Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mrgonzo

Call of Duty: Modern Warfare 2

Polecane posty

Zapraszam do gry razem w coda. Poszukuje 2-3 osób, które będą regularnie grać. Mój nick 1997kamilsz (nie sugerujcie się wiekiem podanym, po prostu brat założył mi konto i zarejestrował grę, ale kopnął się w moim wieku), nazwa grupy SpecTeamCOD. Po za tym nie musicie być mistrzami świata w coda, po prostu chcecie się pobawić i my to rozumiemy, także przyjmiemy taki osoby do klanu. Micro nie potrzebny ale warto mieć. LVL również się nie liczą możecie mieć 1 i was przyjmiemy.

Nasza strona internetowa: www.specteamcod.za.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haragasatar

Też tak miałem jak chciałem zmienić język na angielski i w końcu musiałem ściągać od nowa grę. ;]

Jakby coś to możecie mnie dodawać do friendów na Steam, chociaż ostatnio już mniej gram, mogę czasem trochę z kimś popykać. Nick taki jak tutaj. I zapraszam do wspólnej gry w Black Ops po premierze BTW. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Szukam jakiegoś dobrego, polskiego klanu MW2. Mam 56 lvl i gram nawet dobrze. Grę mam od 3 miesięcy z tym, że długą przerwę miałem.

PS. Wolałbym, aby klan miał jakiś serwer TS lub ventrillo, albo przynajmniej skypa.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka kogoś do co-opa (osiągnięcia 50/50) lub do gry w multi to możecie dodać na steam mnie, nick - fieldhonor lub wyszukać gracza ^4H^0onor. Mam 8 prestiż zdobyty bez żadnych hakowanych serwerów czy innych badziewi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno Modern Warfare 2 i... jestem zachwycony! Gra wciaga jak cholera, oprócz świetnego multi dochodzą jeszcze misje w single, które można przejść z kumplem. Mój nick w grze to Demix, a na Steam możecie mnie zapraszać jako: progracz92. Mam dopiero 21lvl ale nawet nieźle sobie radze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś by zależało mogę pomóc przejść operacje specjalne aż do echo.Jestem dobrym towarzyszem do kopa od razu pomagam jak ktoś glebnie podnoszę, rzadko przegrywam no piszcie prywatną wiadomość jak was interesuje

:admin_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na koncie wiele sukcesow na scenie MW2 w polsce jak i w europie. Jestesmy w bardzo dobrym gamingu (myRevenge e.V.) w sekcji CoD:MW2 Poland. Chcemy byc poprostu najlepsi i dlatego tez szukamy tylko takich graczy:

1 Skill --> HIGH

2 Statycznosc --> Chodzi o druzyne

3 Kultura osobista min. MED

4 Standardowo TS3 (server sponsoruje gaming)

Mile widziane:

5 Obfita liczba przezytych wiosen.

6 Sukcesy osobiste i druzynowe w przeszlosci na scenie MW2

7 Czesta dostepnosc

Po dolaczeniu wymagamy:

8 Swoje zdjecie (gaming przerobi je na ladniejsze ) np. http://www.esl.eu/pl/#/pl/player/5065275/

9 Krotki opis po angielsku dotyczacy swojej przeszlosci w MW2, umiejetnosci itp.

10 Tag klanowy na steam i TS np. myR|KtoS

11 Godne reprezentowanie gamingu w ligach jak i poza nimi.

Osiagniecia w lidze ESL:

1. 1 miejsce w SD 2on2 Weekly 11# eu.

2. 2 naszych zawodnikow zajelo 2 i 3 miejsce w wiosennym turnieju 1on1 DM.

3. Wlaczymy w wiosennym turnieju 2on2 SD, jak dotad bez porazki.

4. Walczymy w finale w wiosennym turnieju 4on4 SD.

5. 10 miejsce w europejskim ladderze 3on3 SD (najwyzej notowana polska druzyna)

6. Tylko 2 miejsce w polskim ladderze 4on4 SD ze wzgledu na mala ilosc rozgrywanych meczow.

7. 14 miejsce w europejskim ladderze 5on5 SD, rowniez mala ilosc rozegranych meczow.

8. 2 miejsce w polskim ladderze 2on2 SD, bez porazki.

Linki do naszego teamu na ESL:

http://www.esl.eu/pl/team...l/team/5798429/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powróciłem po roku przerwy do tej pozycji i chcę się przy niej teraz trochę utrzymać, niestety skill opadł diametralnie (pasuje tu ta piosenka "I suck at Call of Duty" :D).

Jakby ktoś chciał mi pomóc w jego odzyskaniu to proszę wysyłać zaproszenia do Xerber na "parze" :)

Adres do mojego profilu (na wszelki wypadek) - http://steamcommunity.com/id/xerber

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.

Niedawno na moim kanale YT nabiła mi się liczba 200 widzów i teraz mam prośbę do was drodzy forumowicze.

Mianowicie chodzi o to, ze poszukuje ludzi, którzy chcieliby ze mną nagrać jeden mecz w trybie Sabotaż w Call of Duty Modern Warfare 2.

Jedna z osób powinna mieć dobry internet w domu by zasilić postawiony u siebie serwer, ja nie mogę z racji takiej iż będę nagrywać potyczkę.

Poszukuje jeszcze 9 osób do gry.

Chętni proszeni są o zgłoszenie się tutaj oraz na moim kanale: Ambroz18 (prywatna wiadomość)

Jeśli posiadacie profile na YT i swoja działalność to oczywiście w filmie zostaną dodane adnotacje do waszych kanałów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...