Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mrgonzo

Call of Duty: Modern Warfare 2

Polecane posty

Jestem zdenerwowany wczorajszą sytuacją było napisane na stronie grupy ,że ktoś zajmie się meczem a tu klops.Ok. godz. 20 graczy online było chyba 16 i nikt nie wiedział co robić bo nie było serwa.Tak więc założyłem mecz i zaprosiłem graczy.Stawiło się ich 10.Pograliśmy parę map i postanowiliśmy zmienić z dowolnego na sztab.Niestety podczas gry internet rozłączył mi się i serwer się odłączył.Jednak zrobiłem na nowo serwa i dalej graliśmy.Wydaje mi się ,że admini grupy powinni się zajmować takimi sprawami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie grupy jest wyraźnie napisane że Koczkodan organizuje mecze we wtorki, a ja w czwartki. Sobotę oddaliśmy tylko i wyłącznie do waszej dyspozycji.

edit. chyba że Kofeina zajmie się meczami sobotnimi, jeśli nie potraficie się sami zorganizować;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie została założona grupa w serwisie Steam mająca na celu zebranie chętnych do gry w MW2. Grupa z szybkim czasem rozrosła się o kolejnych członków mając na uwadze popularność czasopisma. Postanowiliśmy więc zrzeszać ogól graczy, którzy chcą występować pod sztandarem w CD-Action w najróżniejszych onlinowych potyczkach. Naszym celem jest aby nigdy nie zabrakło znajomych ludzi z którymi można pograć w MW2 czy L4D2 i inne gry sieciowe. Często również organizowane są mecze treningowe i potyczki z innymi klanami.

Nie zostaje mi nic więcej jak zaprosić Was na http://steamcommunity.com/gid/103582791430794370.

Niech moc będzie z Wami, dumnie reprezentujmy CDA ! ;)

PS. Miło by nam było gdyby każdy nowy członek dodał przed swoim nickiem tag: [CDAG]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Porobiło się kilka rzeczy ostatnio, a mianowicie:

Ja jako [KG]Hunter zawsze mogę hostować, tylko chcę wystawić kawę na ławę. Mam dobre łącze, nie musicie pytać jakie, bo wystarczy, ale moja karta graficzna czasami jest złośliwa przez co server może paść. Na to nic nie poradzę. Jeżeli ktoś chce prywata, jestem na steamie pod nickiem Hunterqba. Zawsze mogę prywatny mecz postawić , zwłaszcza na jakieś meczyki :), w których sam chętnie wezmę udział. To jest uno.

Teraz due. W związku z niedoszłym dzisiejszym wydarzeniem ( Mecz KG v CDAG ) dostałem dzisiaj garść SPAMU od graczy z CDAG. Jest to moja wina że mecz się nie odbył, następnym razem postąpię ostożniej. W związku z tym meczem obgaduję sprawy z mrGonzo. Pytania do niego >:). Na tym meczu będą obowiązywać jakieś zasady, mam nadzieję że każdy to rozumie. Chcę też ustalić stosowny termin, także jak widzicie zagramy ten mecz bądźcie pewni, tylko muszę mieć wszystko przygotowane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...