Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmilNThaHood

WIN XP

Polecane posty

DavidG -> przeinstaluj sterowniki od drukarki, bo właśnie na nie wskazuje nazwa pliku i fakt, że masz drukarkę firmy lexmark.

wywal te co masz i zainstaluj od nowa. ale zanim zainstalujesz ponownie, zrestartuj komputer i zobacz czy problem będzie dalej występował, nie powinien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie, a szczerze mówiąc nie mam czasu szukać odpowiedzi - ściągnąłem z neta winXP w wersji angielskiej

(UWAGA Małe wyjaśnienie - jako student UAM Poznań na wydziale inf-mat. mam możliwośc pobierania legalnego oprogramowania w ramach współpracy Microsoftu i uczelni - za coś się płaci te czesne:P)

I chciałbym go zainstalować u siebie, ale problem w tym, że wersje językowe się gryzą. Ja mam polską, XP jak już pisałem jest angielski i przy próbie update'u systemu pojawia sie jakże "urocza" informacja, że się nie da i instaluj od nowa, albo zapomnij.

I pytanie - da się to obejść czy czeka mnie format? Ścierpieć go ścierpię, ale jakby można zaoszczędzić czas to byłoby miło.

Z góry thx

ketsu~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej jak można przejść hasło w Windowsie Xp professional?

wpisać je, inaczej się nie da, to nie win98 gdzie klikało się 'anuluj'

Żółty Ludzik zwany Ketsesem:

rozumiem że chcesz na swoim systemie PL zainstalować XP eng jako update ? niestety tak się nie uda :(, jedynym wyborem jest zainstalowanie go obok twojego ang systemu :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem z Windows Update. Po instalacji Service Pack'a 2 automatycznie sciągnołem i zainstalowałem Automatyczne aktualizacje. Po ponownym uruchomieniu komputera pojawił mi sie komunikat o tym, że jestem ofiarą Piractwa Komputerowego. Narazie uporałem się z denerwującą ikonką w Tray'u, ale nadal sa blokady Updatów i na dodatek przy kazym wlączaniu komputera musze zamykać okno ukazujące przy logowaniu sie urzytkownika. Czy jest jakiś plik który to wszystko powoduje. Mozna to jakoś usunąc. Pomocy. Piecho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten komunikat jednoznacznie świadczy o tym, że posiadasz nielegalny system. jeśli jednak masz system legalny, to po prostu skontaktuj się z microsoftem.

google twoim przyjacielem, poszukaj, poczytaj. za sam komunikat odpowiedzialna jest któraś z aktualizacji po prostu (nie pamiętam numeru).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy, bo mnie już ciężki szlag trafia. Od czasu dłuższego windows zaczyna wykorzystywać CPU w 100% :evil: :shock: :x I wiesza się niemiłosiernie przy próbie pracy WMP i Mozilli na raz. A mnie szlag trafia, bo kilka dni temu zrobiłem defragmentację i problem się nie pojawiał, ale teraz znowu wrócił, i po prostu [beeep]!!! Czy to może być spowodowane jakimś programem, np. p2p albo czymś w tym stylu? No i czy trzeba reinstalować winde, czy wystarczy zrobić coś innego- pomóżcie, bo mi nerwy wysiadają...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy, bo mnie już ciężki szlag trafia. Od czasu dłuższego windows zaczyna wykorzystywać CPU w 100% :evil: :shock: :x I wiesza się niemiłosiernie przy próbie pracy WMP i Mozilli na raz. A mnie szlag trafia, bo kilka dni temu zrobiłem defragmentację i problem się nie pojawiał, ale teraz znowu wrócił, i po prostu pupcia!!! Czy to może być spowodowane jakimś programem, np. p2p albo czymś w tym stylu? No i czy trzeba reinstalować winde, czy wystarczy zrobić coś innego- pomóżcie, bo mi nerwy wysiadają...

Pewnie złapałeś wirusa. Jest to jeden z tych, który wykorzystuje błąd w Windows przepełnienia bufora. Objawami, że to jest wirus mogą być również dublujące się programy w menedżerze urządzeń i obecność wśród procesów takich cudaków jak: "win32bootcfg" i temu podobne. Prawdopodobie to w32.licum. Niestety miałeś pecha, takiego jak ja. Również spotkałem się 2 tygodnie temu z tym szkodnikiem i muszę Cię poinformować, żebyś robił jak najszybciej kopię wszystkich potrzebnych dokumentów i ustawień. Ostatnim etapem działania wirusa będzie zainfekowanie wszystkich plików exe, co doprowadzi co destabilizacji systemu, a w konsekwencji do nieuruchamiania się systemu. Spakuj jak najszybciej pliki rarem, skopiuj na inny dsyk lub na płytę i próbuj usunąc wirusa. Choć to jest bardzo trudne, ale czasami się udaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy, bo mnie już ciężki szlag trafia. Od czasu dłuższego windows zaczyna wykorzystywać CPU w 100% :evil: :shock: :x I wiesza się niemiłosiernie przy próbie pracy WMP i Mozilli na raz. A mnie szlag trafia, bo kilka dni temu zrobiłem defragmentację i problem się nie pojawiał, ale teraz znowu wrócił, i po prostu pupcia!!! Czy to może być spowodowane jakimś programem, np. p2p albo czymś w tym stylu? No i czy trzeba reinstalować winde, czy wystarczy zrobić coś innego- pomóżcie, bo mi nerwy wysiadają...

Nciśnij CTRL+SHIFT+ESC albo kliknij Pasek zadań PPM i daj Menadżer Zadań. Kliknij kolumnę CPU żeby posortować listę i zobaczyć jaki proces żre 100% CPU. Wtedy szukaj przyczyn. Może to jakaś usługa lub program, który autostartuje na podstawie wpisu w rejestrze. Żeby nie grzebać w rejestrze ręcznie to użyj programu freeware - StartupCPL. Ma on tą przewagę nad msconfig, że po restarcie nie pojawi się informacja o trybie selektywnym.

Jak już dojdziesz co za proces wisi to wklej jego nazwę w google i znajdziesz informacje czy nie jest on wirusem itp...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nestlik:

Ej jak można przejść hasło w Windowsie Xp professional?

Musisz nacisnac F8 gdy bedziesz uruchamial kompa, po to aby wlaczyc tryb awaryjny (z obsluga sieci). Teraz bedziesz mogl zalogowac sie z konta Administrator (chyba ze rowniez i na to masz zalozone haslo). Co prawda w trybie awaryjnym nie wiele zrobisz, ale mozesz dojsc do neta, sciagnac sobie program ktory szuka haslo (np ANTExp) i potem ponownie sie zalogowac wpisujac poprawne haslo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niko, aristos :arrow: Dzięki wielkie, tyle że teraz znowu mam spokój i od dwóch dni się nie wieszał. Więc może to nie jest aż taki groźny wirus jak sugeruje niko. Poza tym mam najnowszego Nortona z licencją i stałymi aktualizacjami, więc to dość dziwne by było, żeby nie zadziałał. Tak czy owak- jak się zawiesi, to spróbuję sprawdzić co mnie podjada peca. Dzięki raz jeszcze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem do topicu o Win XP, bo uważam, że to najodpowiedniejsze do tego miejsce, a nie chcę zakładać topica specjalnie dla jakiegoś (pozornie) błachego problemu. ;)

Dzisiaj, po godzinie dziewiętnastej, na moim kompie pojawiły się znikąd dwa procesy:

win32bootcfg.exe

winsystems.exe

Od czasu pojawienia się ich jakby nieco przymuliło mi kompa, tzn. niby Windows chodzi normalnie, ale wszystko ładuje się tak jakoś dłuużej, zepełnie jakby owe programy zajmowały pamięć (w menadżerze zadań zabierają one kolejno 1,9 MB oraz 5,1 MB RAM) Próby usunięcia ich z autostaru nie dały rezultatów - ciągle się pojawiają, po wyłączeniu w menadżerze zadań uruchamiają się ponownie po kilku sekundach.

Usunięcie plików:

win32bootcfg.exe

win32bootcfg.exe-241E3C6E

WINSYSTEMS.EXE-178AAC6.pf

nic nie dało (pojawiają się spowrotem po restarcie kompa).

Jak sobie z tym dziadostwem poradzić? ;) Tzn. usunąć je.

Log z Hijack This:

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 22:25:39, on 2006-06-03

Platform: Windows XP Dodatek SP. 1 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.2800.1106)

Running processes:

C:WINDOWSSystem32smss.exe

C:WINDOWSsystem32winlogon.exe

C:WINDOWSsystem32services.exe

C:WINDOWSsystem32lsass.exe

C:WINDOWSSystem32Ati2evxx.exe

C:WINDOWSsystem32svchost.exe

C:WINDOWSSystem32svchost.exe

C:WINDOWSsystem32Ati2evxx.exe

C:WINDOWSExplorer.EXE

C:WINDOWSsystem32spoolsv.exe

C:WINDOWSwin32host.exe

C:Program FilesATI TechnologiesATI Control Panelatiptaxx.exe

C:PROGRA~1ALWILS~1Avast4ashDisp.exe

C:WINDOWSSystem32mssvcc.exe

C:PROGRA~1NEOSTR~1CnxMon.exe

C:PROGRA~1NEOSTR~1TaskbarIcon.exe

C:WINDOWSSystem32winsystems.exe

C:WINDOWSSystem32win32bootcfg.exe

C:WINDOWSSystem32ctfmon.exe

C:Program FilesSAGEMSAGEM F@st 800-840dslmon.exe

C:HijackThisHijackThis.exe

R0 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain,Start Page = http://www.neostrada.pl

R1 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain,Window Title = Neostrada TP

R0 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerToolbar,LinksFolderName = Łącza

R3 - URLSearchHook: Search Class - {08C06D61-F1F3-4799-86F8-BE1A89362C85} -

C:PROGRA~1NEOSTR~1SEARCH~1.DLL

O2 - BHO: Yahoo! Toolbar Helper - {02478D38-C3F9-4EFB-9B51-7695ECA05670} - C:Program

FilesYahoo!CompanionInstallscpnyt.dll (file missing)

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:Program

FilesAdobeAcrobat 7.0ActiveXAcroIEHelper.dll

O3 - Toolbar: Yahoo! Toolbar - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:Program

FilesYahoo!CompanionInstallscpnyt.dll (file missing)

O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} -

C:WINDOWSSystem32msdxm.ocx

O4 - HKLM..Run: [ATIPTA] "C:Program FilesATI TechnologiesATI Control

Panelatiptaxx.exe"

O4 - HKLM..Run: [QuickTime Task] "C:Program FilesQuickTimeqttask.exe" -atboottime

O4 - HKLM..Run: [WinampAgent] "C:Program FilesWinampWinampa.exe"

O4 - HKLM..Run: [avast!] C:PROGRA~1ALWILS~1Avast4ashDisp.exe

O4 - HKLM..Run: [msconfig38] mssvcc.exe

O4 - HKLM..Run: [secures23] mssecure.exe

O4 - HKLM..Run: [WooCnxMon] C:PROGRA~1NEOSTR~1CnxMon.exe

O4 - HKLM..Run: [WOOWATCH] C:PROGRA~1NEOSTR~1Watch.exe

O4 - HKLM..Run: [WOOTASKBARICON] C:PROGRA~1NEOSTR~1TaskbarIcon.exe

O4 - HKLM..Run: [winsystems25] winsystems.exe

O4 - HKLM..Run: [Windows Core Kernel Update] C:WINDOWSSystem32win32bootcfg.exe

O4 - HKLM..RunServices: [msconfig38] mssvcc.exe

O4 - HKLM..RunServices: [secures23] mssecure.exe

O4 - HKLM..RunServices: [winsystems25] winsystems.exe

O4 - HKCU..Run: [CTFMON.EXE] C:WINDOWSSystem32ctfmon.exe

O4 - HKCU..Run: [Komunikator] "C:Tlentlen.exe"

O4 - HKCU..Run: [msnmsgr] "C:Program FilesMSN Messengermsnmsgr.exe" /background

O4 - Global Startup: Adobe Reader Speed Launch.lnk = C:Program FilesAdobeAcrobat

7.0Readerreader_sl.exe

O4 - Global Startup: DSLMON.lnk = C:Program FilesSAGEMSAGEM F@st 800-840dslmon.exe

O9 - Extra button: Related - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} -

C:WINDOWSwebrelated.htm

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Show &Related Links - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} -

C:WINDOWSwebrelated.htm

O16 - DPF: {9A9307A0-7DA4-4DAF-B042-5009F29E09E1} (ActiveScan Installer Class) -

http://acs.pandasoftware.com/activescan/as5free/asinst.cab

O18 - Protocol: msnim - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} -

"C:PROGRA~1MSNMES~1msgrapp.dll" (file missing)

O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:WINDOWSSystem32Ati2evxx.exe

O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:WINDOWSsystem32ati2sgag.exe

O23 - Service: ls4ss - Unknown owner - C:WINDOWSsystem32ls4ss.exe (file missing)

O23 - Service: TrueVector Internet Monitor (vsmon) - Zone Labs, LLC -

C:WINDOWSsystem32ZoneLabsvsmon.exe

O23 - Service: Win32 Kernel Update (Win32Kernel) - Unknown owner - C:WINDOWSwin32host.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączone przywracanie systemu, fizycznie odłączony net, do czasu zakończenia czyszczenia, wszystkie operacje w awaryjnym koniecznie. jeśli jakiś plik nie chce się wywalić użyj killbox'a z opcją delete on reboot (jeśli więcej plików - zaznaczasz delete on reboot, wrzucasz plik, dostajesz info że plik zostanie skasowany po restarcie, zgadzasz się, wyskoczy pytanie czy zrestartować, nie zgadzasz się. teraz wrzucasz kolejny plik i znów ta sama procedura. kiedy już wrzucisz wszystkie pliki, wtedy kasujesz killbox'em. on zrestartuje komputer i wywali syf). próbuj też zabić proces w menadżerze zadań, przed próbą usunięcia pliku, czasem się udaje i plik nie stawia oporu. opróżnij też foldery tymczasowe, w tym temporary internet files.

do wywalenia:

O4 - HKLM..Run: [msconfig38] mssvcc.exe

O4 - HKLM..Run: [secures23] mssecure.exe

O4 - HKLM..Run: [winsystems25] winsystems.exe

O4 - HKLM..Run: [Windows Core Kernel Update] C:WINDOWSSystem32win32bootcfg.exe

O4 - HKLM..RunServices: [msconfig38] mssvcc.exe

O4 - HKLM..RunServices: [secures23] mssecure.exe

O4 - HKLM..RunServices: [winsystems25] winsystems.exe

O18 - Protocol: msnim - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} -

"C:PROGRA~1MSNMES~1msgrapp.dll" (file missing)

O23 - Service: ls4ss - Unknown owner - C:WINDOWSsystem32ls4ss.exe (file missing)

O23 - Service: Win32 Kernel Update (Win32Kernel) - Unknown owner - C:WINDOWSwin32host.exe

upewnij się też, że po wywaleniu wpisów w HJT, pliki też zniknęły.

i przeskanuj jeszcze system programem ewido.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak, jak powiedziałeś. Udało mi się usunąć winsystems.exe, ale win32host.exe oraz win32boot.cfg dalej tkwią na swoich miejscach (w trybie awatyjnym ich nie ma). A pliki zostały juz skasowane na amen (czyt. już ich nie ma).

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 12:10:04, on 2006-06-04

Platform: Windows XP Dodatek SP. 1 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.2800.1106)

Running processes:

C:WINDOWSSystem32smss.exe

C:WINDOWSsystem32winlogon.exe

C:WINDOWSsystem32services.exe

C:WINDOWSsystem32lsass.exe

C:WINDOWSSystem32Ati2evxx.exe

C:WINDOWSsystem32svchost.exe

C:WINDOWSSystem32svchost.exe

C:WINDOWSsystem32Ati2evxx.exe

C:WINDOWSExplorer.EXE

C:WINDOWSsystem32spoolsv.exe

C:WINDOWSwin32host.exe

C:Program FilesATI TechnologiesATI Control Panelatiptaxx.exe

C:Program FilesWinampWinampa.exe

C:PROGRA~1ALWILS~1Avast4ashDisp.exe

C:PROGRA~1NEOSTR~1CnxMon.exe

C:PROGRA~1NEOSTR~1TaskbarIcon.exe

C:WINDOWSSystem32ctfmon.exe

C:Program FilesAdobeAcrobat 7.0Readerreader_sl.exe

C:Program FilesSAGEMSAGEM F@st 800-840dslmon.exe

C:HijackThisHijackThis.exe

R0 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain,Start Page = http://www.neostrada.pl

R1 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain,Window Title = Neostrada TP

R0 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerToolbar,LinksFolderName = Łącza

R3 - URLSearchHook: Search Class - {08C06D61-F1F3-4799-86F8-BE1A89362C85} - C:PROGRA~1NEOSTR~1SEARCH~1.DLL

O2 - BHO: Yahoo! Toolbar Helper - {02478D38-C3F9-4EFB-9B51-7695ECA05670} - C:Program

FilesYahoo!CompanionInstallscpnyt.dll (file missing)

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:Program FilesAdobeAcrobat

7.0ActiveXAcroIEHelper.dll

O3 - Toolbar: Yahoo! Toolbar - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:Program FilesYahoo!CompanionInstallscpnyt.dll

(file missing)

O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:WINDOWSSystem32msdxm.ocx

O4 - HKLM..Run: [ATIPTA] "C:Program FilesATI TechnologiesATI Control Panelatiptaxx.exe"

O4 - HKLM..Run: [QuickTime Task] "C:Program FilesQuickTimeqttask.exe" -atboottime

O4 - HKLM..Run: [WinampAgent] "C:Program FilesWinampWinampa.exe"

O4 - HKLM..Run: [avast!] C:PROGRA~1ALWILS~1Avast4ashDisp.exe

O4 - HKLM..Run: [WooCnxMon] C:PROGRA~1NEOSTR~1CnxMon.exe

O4 - HKLM..Run: [WOOWATCH] C:PROGRA~1NEOSTR~1Watch.exe

O4 - HKLM..Run: [WOOTASKBARICON] C:PROGRA~1NEOSTR~1TaskbarIcon.exe

O4 - HKLM..RunServices: [msconfig38] mssvcc.exe

O4 - HKLM..RunServices: [secures23] mssecure.exe

O4 - HKCU..Run: [CTFMON.EXE] C:WINDOWSSystem32ctfmon.exe

O4 - HKCU..Run: [Komunikator] "C:Tlentlen.exe"

O4 - HKCU..Run: [msnmsgr] "C:Program FilesMSN Messengermsnmsgr.exe" /background

O4 - Global Startup: Adobe Reader Speed Launch.lnk = C:Program FilesAdobeAcrobat 7.0Readerreader_sl.exe

O4 - Global Startup: DSLMON.lnk = C:Program FilesSAGEMSAGEM F@st 800-840dslmon.exe

O9 - Extra button: Related - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:WINDOWSwebrelated.htm

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Show &Related Links - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:WINDOWSwebrelated.htm

O16 - DPF: {9A9307A0-7DA4-4DAF-B042-5009F29E09E1} (ActiveScan Installer Class) -

http://acs.pandasoftware.com/activescan/as5free/asinst.cab

O18 - Protocol: msnim - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} - "C:PROGRA~1MSNMES~1msgrapp.dll" (file missing)

O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:WINDOWSSystem32Ati2evxx.exe

O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:WINDOWSsystem32ati2sgag.exe

O23 - Service: ls4ss - Unknown owner - C:WINDOWSsystem32ls4ss.exe (file missing)

O23 - Service: TrueVector Internet Monitor (vsmon) - Zone Labs, LLC - C:WINDOWSsystem32ZoneLabsvsmon.exe

O23 - Service: Win32 Kernel Update (Win32Kernel) - Unknown owner - C:WINDOWSwin32host.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozostałe pliki próbowałeś wywalić (zobaczyć, czy nie zostały po próbie wywalenie w HJT)?

O4 - HKLM..RunServices: [msconfig38] mssvcc.exe

O4 - HKLM..RunServices: [secures23] mssecure.exe

O23 - Service: Win32 Kernel Update (Win32Kernel) - Unknown owner - C:WINDOWSwin32host.exe

wrzuć log z silentrunners.org. poczytaj też tą stronkę http://www.searchengines.pl/phpbb203/lofiv...php/t66526.html, tam jest problem z tymi samymi syfami, spróbuj dostosować tamte informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema...

Mam problem z Windowsem XP Home Edition.

Mam dwa systemy operacyjne 98 i własnie XP. Otóż na tym drugim nie moge zainstalować modemu do neostrady :/ . Za każdym razem wyskakuje błąd , byc moze jest to spowodowane tym, ze nie jest on kompatybilny z wind XP :? ( przynajmniej ja tak wywnioskowalem).

Jezeli tak jest, to czy są jakieś sterowniki....?

Prosze o odpowiedz i link :P:D

Pozdro :]

Edit

Opis błędu :

Wystąpił błąd podczas instalowania tego sprzętu

ADSL-USB Modem

wystapił błąd podczas instalacji urządzenia:

w pliku instalacyjnym sterownika brakuje wymaganego wpisu. Powodem może być to, że plik INF został napisany dla systemu Windows 95 lub nowszego. Sontaktuj się z dostawcą sprzętu.

Mój modem to Sagem F@st 800-840

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak: klikałem instalacje sterowników, nasuwałem kursor na miejsce w którym na ułamek sekundy pokazywał się "Polski" i klikałem ile wlezie. Przez ten ułamek sekundy przycisk działał. Był to jedyny sposób, inaczej się nie dało. Ale jak narazie działa wszystko BARDZO dobrze, co jest przezemnie rzadko spotykane... Spróbuj, może Ci się uda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to taki problem przy uruchamianiu jakiegokolwiek pliku muzycznego bądź filmu za pomocą Windows Media Player wyskakuje mi komunikat "Wystąpił wewnętrzny błąd aplikacji" i tyle nic więcej nie pisze...

Co prawda za około miesiąc format ale chciałbym wiedzieć co jest nie tak i jak to naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy spotkał się ktoś z takim problemem w win xp pro sp2, że winda nie wykrywa napędów tylko w menedzerze użądzeń wyświetla taki komunikat :

Wyłączono sterownik (usługę) dla tego urządzenia. Możliwe, że tę funkcję zapewnia sterownik alternatywny. (Kod 32)

Aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów przeznaczone dla tego urządzenia, kliknij Narzędzie do rozwiązywania problemów.

??

próbowałem już usuwania napędów oraz odinstalowywania pomocniczego kanału ide. czy ktoś wie co z tym zrobić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek605, moze wylaczyles jakas usluge ostatnio :?: Pomysl czy ostatnio nie grzebales w systemie:?: Moze cos zamieszales.

Adie13 >> "Wystąpił wewnętrzny błąd aplikacji"

1) Wywal Kodeki, i zainstaluj sobie jakies najnowsze ffdshow.

2) Przeinstaluj DirectX

3) Przeinstaluj WMP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>>

Plug and Play ( musi mieć Typ uruchomienia: Automatyczny i mieć Stan usługi: Uruchomiono )

Windows Audio ( musi mieć Typ uruchomienia Automatyczny i mieć Stan usługi: Uruchomiono )

Menedżer dysków logicznych ( musi mieć Typ uruchomienia: ręczny i mieć Stan usługi: Zatrzymano )

:roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...