Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czesio666

Sens naprawy grafiki

Polecane posty

Człowieku on ci sprzedał zepsuty sprzęt bierz całą kasę jaką wydałeś na nią. To tak jakby w sklepie kupić złą kartę pójść ją oddać a oni ci nie oddadzą całej gotówki za nią.

Tak czy siak nie wiem czy te 49zł byłaby karą za nieuwagę czy idiotyzm by mu dać jeszcze coś zarobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tu ta sprawa nie była do końca jasna bo było ryzyko, że mi nic nie da.

Już się z nim umówiłem na ten temat.

Przeleje mi(mojemu bratu) 150pln i mam mu wysłać kartę.

To w końcu lepsze niż nic. Przynajmniej udało mi się odzyskać 3/4 kasy.

Trochę dozbieram, poproszę rodziców, żeby mi z dwie dychy pożyczyli i będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oddawaj mu tej karty jak prześle te 150 to napisz żeby dał jeszcze 300 bo zgłosisz na allegro i policje :laugh: Jak nie da to go zgłoś i powiedz żeby przelał na inne konto (wujka, ciotki) wtedy nie będzie miał dowodów że oddał kasę :laugh: Kto tu kogo będzie w ..... robił niech się frajer uczy :laugh:

Następna taka rada = ost. Kolesiowi należy się nauczka, ale takich akcji i rad tolerować nie zamierzam. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie genialne rady bardzo bym chciał Ci godnie odpowiedzieć, no ale regulamin nie pozwala. Więc po prostu daruj sobie.

EDIT:

Panowie patrzcie co znalazłem:

http://allegro.pl/item736996677_galaxy_880..._gwarancja.html

Jest to BLIŹNIACZA aukcja co do mojej, a inny użytkownik. Sami osądźcie. Jak dla mnie to jest oszust.

Link do mojej aukcji:

http://allegro.pl/item748187019_inno3d_880..._gwarancja.html

No normalnie niepojęte. :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytam sie go o tą drugą aukcję po tym jak mi kase przeleje.

Jak nie bedzie umiał wytłumaczyć, to "poproszę" o zwrot reszty kasy.

Gość mówi, ze to kolegi konto.

Co "dziwne", kolega mieszka w tym samym mieście i "kupił kartę za bezcen"

PANOWIE, ON JUŻ PRZESADZA.

Sprzedał już tą kartę po raz drugi. Patrzcie.

http://www.allegro.pl/item807195769_inno3d..._gwarancja.html

I teraz chce, żebym mu wysłał wcześniej, bo klient nie może czekać.

Robi w [emm...] kolejnego gościa.

Jak któryś z was ma konto na allegro, to zareagujcie, no bo mnie to zacznie podejrzewać.

On tym razem już wstawia kłamstwo w opis.

Mówił mi na gg, że ma gtx260, a tu pisze, ze nie ma mozliwości sprawdzenia tego.

Jest jeszcze mniej prawdopodobna możliwość, że nakłonił kumpla do tego, żeby od niego kupił, żebym mu wysłał przed wpłatą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz idioto (że tak się wyrażę) ty chcesz by sobie jeszcze zatrzymał twoje 49zł powinien oddać całość albo niech się pocałuje i powita z policją. I do tego on powinien opłacić koszty przesyłki. Mówię ci nie rób się w... przez niego.

Pozwolę sobie zacytować, "widzisz idioto", koniec cytatu, właśnie dostałeś 20% za wyzwiska - Gofer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ma ci oddać całą kwotę jaką wydałeś na tego bubla i tyle. Żadnego szantażu tylko powiedz że chcesz całą kasę albo policaje (Polizei).

To jest oszustwo co ci zrobił a do tego znowu ta karta jest na sprzedaż. To przekręt i lepiej niech ci odda całą kasę bo facet tak z każdego będzie zdzierał i se zarobi w sam raz na nową.

Tak czy siak to jest oszustwo bo pisze na aukcji że jest gwarancja ale jej nie ma więc produkt nie zgadza się z opisem.

A i proponuję ostrzec tego który wygrał tą drugą aukcje o braku gwarancji i niesprawności karty bo będzie to się ciągnęło bez końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz chce, żebym mu wysłał wcześniej, bo klient nie może czekać.

Robi w [emm...] kolejnego gościa.

[a nie mówiłem?]

Dobry jest w te klocki, albo czyta FA ;)

W tym tempie do końca roku zarobi na tym złomie dość żeby kupić GTX285

LOL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi przeleje kase to dopiero napisze do tego gościa.

Teraz ten gość znowu moze cos wymyślić.

Wy wiecie, że on groził MI Policją, jak mu nie prześlę tej grafy za te marne 150pln?

A i tak wróce niedługo do tych moich 200pln, bo do 140 zeta mogę wylicytować jakieś 3850, a mam w pobliżu domu sklep z komputerami nowymi i używanymi, gdzie można to sprzedać za 200pln.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...