Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek

mobajl fołny ;-)

Polecane posty

Witam. Mam dylemat kupić Nokie N73 czy N80. Czytając opis na stronie producenta nie widziałem jakichś większych różnic, jeśli chodzi o możliwości. Wydaje mi się ze różnią się tylko wyglądem. Jeżeli możecie doradźcie, która jest lepsza i dlaczego. Czekam na pomoc. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N73 ma normalna obudowe, mniejszy wyswietlacz i teoretycznie gorszy aparat.

N80 ma rozsuwana obudowe, wiekszy wyswietlacz i teoretycznie lepszy aparat.

Ja zasugeruje Ci jeszcze przynajmniej spojrzenie na: N75 i N76, maja taki sam wyswietlacz jak N73, obudowe z klapka, i gorszy aparta.

Tak generalnie to mysle, ze szkoda kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie to juz poczytalem o tych telefonach troche i tak glowna roznica to to ze n80 ma wlan i wifi a n73 nie. pozostale funkcje chyba identyczne symbian tez talki sam. a co do ekranow to jest odwrotnie n80 ma mniejszy (chyba 2,1 cala) a n73 ma wiekszy (chyba 2,4 cala). rozdzielczosc to nie to samo co wielkisc. ale dzieki za szybka odpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz SE T610 starego jak świat telefona który leży w moich rękach dwa i pół roku, i mam ochotę na coś wymienić, mam do dyspozycji 800 baniek moze więcej jak mama dołoży :lol: :lol: :lol:

Interesował mnie SE W300! ze względu na duużo pamięci rozszerzalnej i oczywiście wysokiej jakości dżwięku.

Zas nokie podobno są bardzo trwałe bo mój kumpel ma.Podalibyście mi jakieś przykłady telefonów do 800zł z odtwarzaczem MP3 i kartą pamięci??Please :P

PS.MAster of Puppets a ty masz zdjętego simlocka??Gdy naprzykład ktos ma kartę załóżmy z ery to moze spokojnie nawet z simlockiem wymienić na heyah bo to przecież ta sama sieć ERA-ERA Heyah

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.MAster of Puppets a ty masz zdjętego simlocka??Gdy naprzykład ktos ma kartę załóżmy z ery to moze spokojnie nawet z simlockiem wymienić na heyah bo to przecież ta sama sieć ERA-ERA Heyah

Mam. A co dziwniejsze, pierwotnie ten telefon byl wlasnie w Erze :roll: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz SE T610 starego jak świat telefona który leży w moich rękach dwa i pół roku, i mam ochotę na coś wymienić, mam do dyspozycji 800 baniek moze więcej jak mama dołoży :lol: :lol: :lol:

Sony Ericsson K750i

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a ja powiem najwięcej o w300i bo jestem jego posiadaczem 8)

Telefon jest bardzo łądny, wygodny, lekki. Posiada bardzo stylowe klawisze i - co mnie cieszy - nie ma dżojstika.

Jakość dźwięu jest naprawdę wysoka, w zestawie mam kartę pamięci 256 MB, tylko głośnik jest trochę za cichy :(

Jeśli dla ciebie ważny jest aparat w telefonie (IMO: zupełnie zbędny, czasem tylko można się fajnie pobawić i szybko uwiecznić niektóre ciekawe momenty naszego życia (powrót pociągiem 14 godzin z obozu narciarskiego i niezłe akcje w przedziale - to jest to! :D)) to w300i odradzam - jest on kiepskiej jakości (aparat).

Jeśli chcesz grać na tej komórce, to też odradzam - ma za niską rozdzielczość ekranika.

Podsumowanie: jeśli chcesz dzwonić i słuchać muzy - to coś dla ciebie!

Jeśli chcesz robić zdjęcia/filmy i grać - wybierz coś innego (jeśli interesują cię fony z klapką - w710i, jeśli bez - w810i, niestety nie znam cen)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STERN, nie przesadzaj :D - może mu się nie zepsuć nawet przez ten rok - ale musiałby o niego naprawdę dbać i w miarę mało go używać... wszystko zależy od człowieka. Ja osobiście nie lubię dżojów - są poprosttu niewygodne...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj brat ma k700i juz prawie dwa lata i joy chodzi rewelacyjnie,jak w nowym.Moze to po prostu ludzie nie szanuja telefonu to i sie psuja,nie :?: :D chcialem sie zapytac o baterie do sagem my 501x,czy pasuje do niego bateria z jakiegos innego modelu sagema,jesli tak to z jakiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Mój Sagem myX5-2v obsługuje format 3GP (filmiki robione kamerą są w tym właśnie formacie)... dlaczego nie mogę przesłać do niego kablem USB filmik 3GP (01:58 700KB) (wyskakuje "odmowa")? MP3 600KB wchodzi bezproblemowo. Co się dzieje? :( Filmik WMV -> 3GP przekonwertowałem programem Xilisoft 3GP Video Converter, używając kodeka H264 i dźwięku AMR. :( Konwertowany filmik to przeklęty film z kasety wideo z "The Ring".

Mam 2300 KB wolnej pamięci.

Za wszelką pomoc dziękuję.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Joya w k700i, jeśli wam nie dziala już tak fajnie, to wcale nie jest wina zużycia (chyba, że molestujecie go na potęgę :D ). Idźcie do serwisu, i poproście, żeby wam wyczyścili z piachu, kurzu, i innych badziewi. Mi pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio zakupiłem telefon nokia6151 oraz moduł bluetooth Tracer z oprogramowaniem XTNDConnect Blue Manager (chyba 3.0).

Moze mi ktos podpowedziec w jaki sposób mam zainstalować to oprogramowanie by telefon był wykryty przez nokia suite?.

Włączając normalnie Blue manager mam dostep do opcji i moge przesylac pliki, ale nie za pomocą programu Nokii, który to ma wiecej opcji. Połączene jest, ale nie przez Nokia Suite.

aha, mam winXP pro ale bez SP2

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QaD >> Super telefon. Mialem go przez troche, bateria jest NIESAMOWITA. Dziala szybko, nawet aplikacje javy chodza az milo popatrzec. A ekran, wbrew temu co ludzie mowia, jest bardzo przyjemny.

Niestety nie bardzo wiem jak Ci pomoc. Mysle, ze musisz pogrzebac w opcjach. Jesli nic nie ma to napisz mail'a do tech supportu nokii i zapytaj czy to wogole wykonalne.

Jednak za bardzo bym na to nie liczyl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO niestety nie umiem nic wykombinowac, instalowalem oprogramowanie kika razy z zaznaczona opcją wspierana Nokia Suite i bez i nic nie działa.

W laptopie mam Vste, która automatycznie wykrywa moduł bluetooth i instaluje sterownik. Tam Nokia Sute działa poprawnie.

Pytanie:

Czy do danego modułu Bluetooth jest przypisany konkretny typ oprogramowania czy mozna sprobowac sciagnac inne? Moze inne sterowniki nie gryzlyby sie z NOkia Suite.

Jeszcze jedno.

Przy podłączaniu telefonu z laptopem przez BT juz po połączniu na fonie wyskoczyl m napis "uruchomić połączenie dial-up?" czyu cos w tym stylu. Wie ktos moze co to dokładnie oznacza ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uruchomić połączenie dial-up?

Telefon proponuje Ci zestawienie połączenia z internetem dla Twojego komputera.

Czyli uruchamiając to płace jak przy łączeniu sie przez komórkę z internetem czy korzytam z połączenia z komputerowego (łącze stałe) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...