Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mrgonzo

Call of Duty: Modern Warfare 2

Polecane posty

Witam. Może zagralibyście jakiś sparing z moim teamem IDG w ten weekend? Najlepiej w sobotę około 19. Jeśli chętni bylibyście to napiszcie tu, ew. na STEAM, bądź forum IDG w temacie klan IDG. Gramy oczywiście dla zabawy. Mój nick: DVS, albo |IDG|^0DVS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od paru dni mam modern warfare 2 i chciałbym dolaczyc do CDAG. Moja przygoda z call of duty trwa juz prawie 5 lat wiec jako takie doswiadczenie mam ;) konsultowalem się juz z kaspero w tej sprawie wiec teraz czekam tylko na wasza odpowiedz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o spec opsy to niby mam już 69 gwiazdek, ale jak ktoś potrzebuje pomocy w kolekcji to pomogę o ile będzie czas ;)

Mi brakuja wszystkie coopy z echo i troche z delta, jak ktokolwiek by se ze mna chcial pograc to w weekendy jestem prawie caly dzien. Moj nick to lojs1138, gralem w wszystkie czesci coda oprocz 3 wiec mam troche doswiadczenia :laugh::)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick na steamie: pkoniu... Jak ktoś ma czas i/lub chęci to może ze mną spec ops'y porobić... Nawet ich nie zacząłem robić, także nie spodziewajcie się po mnie jakichś nie wiadomo jakich umiejętności ;) W multi też świetny nie jestem, najczęściej środek tabeli. Jestem wolny w środę, czwartek i piątek popołudniu, więc nie mam nic przeciwko jakiemuś małemu TDM, albo CTF ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po kupnie, czekaniu na przesyłkę i po podwójnej reklamacji karty graficznej (wszystko razem - 2 miesiące...) i mi jest dane w to zagrać :D.

Jestem chętny na Spec Ops i na priv serwery. Mój nick to ch00dy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...