Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rad586

The Longest Journey

Polecane posty

picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała picza to pała picz to pała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Tymczasem mam kolejne pytanko: jak wygrać w kubki :?:

Mam odzyskać gadającego ptaka, ale żeby go dostać muszę wygrać w kubki, ale nie wiem jak :( . Czy to po prostu trzeba trafić w odpowiedni kubek, czy trzeba znaleźć jakiś sposób na wygraną :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Tymczasem mam kolejne pytanko: jak wygrać w kubki :?:

Mam odzyskać gadającego ptaka, ale żeby go dostać muszę wygrać w kubki, ale nie wiem jak :( . Czy to po prostu trzeba trafić w odpowiedni kubek, czy trzeba znaleźć jakiś sposób na wygraną :?:

Dotknij jeden z kubków śrubokrętem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważne pytanko. Nie wiem co robić na lotnisku ;)

w solucji pisze ,że wyjąć pizze ze śmietnika a jak tam zerkam ;) to nie ma opcji akcji co robić?

Najpierw pogadaj z Flipperem i pokaż mu mapę. Wtedy pizza się pojawi w śmietniku i będzie można ją wziąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy problem (chyba się męczę, jakoś wcześniej przez całą grę zablokowałem się 2 razy, a tu drugi raz z rzędu):

jestem w rozdziale 12. Odsunąłem kosz w koblu i kupiłem "viagrę" co dalej??? Próbowałem dać te tabletki strażnikowi, ale nie działa.

Poza tym zauważyłem coś dziwnego - przez całą grę taskałem kawałek organicznego plastiku z kwiatka koło pokoju April i zdjęcie i jakoś nie było okazji, żeby ich użyć, a w tej chwili już ich nie mam. Czy to jakiś błąd? A może coś mnie ominęło? (np. nie dostałem się do wnętrza Camaro w porcie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy problem (chyba się męczę, jakoś wcześniej przez całą grę zablokowałem się 2 razy, a tu drugi raz z rzędu):

jestem w rozdziale 12. Odsunąłem kosz w koblu i kupiłem "viagrę" co dalej??? Próbowałem dać te tabletki strażnikowi, ale nie działa.

Wrzuć tabletki do kubka z kawą strażnika i wyjdź przez kanał . Po chwili wróć . Zobaczysz jak stażnik pije tą kawę , a chwilę potem ucieka .

Poza tym zauważyłem coś dziwnego - przez całą grę taskałem kawałek organicznego plastiku z kwiatka koło pokoju April i zdjęcie i jakoś nie było okazji, żeby ich użyć, a w tej chwili już ich nie mam. Czy to jakiś błąd? A może coś mnie ominęło? (np. nie dostałem się do wnętrza Camaro w porcie)

To nie błąd , te przedmioty są niepotrzebne i w pewnym momencie poprostu je tracimy z ekwipunku .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć tabletki do kubka z kawą strażnika i wyjdź przez kanał . Po chwili wróć . Zobaczysz jak stażnik pije tą kawę , a chwilę potem ucieka .

To nie błąd , te przedmioty są niepotrzebne i w pewnym momencie poprostu je tracimy z ekwipunku .

Ale jak wejść do kanału?

Poza tym strażnik nie ma żadnego kubka kawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć tabletki do kubka z kawą strażnika i wyjdź przez kanał . Po chwili wróć . Zobaczysz jak stażnik pije tą kawę , a chwilę potem ucieka .

To nie błąd , te przedmioty są niepotrzebne i w pewnym momencie poprostu je tracimy z ekwipunku .

Ale jak wejść do kanału?

Poza tym strażnik nie ma żadnego kubka kawy.

W którym dokładnie jesteś miejscu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kiblu męskim. Tabletki już mam.

Po odsunięciu kosza na śmieci ukazuje się kratka . Otwórz ją za pomocą monety . Po wejściu do kanału popatrz na tablicę po lewej . Wybierz miejsce do którego chcesz się udać . Wyjdź na korytarz i odłącz kabel od kamery . Wejdź z powrotem do kanału i udaj się do pokoju strażnika . Wsyp mu "Viagrę" do kubka z kawą i z powrotem do Kanału . Po chwili wróć do pokoju strażnika .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wystarczyło tylko napisać, jak otworzyć kratkę. Dalej bym sobie poradził. Zresztą końcówka jest już prosta. Miałem problem jedynie z sondą (nie zauważyłem braku filtra), a tak to już we wtorek grę skończyłem Muszę przyznać, że końcówka jest super (ten klimacik...). no i autorzy jednak zostawili sobie furtkę na kontynuację. Bo w sumie to cała poprzednia akcja w ogóle by jej nie usprawiedliwiała (dlatego też bardzo dziwiła mnie wieśc o sequelu).

Ogólnie - za tą cenę - kupować koniecznie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zauważyłem coś dziwnego - przez całą grę taskałem kawałek organicznego plastiku z kwiatka koło pokoju April i zdjęcie i jakoś nie było okazji, żeby ich użyć, a w tej chwili już ich nie mam. Czy to jakiś błąd? A może coś mnie ominęło? (np. nie dostałem się do wnętrza Camaro w porcie)

Nieprawda, nieprawda, hahahaha :P!!! Co prawda nie wiem, do czego jest fotografia, ale organiczny plastik można posadzic przd domem tego bulwiastego gościa, który żyje we wszystkich czasach (nie pamiętam imienia, grałem dawno). A wtedy w menu pojawia się Księga Najdłuższej Podróży czy cuś... A tam - sprawdźcie sami! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak stworzyć most do wieży w 13 rozdziale? próbowałem użyć wszystkiego na tej przepaści i nad tym co jest pod wieżą. NIC!!!

Najpierw każ spojrzeć April w dół , potem na wieżę . Następnie wezwij kruka i każ mu lecieć do wieży . Potem , gdy przyniesie wodę każ mu wypluć ją w przepaść .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że po przejściu gry, gdy dostaje się dostęp do Księgoi Tajemnic, nie jest ona po polsku (chodzi mi o wpadki słowne). Byłoby znacznie zabawniej.

Chociaż raz zdarzyło mi się coś śmiesznego. W jaskini, w której trzeba ułożyć kryształy (pod wodą), kiedy już się wszystko wykona i rozświetli ją, po spojrzeniu na ściany bohateka coś mówi. W pewnym momencie Olszówka się zacina, po czym słychać : "... jeszcze raz", chrząknięcie, jakiś stuk, po czym od początku ta sama kwestia, tym razem poprawnie. I co ciekawe, gdy drugi i trzeci raz kliknąłem na teściany, to było tak samo! :lol: Ciekawe, no nie?

Wam też się to może zdarzyło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że po przejściu gry, gdy dostaje się dostęp do Księgoi Tajemnic, nie jest ona po polsku (chodzi mi o wpadki słowne). Byłoby znacznie zabawniej.

Chociaż raz zdarzyło mi się coś śmiesznego. W jaskini, w której trzeba ułożyć kryształy (pod wodą), kiedy już się wszystko wykona i rozświetli ją, po spojrzeniu na ściany bohateka coś mówi. W pewnym momencie Olszówka się zacina, po czym słychać : "... jeszcze raz", chrząknięcie, jakiś stuk, po czym od początku ta sama kwestia, tym razem poprawnie. I co ciekawe, gdy drugi i trzeci raz kliknąłem na teściany, to było tak samo! :lol: Ciekawe, no nie?

Wam też się to może zdarzyło?

U mnie taki błąd nigdy nie wystąpił .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...