Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

remulak

Xbox 360 czy PS3

Polecane posty

Moim zdaniem bierz PS3

plusy ps3

-Cena podobna a PS3 ma blu-ray, wi-fi i darmowe korzystanie z usług online

-Zobacz co MS zrobiło z pierwszym Xboxem a na ps2 nadal wychodzą gry ,a przecież coraz bardziej zbliżamy się do nowych konsol

-większość exluziwów z xboxa wychodzi też na pc a te na ps3 tylko na ps3(Halo , gears of war, Mass efect, itp wyszły też na pc a A z PS3 np killzone, resistance , god of war, uncharted czy LBP nigdy nie ukazaly sie na PC)

-Dużo większe możliwości PS3(z xboxa wyciśnięto juz prawie wszystko Z PS3 może z 60% możliwości. )

-brak piractwa na PS3

-cichsze ps3

-możliwości blu-ray

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect, Dragon age, C&C 3, Red Alert 3 To przykładowe gry które w tym samym czasie wyszły na Xboxa i PC. Na PS3 nie ma zbyt dużo RPG (następny Mass Effect też tylko na xboxa i PC) a RTSów chyba wcale nie ma a na xboxie gości C&C, HALO wars.

Tych gatunków nie zaznasz na PS3

PS. Czy na PS3 wyszedł jakiś god of war bo nie słyszałem, a odpowiedzią na to będzie Dante Inferno od EA wątpię żeby było gorsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło, God of war collection, czyli pierwsza i druga część w hd na ps3 :P

Jeśli chodzi o mnie to ps3 jest o wiele lepsze głównie ze względu na gry i możliwości konsoli.

Większość exclusive'ów na ps3 jak wychodzi to okazuje się że gra jest świetna i zasługuje na najwyższe noty.

Jeśli chodzi o rpg to fakt mało jest, ale niedawno ukazał sie Demon's souls, który ponoć jest jedną z lepszych gier (niewiem jak jest naprawdę bo jeszcze nie miałem okazji zagrać, ale jak się jakaś trafi to napewno zagram), wkrótce wychodzi też na moje oko świetna strzelanka która jest odpowiedzią na gears of war i może naprawdę być ciekawa jej tytuł to Quantum, która naprawdę mi się spodobała i czekam na nią z niecierpliwością.

Na ps3 poprostu moim zdaniem jest więcej tytułów, które powalają i są tylko na tą konsolę.

Pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lepiej kupić od razu z tym HD bo kto wie co się może zdarzyć...

Znalazłem taką ofertę:http://www.allegro.pl/item805431369_ram_net_xbox_360_elite_120gb_nowe_komplet_gdansk.html

do Gdańska dojazd mam najlepszy także wiecie...

Wszystko z tą ofertą jest w porządku i czy jest opłacalna???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajak580 jak coś mówisz to przynajmniej konkretnie. Microsoft zapowiedział ,że xbox360 będzie dłużej wspierany niż jego poprzedniczka ... pozatym na xbox'a też są exlusiwy np.Fable 2,Too Human , Dead or Alive 4 , Crackdown i wiele innych więc nie [ciach] mi tu ,że xbox360 ma słabsze gry.ps3 dużo większych możliwości nie ma :) porównaj sobie grafikę gier na obu konsolach.Brak piractwa - no tak ,jak będzie kupował oryginały to na xbox'a też kupi ;)Ps3 wcale dużo cichsze nie jest więc nie ma się czym chwalić.Co do ceny to może jest podobna (co tam 200-300zł) , no bo niby jest ten blue-ray ale ile jest filmów na niego to niewiadomo ;p.

Daruj sobie przeklinanie, a? - Kagex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na ps3 denewruje najbardziej to ze sony obiecalo nie wiadomo czego,

o tutaj macie przyklady co sony obiecywalo co bedzie w KAZDEJ grze na PS3:

- full HD (1080p)

- 120fps (ba nawet ken wspomonal o 240)

- 2 razy wieksza moc niz w X360, i duzo ladniejsze gry

- super kombajn multimedialny (do ktorego mozna podlaczyc nawet 2 TV(!))

Fajnie ze konsola ledwie ciagnie 720p, a wiele gier nawet nie ma tej rozdzialki, np. GTA IV. Duża większość gier ma co najwyzej 30 fps, no i gry na xboxa maja zazwyczaj lepszą rozdziałkę, tekstury, AA i płynność... na tym potworze multimedialnym to nawet nie da sie slucha muzyki podczas gry czy przegladania www i trofeow.

Gdzie ta super moc cella? ulotnila sie? co do exow, to wygladaja bardzo dobrze, ale czy by x360 tego nie pociagnal? wlasnie nie wiadomo, chociaz nie zdziwilbym sie jesli taki uncharted 2 na Xie wygldałby lepiej

jakby co to kiedys mialem PS3, jakis rok a potem sprzedałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajak580 jak coś mówisz to przynajmniej konkretnie. Microsoft zapowiedział ,że xbox360 będzie dłużej wspierany niż jego poprzedniczka ... pozatym na xbox'a też są exlusiwy np.Fable 2,Too Human , Dead or Alive 4 , Crackdown i wiele innych więc nie [ciach] mi tu ,że xbox360 ma słabsze gry.ps3 dużo większych możliwości nie ma :) porównaj sobie grafikę gier na obu konsolach.Brak piractwa - no tak ,jak będzie kupował oryginały to na xbox'a też kupi ;)Ps3 wcale dużo cichsze nie jest więc nie ma się czym chwalić.Co do ceny to może jest podobna (co tam 200-300zł) , no bo niby jest ten blue-ray ale ile jest filmów na niego to niewiadomo ;p.

Daruj sobie przeklinanie, a? - Kagex

Sam fakt że odcięli się z dnia na dzień od pierwszego Xboxa o czymś świadczy(moim zdaniem o braku szcunku-chcecie grac kupcie nowa konsole bo my was mamy w d...e)

Fable 2 okazało się klapą(1 ukazała się na pc wiec nie jest exluziwem na xboxa), a pozostałe tytuły to sredniaki(poza crackdown) a exlusiwy ps3 sa wielkimi hitami albo co najmniej bardzo dobrymi tytułami( Heavenly Sword)co do grafiki popatrz sobie na Killzone 2 albo uncharted 2- która gra tak wygląda na xbox360? Żadna. Dopiero teraz zaczynają wychodzić gry na ps3 które zaczną wykorzystywać jej możliwości.(pomiędzy 3rdzeniami a 8 jest duża różnica).filmów na blu-ray jest bardzo dużo - w najbliższym czasie powinny powstać pierwsze wypożyczalnie filmów blu-ray.a co do ceny to może koszyuje 200zł drożej ale dostajemy dysk 250gb, blu-ray i wbudowane wi-fi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a trzeba jeszcze wspomnieć że uncharted 2 jest w zwykłym hd a nie w full hd, więc teraz widać co jeszcze potrafi technologia hd. :P

A teraz wyobraźcie sobie jak będzie wyglądała w full hd :D

Co do killzone 2 to niewiem jak z nim jest bo niemam tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tobą dochodzi jeszcze little big planet, demon souls, ratchet and clank, eye of judgment, infamous, folklore, wkrótce jeszcze god of war 3, quantum i haevy rain.

Jeszcze parę tytułów zostało, ale nie będę wymieniał wszystkich, a no i trzeba jeszcze doliczyć gry na obie konsolę.^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2, PS3, Tekken 6 (zdrajca, ale zawsze), GoW I, II, III, Uncharted 1&2.

Lepsze niż jeden Gears of War 2, co się trefnie tylko na Xbox'ie pojawił i mocno zużyte Halo. No i Fable II. Reszta jest porównywalna z tym, co na PS3 jest .

Bo reszta jest już na obu platformach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...