Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

demogorgon

Planescape Torment

Polecane posty

szkielet-kapłan ma klucz do sali Milczącego króla - można go zabić lub mu go ukraść, jak się ma wysoką charyzmę można też pewną zombicę (która uczy zdolności gadaj-kosci-opowieści) przekonać by teleportowała postać do sali tronowej... jakkolwiek się nie wybierze trzeba się przekonać, iż milczący król jest naprawdę milczący... uwaga wykonanie tego questu sprawia, że wszyscy dotąd przyjaźni nieumarli robia się nader agresywni...

swoją drogą po wykonaniu owego questu polecam się nieco przejść po mieście, nabrać doświadczenia a następnie wrócić i pokazać wielojedności who's da boss...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam.

Jest taka sytuacja w Planescape: Klątwa spadła do Tartaru. W mieście jest wóz, który blokuje włodarza miasta i chyba rebelianta czy członka ruchu oporu, nie pamiętam jak się zwał. Czy da się uratować ich obu naraz? Jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah. Jak dobrze pamietam mozna to zrobic samemu, wystarczy wysoko miec rozwinieta ceche odpowiadajaca za dialogi (nie pomnie czy to INT czy MDR bo gralem 2 lata temu ostatni raz) i chyba dosc wysoka sile. Jak sie gra samemu raczej nie ma z tym problemu, bo jest sie wtedy na ok. 30 poziomie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienx, jak znowu zagram to sprawdzę. Może jeszcze dwa pytania.

Czy da się dobrać do kamieni doznań w przybytku rozkoszy intelektualnych?

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z zepsutego kamienia doznań (żółta śmierdząca kula)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Twarzer, ale qrx chodziło o kamienie doznań, które można znaleźć w ukrytej komnacie w przybytku Nie-Sławy... niestety nie wiem, jak można się dorwać do tych, podobnie jak ciekawi mnie co zawiera znajdujący się tam niepodpisany kamień...

a co do brązowej kuli - podczas próby impulsu (gdy jest się uwięzionym w krysztale) można ją wykorzystać podczas rozmowy z Dobrym wcieleniem, trzeba mieć tylko wysoką mądrość (inteligencję pewnie też) i odkryć kim tak naprawdę jest ów dobry... swoją drogą za odkrycie swych wspomnień dostaje się bodaj 2000000 PD i o ile pamiętam całkiem sporo punktów statystyki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem grać w tormenta i cholernie mi się spodobał. Kiedy tak sobie wykonywałem zadania doszedłem do momentu w którym daję Farodowi tę żółtą kulę. Później razem z Anną idę do miejsca w którym ona znalazła moje ciało wcześniej. I tu jest właśnie problem. Kiedy wchodzę do tego pomieszczenia zbójców gdzie są namalowane drzwi gra po prostu zawsze się wy****la ale wcześniej pokazuje się błąd: Visual "C++ library. Runtime error. Abnormal program termination. "

Czy może mi ktoś poradzić co to właściwie jest. Co zrobić żeby nie wyskakiwało takie coś. Bardzo chciałbym tę grę przejść. W tej chwili łapie mnie K********ca :evil: jak mam taką fajną grę od niedawna i nie mogę w to pograć pomijając fakt iż mój żółwi komp nie radzi sobie z nowymi grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to już z dwa razy przeinstalowałem tę grę. Nawet włożyłem stary dysk na którym miałem jeszcze windowsa i tam zainstalowałem. Mimo wszystko gra i tak ciągle w tym samym miejscu się "kończy" :( . Chyba rzeczywiście będę musiał kupić nową grę. Ale myślę że warto bo jest to zaj**** RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie...jestem już w labiryncie (zakopana wioska). Czy akcja się rozkręci jakoś? Czy w tej grze jest tylko jeden teren?(miasto). Czy w pewnym momencie będzie tak że wyjde z miasta i pokarze mi się mapka (tak jak w falloucie) Bo z tego co teraz widze to świat jest bardzo mały;/

A więc czy w tej grze jest możliwośc poruszania się "palcem po mapie"(fall)??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie...jestem już w labiryncie (zakopana wioska). Czy akcja się rozkręci jakoś? Czy w tej grze jest tylko jeden teren?(miasto). Czy w pewnym momencie będzie tak że wyjde z miasta i pokarze mi się mapka (tak jak w falloucie) Bo z tego co teraz widze to świat jest bardzo mały;/

A więc czy w tej grze jest możliwośc poruszania się "palcem po mapie"(fall)??

Jeśli chodzi Ci o hordy stworków do usieczenia jak w Diablo to nie. Ale fabułka się dość ciekawie potoczy. Są też inne tereny (miasto to mniej niż 1/3 lokacji), ale jak jesteś w zakopanej wiosce to nawet 1/4 miasta nie widziałeś :wink: Mapki z falouta nie ma :( Później będzie podobna jak w baldurku i tam można się poruszać palcem po mapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nie zwiazane z gra tylko z jej poprawnoscia.Otoz czy Planscape Torment bedzie dziala na XP [dokladniej XP Professional].Czy aby grac na XP potrzebny jes jakis patch itd,itp ??

Jesli masz wersje CDP to ta lazi bez problemow na XP.Jest dobrze wydana,bez jakis idiotycznych bugow ala Divine Divinity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie chodzi o hordy jak w diablo. Raczej o np. Losowe zdarzenia kiedy wędruje z punku A do B. Występuje takie coś w tej grze?

p.s. właśnie siedze w katakumbach i szukam brązowej kulki(sic!) :-)

Sigil to miasto drzwi, więc potem trafisz do bardziej ekskluzywnej dzielnicy i do innych sfer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...