Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek

mobajl fołny ;-)

Polecane posty

pafflick=>Odnosze wrażenie ze nie podchodzisz do tego "na spokojnie".Zgodnie z twoim ostatnim argumentem to za 400 zł nie mozna kupic telefonu z dobra jakoscia dzwieku lub/i dla Ciebie "muzyczność" telefonu jest kryterium dominujacym wedlug ktorego trzeba kupic telefon z najlepsza mozliwa jakoscia dzwieku nie ograniczajac sie cenowo.IMVHO.

Bzdura. nie napisałem, że za 400 zł nie mozna kupić dobrego telefonu, tylko, że nie każdy telefon do 400 zł będzie dobry. Czujesz subtelną różnicę? :wink:

pafflick - trzymasz się twardo swojej teorii, a ja dalej twierdze, że się mylisz. Ja zawsze najpierw wybieram przedział cenowy, a potem patrzę co dane telefony oferują. W moim przypadku szukam najlepszego muzycznego, więc maksuję cenę np. na ALL do 430zł (zawsze z tym małym zapasem, żeby coś ciekawego nie uciekło :P) i szukam, który najlepiej będzie grał.

Twierdziłeś, że cena "zawsze" jest najważniejszym kryterium wyboru telefonu. Więc Ci udowodniłem, że się mylisz. Nie zawsze cena jest najważniejsza. Oczywiście mówię tu w pojęciu ogólnym - dla Ciebie oczywiście najważniejsza może być cena, ale przecież nie dla każdego. Poczytaj dobrze ten wątek... :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na Samsunga :) Dzięki za pomoc, ale mam kolejną sprawę :tongue:

Otóż kumpel kupił sobie fona LG KU385 i jest taki mały zonk - nie da się zmienić dźwięku narastającego na ciągły, głośny. Czytałem na wielu forach i to wada całej serii LG, czy ktoś może wie czy jednak nie ma szans na zmianę takiego sposobu dzwonienia Kumpel zmieniał już wszystko na co wpadł ale piszcie, może coś pominął. Wiecie jakie to jest denerwujące, ktoś wam krótkiego puszcza, a tu lipa - nie słychać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma być? Teraz będzie wysyp Androidów. Motorolla zapowiedziała kupę modeli, nad innymi już się pracuje. na Ostatnich targach (CES? nie pamiętam już nazwy) były pokazane dwa modele - Jeden wyglądał jak Nokia Comunnicator a drugi to bezklawiszowiec od HTC - G2, albo jak kto woli - Dream.

Następną szaloną nowością będzie oczekiwany od dłuższego czasu WM7 i może jakieś porozumienie w sprawie MultiTouch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, patent nokii na multitouch to tylko kilka głupot, nie mogliby opatentować całości.

Jeżeli ktoś chciałby się zagłębiać, to polecam stronę engadget, tam jest dokładnie wyjaśnione, co apple opatentował, a czego nie.

Co do WM7- nie trzeba tu żadnego porozumienia, multitouch będzie oczywiście w telefonach w niego wyposażonych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrzeba? W końcu Apple ma patenty i tanio ich nie odda. Z jakiej racji za nic ma dostać je MS do WM7, skoro nawet Google poległo? Na pewno za MT w WM7 gorzko MS zapłaci.

James - w czterech telefonach... Ta, MT ma więcej modeli, ale jest to zablokowane właśnie ze względu na groźby od Jabłuszka. Najnowszy telefon Palma z autorskim WebOS miał mieć MT, też poległ i zablokowali/wycieli w finalnej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to już dosłownie żygam reklamą Ery G1... :yucky:

A osobiście czekam na premierę P835.

Choć z jednej strony postęp w dziedzinie PDA/Smartphone cieszy, to z drugiej strony ma pewną wadę, a mianowicie chodzi mi o standardy. Np. najpopularniejsza do niedawna rozdzielczość 240x320 pix jest zastępowana wyższymi, co z jednej strony jest fajne, ale z drugiej strony na niższą rozdzielczość powstało przecież mnóstwo fajnych gier i aplikacji. :confused:

Więc teraz w sumie mam dylemat - czy wolę mieć telefon z wyższą rozdzielczością, ale mniejszym wyborem programów - czy też nieco starszy telefon, z większą liczbą programów do wyboru, ale mniejszym wyświetlaczem. A co Wy na ten temat sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że za pół roku, gry i aplikację nie będą robione na niższe rozdzielczości, tylko na wyższe. 2.5 roku temu kupiłem starego K510i rozdzielczość 128x160, było full gier. A teraz? Rozdzielczość jest za mała żeby w coś pograć.

W Viewty mam 240x400 i mogła by być jeszcze większa, chociaż nie przeszkadza mi to :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P835 - kolejna powtórka z rozrywki :P

I co masz do reklamy G1? Ładna jest, dobrze, że reklamują nowości. Może coś się ruszy w Polsce, jeśli chodzi o rozwiązania mobilne.

A co do rozdzielczości, to przecież możesz uruchomić programy z niższej i będziesz miał czarne paski po bokach. Mnie to jakoś potwornie nie irytuje :P

EDIT:

Buahahahaha xD Czego to ludzie nie wymyślą:

Telefon z projektorem.

Przesada :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pafflick - lepiej kupić z większą bo a) gry będą chodziły tylko nie na całym ekranie b)będą prawdopodobnie ładniej wyglądały c)to co dawidek

@Gofer - Znowu pisze to co Ty :P. A co do fona z projektorem to to jest idiotyzm. Po pierwsze rozdzielczość i kolory są "świetne" co widać na zdjęciu, po drugie niepotrzebnie zżera baterię, po trzecie i tak nikt nie będzie tego używał, po czwarte tylko zajmuję ilość którą można by było przeznaczyć na np. większą matrycę. Niedługo będą robić telefony z głośnikami 7,2, projektorem, aparatem 159Mpx i pamięcią 500Gb i telefony będą tak mobilne jak czołg...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Na pierwszy rzut oka jest to pomysł śmieszny, ale jak się nad tym zastanowić, to można by się dzięki temu łatwiej dzielić multimediami ze znajomymi :P Ale to jest raczej zabawka dla superbiznesmenów i dzieci-szpanerów :P

EDIT:

http://www.tvn24.pl/26086,1590568,0,1,tele...,wiadomosc.html - I jak tu nie kochać ludzkiej głupoty? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...