekać na poprawki, ale gdy ktoś się zabierze do tej oślepiającej supernowej na niebie czy nietykalnej, jak im się wydawało, kolorystyki od razu reagują. Mogą mnie naskoczyć, najwyżej bana złapię i przestanę w to grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum battlelogu pojawi si pomzs narodowych nieśmiertelników :)227460_373034692771473_247598451_n.jpg92551325127206028296.png

Mnie się pomysł podoba i chętnie zobaczył bym taki nieśmiertelnik na swoim żołnierzu ;p

Tylko niestety wątpię by to wprowadzili , tych nieśmiertelników narodowych było by wiece niz tych za medale,gwiazdki i baretki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii, te nieśmiertelniki niestety nie wejdą do gry, a dlaczego? Bo EA kontynuuje swą durną politykę nieudostępniania narzędzi dla moderów i piastuje stanowisko to co stworzyli użytkownicy, jest do bani (tak ja uważam sądząc po ich postępowaniu). Mało tego. Jak już ktoś zrobił moda, która poprawia kolorystykę gry, mówią, że dadzą banulca jak kogoś z tym złapią. Nie potrafią tego racjonalnie wytłumaczyć. Nie i już. Powinni dziękować autorom, że starają się ich grę urozmaicić, za darmo! Ale widać poziom ich skretynienia osiągnął poziom wyższy niż ten, z którego Felix oddał skok. Mam nadzieję, że każdy debil z EA który nie pochwala modyfikacji, zostanie wylany z roboty za szkodzenie wizerunkowi firmy </sarkazm> i skona w męczarniach.

A z kolei mam pytanie do dusz które tutaj grają w to:

Czy ktoś byłby uprzejmy pomóc mi wykonać wyzwanie na kamuflaż cyfrowy do LSAT: dać się ubić 25 razy z moździerza M224 i zniszczenie 10 sztuk wrogiego sprzętu robotem saperskim (tu chyba wystarczył by MAV do niszczenia). Odwdzięczę się tym samym lub pomogę w inny sposób. Bo co jak co, ale te wyzwania są szczytem ich, nie wiem, bezczelności czy głupoty? Bo tak to znerfili, że zabić tym kogoś to trzeba mieć szczęście na poziomie over 9000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...