Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xavis

Paranormal Activity (2007), Oren Peli

Polecane posty

Leciało w piątek na TVN-ie także takiej okazji przegapić nie mogłem. Uczucia mam takie sobie. Bez wątpienia sceny finałowe są piorunujące, i aż włos na głowie się jeży. Niestety mimo że film jest dość krótki, to nie raz były fragmenty przy nudnawe. Bo ileż można słuchać tych samych rozmów pary o każdej nieprzespanej nocy. Dodajmy do tego że mocno przewidywalne było że w początkowych fazach filmu, zjawa za dużo "szkód" nie wyrządzi i stopień grozy będzie rósł z każdą nocą. Mimo wszystko jest klimat, idealnie pasująca do tego typu filmu gra aktorska no i ta końcówka. Takiego przeraźliwego screamu dawno nie słyszałem tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również obejrzałem ten film na TVNie, ale po seansie uznałem, że to był stracony czas. Film nudny, bez żadnego dreszczyku, a koniec przewidywalny. Zobaczyłem sobie potem zakończenia na YT (ten film ma 3, nam zaserwowano kinowe) i moim zdaniem oryginalne najbardziej pasuje.

W dodatku tematyka i sposób realizacji miał przypominać Blair Witch Project, co dla mnie jest dodatkowym minusem [bWP również mnie znudziło i nie przestraszyło].

Ostatni dobry horror, który oglądałem i na którym się przeraziłem, to pierwsza i druga część filmu Klątwa Ju-On.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...