Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmilNThaHood

WIN XP

Polecane posty

Przeinstalowanie sterowników nic nie dało. Korzystałem również z tego programu do czyszczenia resztek plików, i ponownie instalowałem. Również bez skutku. Wyłączenie tej usługi w MSConfig również nic nie dało. Wina sterowników to raczej nie będzie, bo korzystam z tej samej kopii od jakichś dwóch lat i problemów jeszcze nie miałem. A błąd jak się pojawiał, tak się pojawia.

Jeśli korzystasz z tych sterowników tak długo to spróbuj zainstalować nowszą wersję (http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc niech ten znajomy informatyk odda Ci Twoją płytkę z legalnym systemem. Jeśli system nie jest legalny, to nawet nie odpisuj na ten post - nie mamy o czym rozmawiać (-> regulamin forum).

Spokojnie, tak się składa, że od długiego czasu na półce leżała u mnie zafoliowana jeszcze Vista Premium więc postanowiłem, że jednak sobie wgram Vistę i póki co wszystko spisuje się elegancko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam taki problem:

Od kilku dni, kiedy tworze jakis plik(powiedzmy notatnik) musze po nazwie wpisywac rozszerzenie .txt. Jeszcze nidawno automatycznie mi sie to zmienialo i nie musialem nic dopisywac. Wie ktos jaka moze byc tego przyczyna i jak temu zaradzic?

WIN XP SP3(?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj, po ataku wirusa, nie mogę normalnie (przez "dwu-klik") otwierać/przeglądać dysków.

Niby nic wielkiego, bo mogę wybrać opcję "Eksploruj", ale jednak jest to irytujące.

Czy jedyna rada to reinstal systemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...