Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rad586

The Longest Journey

Polecane posty

Gość endriu_1000

Ludzie, czytajcie uważnie solucję EL Generala Magnifico (świetną zresztą - nie dość że z jajem to jeszcze pożyteczną). Tam na prawdę wszystko jest! Ja przeszedłem całą grę jadąc tylko na tej solucji (kiedy już wszystko na wszystkim nic nie dawało - przygodówki nie są moją mocną stroną, ale w tą warto zagrać chociaż dla fabuły. Ciekawe jescze ile do premiery sequela - Dreamfalla?). Poza tym kto pamięta opis automatu z Viagrą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wersją z Clicka a właścieiw _Virusa. Gra uruchamia się bez problemów, w menu wszystko jest ok. Naciskam "nowa podróż" i... ląduję na pulpicie. Przy okazji wyskajuje mi błąd:

Runtime Error!

Program:

This application has requested the Runtime to terminate it in an

unusual way. Please contact the application's support team for more information.

Dodam że demo działało bez problemów

Sprzęt?

Athlon 3200+, 512 Mb Ram, Rad 9100 [Catalist 4.11] win Xp Sp1

Próbowałem już:

1 Dwóch rodzajów instalacji - nic nie daje

2 Wyłaczałem akcelerację sprzętową. Raz się uruchomiła. Gdy po filmikach chciałem przejść do innej lokacji gra wywaliła mnie na pulpit z takim samym błedem

3 Różne ustawienia graficzne: Max. Min, domyślne

4 Instalacja łatki dostępnej na stronie CDP nic nie daje. Skończyły mi się pomysły, dlatego piszę tutaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hirokaraka
czytajcie uważnie solucję EL Generala Magnifico

A w którym numerze ona była?

Wam też się to może zdarzyło?

Raz na pewno, potem już nie sprawdzałem.

Mój problem: jestem w 10 rozdziale, w enklawie. Położyłem już na odpowiednich miejscach 4 części kamienia, a April stwierdziła, że coś przeszkadza kamiennemu smokowi rozdziawić paszczę. Co dalej :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem: jestem w 10 rozdziale, w enklawie. Położyłem już na odpowiednich miejscach 4 części kamienia, a April stwierdziła, że coś przeszkadza kamiennemu smokowi rozdziawić paszczę. Co dalej :?: :?:

Musisz przyzwać za pomocą fletu kruka i kazać mu oczyścić paszczę smoka .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hirokaraka

Dzięki. Teraz jestem w rozdziale 12, uwolniłem już strażnika i jestem z nim w pomieszczeniu z sondami i nie wiem, co robić, tzn. jak skorzystać z tych sond?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Teraz jestem w rozdziale 12, uwolniłem już strażnika i jestem z nim w pomieszczeniu z sondami i nie wiem, co robić, tzn. jak skorzystać z tych sond?

O ile pamiętam, trzeba napełnić kombinezon tlenem, który znajdziesz w pewnym magazynie. Mam nadzieję, że wiesz jak odwóływać strażników z danej pozycji, bo będzie ci to potrzebne. Po zabraniu z magazynu odpowiedniej bytli, musisz udać się do pomieszczenia z kombinezonem, zamontować butlę i uruchomić pewien przycisk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem - rozdział VII - podwodne miasto, po rozmowie z królewną Maerum powinienem odsunąć wodorosty tamujące drogę do jaskini - sprawdzałem nawet w solucji i wszystko się zgadza. Problem tkwi w tym że kierując kursor na te wodorosty April poza swym komentarzem nic nie chce zrobić .... błąd gry czy coś przeoczyłem ?

ps. kryształ już mam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...